Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ścieżki rowerowe / ciekawe miejsca w okolicy

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Hej,

jako poczatkujący rowerzysta zwracam sie z zapytaniem, gdzie tu mozna dojechac rowerkiem i co ciekawego zobaczyc? Interesuja mnie przede wszystkim trasy do 30-40 km gdyz jak pisalem, jestem dosc poczatkujacy a i sportowiec ze mnie zaden heh

Ps. Mechelinki, Oslonino w miare juz znam...

Ps.2. Polecam Endomondo jako motywatora!

Dzieki i pozdrawiam!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Używam endomondo już jakiś czas ale teraz często zastępuje go polskim produktem navime polecam, jest o niebo lepsze i dokładniejsze

Nie wiem czy zobaczysz je ale tutaj masz moje trasy:
Do Rezerwatu Przyrody Beka - Polecam - http://www.endomondo.com/workouts/75558447
Do Rewy - http://www.endomondo.com/workouts/65916901
Nie patrz na czas bo te trasy były pokonywane z małym dzieckiem w foteliku i tempo było żółwie z ciągłymi przestojami

Trochę cięższa trasa bo w jedną stronę pod górkę ale w twoich widełkach km. to podróż do Zbychowa do jeziora Wyspowo też całkiem fajna trasa
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Navime nie znam, ale Endomondo dla mnie jest super, aczkolwiek z autopauzy jeszcze nie korzystalem. Uzywasz tego? Jak sie sprawuje?
Twe trasy widze, Beke ostatnio mijalem jak jechalem do Oslonina, calkiem fajna okolica (http://www.endomondo.com/workouts/186518081/9958968)
W Zbychowie kiedys bylem autem, ale pamietam i tak trasa byla gora "taka sobie".
Planuje niebawem Rzucewo, Szmelte itp...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Auto pauza jest dobra jak robisz dlugie przerwy, ale jak np. staniesz dosłownie na kilkanascie sek. to już nie jest tak wesoło, bo ruszasz a program dopiero po chwili się załącza dlatego z tego nie korzystam. Navime zaś lepiej/dokładniej rysuje trasy i bardzo dobrze pokazuje wysokości gdyż nie pobiera ich z gps a z jakiejś bazy danych ogólnopolskiej poza tym wszystko jest za free i ciagle się rozwija
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ja mam podobnie, nie korzystam z autopauzy. Jak sie zatrzymam by tchu zlapac na piec minut to sam pauzuje i jest ok. Z tego co po paru trasach widze, Endomondo w miare dobrze odzwierciedla trasy... jedyne czego mi brakuje to podsumowan w komorce... to dopiero jest na stronie. Endomondo pro tez jest za frii...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Wiem. Ja kiedyś kupiłem w promocji. Ale pełne statystyki na stronie są juz płatne.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Hej, zerkalem dzis chwile to Navime na spacerze. Calkiem fajne, ale... chyba jednak zostane przy Endo... heh
Mamo.... bo się potnę !!!
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ile średnio bateria w telefonie starcza przy korystaniu z tej aplikacji ??
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To zależy od telefonu i jego baterii. U mnie jak mam włączony program ale działa w tle to bateria starcza na ok 8-10h, jesli mam program w uchwycie i jest caly czas wlaczony i pokazuje zapis trasy na przyklad to czas skraca sie dok ok max 4h. To są wyniki średnie u mnie dla endomondo, bateria w moim fonie trzyba około doby więc jest nieźle
Nie wiem jak jest z navime, ale podobno jest mniej prądożerny program
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

U mnie jest podobnie, Endomondo "zjada" gora 10% baterii na godzine. Spokojnie powinno starczyc na 10 godz wycieczki..
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Używam endomondo już jakiś czas ale teraz często zastępuje go polskim produktem navime polecam, jest o niebo lepsze i dokładniejsze
Niestety, Nawime ma wielką wadę, dostępne jest tylko na telefony z systemem Android, a to bardzo ogranicza jego funkcjonalność. Wiele jest programów podobnych do Endomondo, lecz żaden nie jest tak wielosystemowy. Nawet pomimo wprowadzenia w ostatnim czasie w Endomondo wielu ograniczeń w wersji darmowej, to jego "wielosystemowość" jest największym plusem i pozostaje narazie dla mnie i grupy znajomych jedyną alternatywą.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Używam endomondo już jakiś czas ale teraz często zastępuje go polskim produktem navime polecam, jest o niebo lepsze i dokładniejsze

Nie wiem czy zobaczysz je ale tutaj masz moje trasy:
Do Rezerwatu Przyrody Beka - Polecam - http://www.endomondo.com/workouts/75558447
Do Rewy - http://www.endomondo.com/workouts/65916901
Nie patrz na czas bo te trasy były pokonywane z małym dzieckiem w foteliku i tempo było żółwie z ciągłymi przestojami

Trochę cięższa trasa bo w jedną stronę pod górkę ale w twoich widełkach km. to podróż do Zbychowa do jeziora Wyspowo też całkiem fajna trasa
redziaczki, jechalem dzis Twa trasa do Rewy, powiem ze calkiem fajna bez zbednych przestojow. Zawsze na mostowej mijalem ten zakaz wjazdu i jechalem dookola, a to faktycznie wiele upraszcza... Ode mnie spod bloku do Rewy 14,5 km. Przez Kazimierz, jak jezdzilem zawsze jest ciut dalej (o jakies 1,5 km). A Twa trasa zero swiatel... naprawde szacun heh
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Cieszę się, że mogłem pomóc Fakt, że jak jechaliśmy tą trasę to trochę błądziliśmy niby z nawigacją ale ścieżki z widoku satelitarnego okazały się albo nie przejezdne albo kończyły się w polu
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ja jakos nie mialem problemu, widzialem, jak Ty jechales i podazalem tym samym sladem... dalo rade...
Link do Endo: http://www.endomondo.com/workouts/196936776/9958968.
Pozdrowienia!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2878 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

A jaką trasę polecacie, by dostać się rowerem do centrum Gdyni? Lepiej Morską, czy Hutniczą, a może jest jakiś inny sposób?
ODPOWIEDZ