Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Herbalife Triathlon Gdynia 2013

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Dziś w Gdyni odbył się Herbalife Triathlon Gdynia 2013, jest to połowa słynnego Iron men, czyli pływanie 1,9km; jazda na rowerze 90km; bieg 21,1km.
W imprezie tej wzięło udział paru mieszkańców Redy i spisali się bardzo dobrze.

RESZKE PAWEŁ z czasem 4:33:29 ukończył zawody na 23 miejscu

CZAPIŃSKI MICHAŁ z czasem 4:38:19 ukończył zawody na 28 miejscu

Uczestnikom GRATULUJEMY
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Widziałem te biegi i mam mieszane uczucia.

Świętojańska wyglądała jak jeden wielki śmietnik, wszędzie walały się plastikowe kubeczki, butelki i gąbki. Ja rozumiem, że to zawody sportowe, ale czy nie można było na trasie ustawić tym zawodnikom jakichś większych śmietników, napisać jakieś hasło typu "Gdynia jest eko" czy coś w ten deseń, żeby pokazać ludziom że wyrzucamy śmieci do śmietników a nie na ulicę?

Biegacze wyrzucili śmieci na ulicę - ludzie im przyklasnęli, my wyrzucimy śmieć na ulicę, zostanie nam zwrócona uwaga oraz zostaniemy nagrodzeni mandatem ... no jakoś mogłoby to być inaczej pomyślane, żeby to inaczej było postrzegane.
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Zazdroszczę formy i cieszę się, że coraz więcej ludzi nie tylko tyje ale też walczy o zdrowie. Piszę, bo razi mnie maniera powielana w różnych dziedzinach życia. W sporcie zdarza się to b. często. Nie pisze się Kowalski Jan, Nowak Marian tylko Jan Kowalski i Marian Nowak. I to niezależnie od tego, że listy startowe układane są po nazwisku.
Do zobaczenia na trasach biegaczy w Redzie
Agamtb

10 lat temu

Huherko pisze:Świętojańska wyglądała jak jeden wielki śmietnik, wszędzie walały się plastikowe kubeczki, butelki i gąbki. Ja rozumiem, że to zawody sportowe, ale czy nie można było na trasie ustawić tym zawodnikom jakichś większych śmietników
Zapewniam Cię Huherko, że organizator sprząta trasę po zakończeniu (a często już w trakcie) imprezy. Na zawodach walczy się o wynik, nie potrafię sobie wyobrazić aby zawodnicy mieli wyrzucać kubki do koszy na śmieci, z całym szacunkiem, to po prostu niewykonalne ) Ponadto często na trasie jest tłoczno, zawodnicy powpadali by na siebie próbując trafić do takich koszy...
Huherko pisze:Biegacze wyrzucili śmieci na ulicę - ludzie im przyklasnęli
Zapewniam Cię że kibice nie klaszczą z tego powodu, że zawodnicy rzucają puste kubki...
To jest szczery doping dla twardzieli, którzy walczą.
Agamtb

10 lat temu

Damian pisze:Zazdroszczę formy i cieszę się, że coraz więcej ludzi nie tylko tyje ale też walczy o zdrowie. Piszę, bo razi mnie maniera powielana w różnych dziedzinach życia. W sporcie zdarza się to b. często. Nie pisze się Kowalski Jan, Nowak Marian tylko Jan Kowalski i Marian Nowak. I to niezależnie od tego, że listy startowe układane są po nazwisku.
Do zobaczenia na trasach biegaczy w Redzie
Akurat w sporcie, czyli listach startowych, tabelach z wynikami, ma to uzasadnienie.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Agamtb pisze:Zapewniam Cię Huherko, że organizator sprząta trasę po zakończeniu
Naturalnie że sprzątną. Chodzi o zasianie jakiejś idei, pokazania, dania przykładu
Agamtb pisze:To jest szczery doping dla twardzieli, którzy walczą.
Moja walka zaczyna się w okolicach pierwszego i kończy 10 każdego miesiąca xD
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Agamtb

10 lat temu

Huherko pisze:Naturalnie że sprzątną. Chodzi o zasianie jakiejś idei, pokazania, dania przykładu
Ale przykładu czego? Że nie ważne, że będę później na mecie, na spokojnie wyrzuciłem swoje zużyte kubki do śmietnika, dbam o czystość miasta? Nie wydaje mi się, aby to miało dać jakiś przykład komukolwiek... Nie na zawodach sportowych - tu przecież liczy się każda sekunda
Organizator jest odpowiedzialny za sprzątnięcie po imprezie i tyle w temacie. Tak jest na całym świecie.

Ostatnio w Biegu Europejskim w Gdyni wystartowało blisko 5000 zawodników, logistycznie nie jestem w stanie wyobrazić sobie aby każdy w biegu i na całej trasie miał wyrzucać puste kubeczki i butelki do śmietników.
A kolarze - mają zatrzymywać się i zsiadać z rowerów?
Huherko pisze:Moja walka zaczyna się w okolicach pierwszego i kończy 10 każdego miesiąca xD
dobre
ODPOWIEDZ