Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

17 Wielki Przejazd rowerowy

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Jak co roku na początku czerwca do Metropolii Gdańskiej zawita wielkie, rowerowe szaleństwo, czyli 17 Wielki Przejazd rowerowy (oraz rolkowy i longboardowy).

http://www.nadmorski24.pl/aktualnosci/1 ... zdego.html
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

po przeczytaniu artykułu jestem pozytywnie nastawiona na udział w tym szaleństwie
mam tylko pytanie: czy ktoś z forumowiczów uczestniczył już w tym we wcześniejszych latach?
nie wiem czy trasa nie będzie za trudna dla takiej rowerzystki jak ja
Awatar użytkownika
cinol100
Znam to forum
100 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Trasa Wielkiego Przejazdu Rowerowego nie jest za trudna dla nikogo. Prędkość jazdy to ok 9km/h, a więc nie zabija. Trzeba tylko trzymać się prawej strony i utrzymywać bezpieczną odległość od innych rowerzystów. W poprzednich latach widziałem dzieci w wieku ok 8-10 lat samodzielnie jadące na własnych rowerkach.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

anka_cyganka pisze:po przeczytaniu artykułu jestem pozytywnie nastawiona na udział w tym szaleństwie
mam tylko pytanie: czy ktoś z forumowiczów uczestniczył już w tym we wcześniejszych latach?
nie wiem czy trasa nie będzie za trudna dla takiej rowerzystki jak ja
tak ja z przyjaciółmi a i nawet wśród forumowiczów współorganizator jest.

Jedzie się główną trasą w peletonie tysięcy ludzi, po asfalcie... ul. Gdańska w Redzie, Morską w Gdyni itd. Zachęcam do udział w razie co zawsze można zawrócić
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

12 km/h!!! super było
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

"ZŁOTA SZPRYCHA" DLA BURMISTRZA REDY

9 czerwca w niedzielę odbył się 17 Wielki Przejazd Rowerowy, w którym wzięło udział 7 tys. rowerzystów. Najbardziej widowiskową częścią imprezy było spotkanie dwóch peletonów z Wejherowa i z Gdańska na Drodze Zielonej w kierunku Ergo Areny, gdzie na Placu Dwóch Miast nastąpiło oficjalne zakończenie imprezy, która miała na celu propagowanie jazdy rowerowej i zdrowego stylu życia. Podczas finału zostały wręczone doroczne nagrody Forum Organizacji Rowerowych Pomorza - Złota Szprycha - za działania na rzecz ruchu rowerowego w Metropolii Gdańskiej. W tym roku laureatem nagrody został Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński - za uspokojenie ruchu w Redzie.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
bulimaxiu

10 lat temu

W tym roku 8 czerwca
ODPOWIEDZ