Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - Wszystko o miejscowym zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

dlog pisze:"W niedzielę ciekawy event w Redzie. Przed meczem Orląt zostanie podpisana umowa o współpracy między Arką a klubami z Redy. W tym miejscu trzeba podkreślić, że Orlęta odmówiły wejścia do programu Lotosu, podkreślając, że są związane ideowo z Arką i Kaszubami. Brawo!"

W Redzie tylko Arka!
przyłączam się do bicia braw

bardzo dobrze, że Orlęta się nie sprzedały za polityczne pieniądze z Lotosu
Mam nadzieje, że współpraca z Arką przyniesie Redzie wyższy poziom rozgrywkowy, a Arce ogranych piłkarzy
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Przydało by się kilku nowych Michałów N
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Wicek pisze:
dlog pisze:"Mam nadzieje, że współpraca z Arką przyniesie Redzie wyższy poziom rozgrywkowy, a Arce ogranych piłkarzy
Wicek głównie chodzi o juniorów, którzy nie będą mieścić się w składzie I i II drużyny wtedy najprawdopodobniej "wzmocnią" nas. Nie ma szans na ogranych piłkarzy. Tak poza tym to wsółpraca będzie dotyczyć głownie bardzo młodych chłopców.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

tak ja wiem, ale jak pokazuje przykład rezerw Arki, opartych na juniorach to są to chłopcy, którzy z powodzeniem grają w 3 lidze, a ja więcej od Orląt niż 3 liga nie wymagam... no druga byłoby genialnie

Dziś bardzo młodzi chłopcy będą się uczyć i trenować, jutro będą to już seniorzy. Wczoraj w meczu Jagiellonii na boisku debiutował 16latek

Inna sprawa, że Orlęta powinny mimo wszystko organizacyjnie się poprawić. Tam coś wyraźnie jest nie tak. Nie wiem co - Stefcio będzie pewnie wiedział, ale widać brak chemii w tej drużynie. Prawy obrońca drze się na wszystkich, choć sam wirtuozem nie jest. Rezerwowi przysypiają, trener też jakoś mało zainteresowany tym co na boisku się dzieje... to wygląda jakby spora czesc kopaczy była tam za karę - nie widać jakiejś frajdy, wśród chłopaków
dlog pisze:Przydało by się kilku nowych Michałów N
Albo Darków F. byle nie uciekali przy pierwszej lepszej okazji, jak dostaną parę srebników
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Prawy obrońca ? Czyżby "legendarny" Trocki?
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

"W niedzielę 5 października o godzinie 12:30 na głównej płycie stadionu MOKSiR przy ulicy Łąkowej zmierzą się najmłodsze roczniki 2007 SI Arka Gdynia i UKS Jedynka Reda. Następnie, o godzinie 13:45 zostanie podpisana umowa o integracji i współpracy między Arką Gdynia SSA, SI Arka Gdynia, MKS Orlęta Reda oraz KS Błyskawica Reda. O 14:00 rozpocznie się mecz V ligi Orląt z Czarnymi Pruszcz Gdański. Zawodników wyprowadzą na boisko młodzi Arkowcy. W tym miejscu należy podkreślić, że klub Orlęta Reda odmówił podpisania współpracy z Lechią Gdańsk w ramach programu Lotosu, argumentując, że jest związany ideowo z Kaszubami i Gdynią, a nie Gdańskiem."
http://www.arkowcy.pl/artykul/7694/arka ... -redy.html

W Redzie tylko Arka! TAG
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Nie no, układy rządzą.... Niedługo, nie będzie można jedenastki zestawić...(kartki, kontuzje). To jest chora sytuacja, że w takim młodym mieście, nie można stworzyć kadry z 18 grajków. Jak przyjeżdżają rywale, to mają minimum 4, 5 ludzi w rezerwie.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

dlog pisze:W tym miejscu należy podkreślić, że klub Orlęta Reda odmówił podpisania współpracy z Lechią Gdańsk w ramach programu Lotosu, argumentując, że jest związany ideowo z Kaszubami i Gdynią, a nie Gdańskiem."
Nie chcieli, no to nie podpisali. "Orlęta" są ideowo związani z Kaszubami i Gdynią. Ok. No, ale Gdańsk to też Kaszuby. Te związki sa bardziej emocjonalne niż ideowe.
Przyznam, że nie jestem zwolennikiem tych animozji miedzy Arką i Lechia czy innymi klubami. No, ale tak było zawsze i chyba pozostanie.
Lubię chodzić na mecze "Orląt" bez wzgledu na to z kim trzymają sztamę. To jest klub z mojego miasta.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Właśnie o to chodzi!!!

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

no i umowa z Areczką podpisana, Orlęta wygrały 1-0 i gra gitara

tylko niech ktoś mi powie ile po tej całej reformie drużyn z tej ligi awansuje
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Zawsze wchodziły dwie najlepsze i chyba w tym sezonie nic się nie zmieniło, ale pewności żadnej nie mam.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

no i już tylko Orlęta reprezentują Redę w Pucharze Polski.
Celtic odpadł z KS Mściszewice po porażce na wyjeździe 4-3

Orlęta pokonały u siebie 3-2 Centrum Pelplin i czekają na rywala w V rundzie
dzejen
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Jednak chyba będzie awans
Ostatnio zmieniony |29 Paź 2014|, o 12:10 przez dzejen, łącznie zmieniany 1 raz.
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Sztorm Mosty - Orlęta 0:5 Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie .
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Dobra końcówka roku Orląt w lidze z efektownym 6-0 na wyjeździe w derbach z Błyskawicą awans znów stał się realny...o ile naprawdę awansują dwie ekipy
Jutro ostatni mecz rundy o 13.00 w Redzie z Trąbkami Wielkimi.

ale poziom organizacyjny tej drużyny to niestety dno... jak można oddać walkowera w Pucharze Polski... jak już chcieli olać te rozgrywki to trzeba było odpuścić w pierwszej rundzie nie piątej... wstyd!
ODPOWIEDZ