Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ścieżki rowerowe / ciekawe miejsca w okolicy

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Aż normalnie sprawdzę w sobotę tyle razy tam jeździłam i mi to jakoś umknęło?! niedobrze ze mną chyba
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Niestety jeszcze nie oddana do użytku!!
asiamach
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Kiedy będzie gotowa?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Tego pewnie nie wie sam inwestor hehe
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Już blisko rok od planowanego oddania A nie wiadomo czy nie doczekamy się kolejnych rocznic.
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Witam serdecznie,dzisiaj tj.16.06.2013 przeczytałam ten post,6 lat wstecz przeprowadziłam sie tutaj z Sopotu i zaczęłam zwiedzać okolice,świetne tereny do jazdy rowerem. Proszę wybrać się np.ruszamy z Redy ul.12 Marca biegnie pod lasem tzn.Puszczą Darżlubska..cały czas prosto,docieramy do osiedla Fenikowskiego i prosto przez las,dalej ulicami Wejherowa-Konopnickiej,Necla,Iwaszkiewicza,Staromłyńska,Nadrzeczna,Ofiar Piaśnicy do góry wspinamy się,kawałek prosto na górce i jest zjazd na prawo Kąpino-tutaj zaczyna się moim zdaniem raj-asfaltowa droga przez puszczę bez samochodów prowadzi kilkanaście kilometrów prosto do Darżlubia. Można wrócić przez Celbowo,Żelistrzewo,Mrzezino ale można też najpierw dać się do Pucka.
Super jest również wypad nad jezioro Orle-ta sama trasa do Ofiar piaśnicy ale nie wjeżdzamy na góre tylko prosto przecinamy Ofiar Piaśnicy już nie będę opisywać ulic wystarczy mapa wejherowa(google) i wszystko widać jak jechać. Fajnie też smignąć do Beki,a póżniej Rzucewo,Puck,Władek,Jurata ale to dobra trasa do końca czerwca później zbyt dużo turystów na Helu. Jazda do Rewy raczej znana już wszystkim-bardzo prosty kawałek. Ja to bym chciała poznać jakąś grupkę ludzi z pasją jazdy rowerem i np. jesienią dać się w Puszczę za grzybami...pozdrawiam serdecznie .
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Jadę za chwilę do Swarzewa a tam po nasypie kolejowym do Krokowej. Podajcie jakąś alternatywną trasę na powrót, najlepiej przez Wejherowo.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Jestem w domu od dwóch godzin. Pytanie nieaktualne. Wracałem z Krokowej ulicą do Wejherowa a dalej przez las do Redy.
Myślałem, że zaliczę pierwsze w tym roku 100 km na rowerze a wyszło tylko 80.
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Super dystans ale jesteś młody i chyba dużo jeździsz. Mój rekord 75 km,jak na moje 55 latek, to też nie jest żle,pozdrawiam
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:08.07.2012, Estakada Kwiatkowskiego, Gdynia. To najbardziej niechciana inwestycja wszech czasu. Przeciwni budowie równoległej estakady dla ruchu jednośladów byli urzędnicy miejscy, mieszkańcy a nawet sami rowerzyści!
A chodziło o to że wydali 11mln na 1 inwestycję i to w miejscu w którym nie było specjalnie problemu.
A tuż obok Hutnicza - Wiśniewskiego nie ma żadnej możliwości przejścia i przejechania rowerem.
Artur
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Witam,mieszkam w Redzie od 6 lat,zaraz po przeprowadzce kupiłam rower i tak poznałam okolice. Zachęcam do jazdy rowerem,jesli odpowiada towarzystwo 55 latki,to objadę z Wami okolice tj. trasa do Rewy,Władysławowa lub dalej,jezioro Wysypowo,jezioro Orle, Puszczą Darżlubską do Pucka,jest w czym wybierać,pozdrawiam.
ODPOWIEDZ