Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Arka Gdynia - Wszystko o gdyńskim zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Panie Grabula jak panu przeszkadza palenie na stadionie to weż pan podejdz do delikwenta co pali i zwróć mu uwagę.
Mi jak coś przeszkadza to walę prosto z mostu w realu a nie stękam na forum.( a ty biedaku wędzileś się przez 90 minut zamiast kulturalnie wykrzyczeć swój sprzeciw na trybunie).
Panie Grabula pamiętaj że zawsze jest canal+ a w nim mecze bez zapachu papierosów, palonej w oddali marysi i poetyckich przekleństw padających w stereo .
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Niech Pan, Mister Grabula przestanie chodzić "do ludzi". Zaowocuje to pożytkiem dla obu stron. W tłumie zawsze znajdzie się ktoś palący, ktoś w krawacie, ktoś za głośny lub zbyt rudy... i jakaś maruda oczywiście też... Ale nie oftopujmy juz heh Podsumowując, Arka ma grać lepiej jak chce awansować! Wszyscy w to wierzymy!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Katowice w plecy, Bełchatów na remis. Pięknie się wyniki dla nas układają. Po prostu grajcie swoje Chłopaki a wszystko będzie dobrze;)
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

No już trzecie miejsce dobrze jest i dobrze będzie.
Panie Grabula na forum Pan/i to chyba z reguły jest skrócony dystans i nie ma zabawy w konwenanse, tu nikt nikogo o wiek nie pyta, takim tokiem myślenia muszę do każdego zwracać się Pan/Pani PAN MAZUR, PAN WICEK I PAN DRHACKEN. I tu ja mam odmienne zdanie bo chyba nie o braku kultury rozmawiamy, na forum nie ma PANÓW I PAŃ (no PANIE to jeszcze zrozumiem) a jeśli się mylę to mnie prostujcie.
ARKA GOL!!!
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Awatar użytkownika
grabula
Forumowicz
40 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

kula65 pisze:No już trzecie miejsce dobrze jest i dobrze będzie.
Panie Grabula na forum Pan/i to chyba z reguły jest skrócony dystans i nie ma zabawy w konwenanse, tu nikt nikogo o wiek nie pyta, takim tokiem myślenia muszę do każdego zwracać się Pan/Pani PAN MAZUR, PAN WICEK I PAN DRHACKEN. I tu ja mam odmienne zdanie bo chyba nie o braku kultury rozmawiamy, na forum nie ma PANÓW I PAŃ (no PANIE to jeszcze zrozumiem) a jeśli się mylę to mnie prostujcie.
ARKA GOL!!!
Moje wypowiedz dotyczyła przede wszystkim sposobu dyskusji z Panem Mazurem. A nie w jaki sposób mamy się zwracać do siebie nawzajem ( tzn. Pan / Pani ). Bo każdy ma prawo do swojej opinii a cytując Dzien Swira Pan Mazur myśli w sposób "Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!" I na tym zakończę ta dyskusje.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Prawdziwa kolejka cudów... Łęczna tez gubi punkty... Oby tak dalej!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Po niezłej pierwszej i słabej drugiej połowie Arka wywozi 3 punkty z wyspy Uznam. Przynajmniej do jutra jesteśmy na drugim miejscu. Brawo!
Mamo.... bo się potnę !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

No i kur tak ma być zawsze WALCZYĆ ARKA WALCZYĆ! no i brawo Lech
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Dokladnie tak ma byc. Arka, jak narazie przynajmniej, plynie w dobrym kierunku i oby w czerwcu zacumowala do portu zwanego ekstraklasa;)
Mamo.... bo się potnę !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Już zacumowaliśmy na Redzie . Panie Sikora! Z Panem po mistrzostwo !
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

hehe podoba mi sie z ta Reda ale wlasciwy port jeszcze za 13 mil morskich...
Mamo.... bo się potnę !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

damy rade!
O ARKA NAJLEPSZY W POLSCE SKŁAD MA!
Mamy Krzysia Sobieraja!, Aleksandra i Szwocha! Bartosza Ślusarskiego
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Łęczna wygrała nadal 5 pkt przewagi ale Katowice i Bełchatów na remis. Fajnie byłoby z pierwszego miejsca ale drugim też nie pogardzę
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Łęczna na mega farcie - w 87 min było jeszcze 1-0 dla Sączersów... a skończyło się 1-2 Szkoda, ale najważniejsze, że Arka na miejscu dającym awans - oby tak do końca sezonu
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Małymi kroczkami znajdziemy na szczyt. Łęczna spuchnie i nie awansuje. Zamiast niej będzie Bełchatów. Wspomnicie me słowa:-) A w sobotę... Ciśniemy u siebie Saczersow...
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ