Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Orlęta Reda - Wszystko o miejscowym zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

a za czyją kasę ten klub działa teraz?
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

8 miejsce w 6 lidze... bez komentarza

szkoda, że z ligi leci Błyskawica, ale swoje historyczne 10 pkt. ugrali
Konczita Wurst
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

A ile wcześniej było głosów o tym żeby rozgonić towarzystwo i grać juniorami? Teraz widać jaki poziom prezentują młodzieżowcy w klubie.
Ja bym jednak nie marudził bo w przyszłym roku może być większe zdziwienie, z klubu mogą odejść kolejni "starzy"
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

i bardzo dobrze niech odejdą
Gorzej nie będzie
Poza tym ja pisałem o budowie drużyny złożonej z młodych zawodników wyróżniających się w regionie i samej Redzie, a nie tylko o tym, żeby rocznikowo byli młodzi.
Inna sprawa, że bywając na meczach Orląt widziałem jednak tych samych starych grajków co spadali w poprzednich sezonach, wiec nie wiem gdzie Ty to wielkie rozgonienie widziałeś
stefcio1985
Znam to forum
129 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

Nic się nie zmieni, dopóki prezesem będzie pan Trocki.... W kilka sezonów "spuścić" drużynę z III ligi w dół.... "Mistrzostwo". Na wiosnę nie byłem w stanie chodzić na mecze, a robię to od 97 roku. Nie wierzę, że będzie lepiej. Tylko nowy prezes może postawić go na nogi, bo inaczej za półtora roku będziemy mieli 3 kluby z Redy w A klasie. Wstyd w skali światowej .
Konczita Wurst
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

8 lat temu

Gorzej nie będzie? Opierając się na wynikach ze strony Pomorski Futbol: w drugiej rundzie Orlęta zgromadziły 14 punktów. Teoretycznie można więc przyjąć że licząc dwie rundy będzie to 28 punktów. Ostatni zespół jaki nie spadł z 5 ligi miał 31. Good job
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

ale dla mnie czy V liga czy A - klasa czy B - klasa to nie ma znaczenia, dlatego napisałem, że gorzej nie będzie.
Dla mnie poniżej IV ligi to amatorzy, którzy grają hobbystycznie.
Skrzykniesz sobie kolegów, bo macie za dużo wolnego czasu i gracie.

Dlatego jestem zwolennikiem, żeby grały w tym klubie dzieciaki z regionu, jak już ktoś ma się wygłupiać do dzieciaki, a 30 latkowie, którzy tam grają niech założą sobie drużynę Amator Reda i kopią hobbystycznie.

Szkoda, bo Reda, Rumia mają potencjał, żeby grać w 2 (Rumia) - 3 lidze (Reda). Dobrze, że chociaż Gryf Wejherowo godnie reprezentuje małe trójmiasto i będzie grał mecze z poważnymi klubami (Widzew Łódź, Raków Częstochowa, GKS Tychy, Polonia Bytom, Stal Mielec) a nie z zupełnie anonimowymi klubikami typu Olimpia Osowa, GKS Kowale, czy Orzeł Trąbki Wielkie
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

to wydaje się aż niemożliwe, ale nasze lokalne gwiazdy futbolu grają w tym sezonie jeszcze gorzej niż w ubiegłym.

Na 6 poziomie rozgrywkowym 2 zwycięstwa (z Kamienicą 1-0 i Sierakowicami 1-0), 2 remisy (ze Sztormem 1-1 i 2-2 z Czarnymi) i 2 porażki (z Pszczółkami 2-0 i Kowalami 5-2) ...
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

8 lat temu

a do tego 2 ujemne punkty dostaliśmy.. cytat
Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w dniu 09.09.2015r. w związku z naruszeniem zasad dotyczących procesu licencjonowania, warunków przyznanej licencji oraz naruszenia dyscypliny procesu licencyjnego poprzez niezastosowanie się do obowiązujących terminów dotyczących kryterium finansowego postanowiła:






- nałożyć sankcje pozbawienia 2 punktów na Klub SKS Polonia Gdańsk w Klasie Okręgowej w sezonie rozgrywkowym 2015/16,

- nałożyć sankcje pozbawienia 2 punktów na Klub MKS Orlęta Reda w Klasie Okręgowej w sezonie rozgrywkowym 2015/16 ,

- nałożyć sankcje pozbawienia 2 punktów na Klub GSS Pszczółki w Klasie Okręgowej w sezonie rozgrywkowym 2015/16
Redzianin od urodzenia
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

niezły bajzel

jutro nasi bohateiros mają szansę odpaść z Regionalnego Pucharu Polski.
O 16.45 grają derby w Rumi z Orkanem
Pewnie wzorem Arki odpadną, żeby skupić się na lidze

we Władku z rezerwami MKS zagra też Celtic

A w Redzie jutro jakiś Finał Pucharu Polski Kobiet w piłkę chyba jest
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

8 lat temu

dwie kwestie

pierwsza - Orlęta dostały od miasta 8.000 zł za "Umożliwienie wzięcia udziału w zajęciach z piłki nożnej jako alternatywna metoda spędzania czasu wolnego" w ramach programu "wspieranie działań na rzecz przeciwdziałania alkoholizmowi"

a druga, że jutro o 14.30 Orlęta grają u siebie z rezerwami Arki w Regionalnym Pucharze Polski.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Orlęta zmieniły nazwę?

W Artykule http://moja-reda.pl/sport/wygrana-krisb ... ganowo-31/ wspominano, że Krisbud Orlęta Reda wygrały z Sokół Ełganowo 3:1

Oby ta zmiana przyniosła coś dobrego dla klubu... bo na razie to mizeria jest (7 miejsce na 6 poziomie rozgrywkowym)
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Jestem ciekaw kto jest ich sponsorem? Występują w koszulkach Semeko, a na plakatach widnieje "Krisbud Orlęta Reda" lekkie rozdwojenie jaźni . Szkoda, że przez kibolstwo ludzie boją się chodzić na mecze, w ostatnią niedziele na trybunach była zaledwie garstka kibiców.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

basta pisze:...Szkoda, że przez kibolstwo ludzie boją się chodzić na mecze, w ostatnią niedziele na trybunach była zaledwie garstka kibiców.
słaba frekwencja to chyba nie wynik "kibolstwa" tylko tragicznego poziomu tej drużyny
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

kto w ogóle teraz jest trenerem tej drużyny?
Ostatnio na ławce nie widać trenera, a wygląda jakby decyzję o zmianach podejmował zawodnik z numerem 7
To grający trener?
ODPOWIEDZ