Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Arka Gdynia - Wszystko o gdyńskim zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Dobry termin meczu, dobra godzina + dobre ceny biletów i MEGA słaba gra kopaczy = 3500 tys maksymalnej publiki
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

...eee tammm , Wicek za co oni mają przepraszać,jak lepiej grać nie potrafią,
totalny brak elementarnych podstaw gry w piłkę.

...raczej powinni podziękować kibicom że mają jeszcze cierpliwość przyjść na mecz.

Nie chcę być pesymistą ale myślę że zapowiadana przecena biletów raczej nic nie pomoże,
takie manewry już stosowali kilka razy.

Ale z drugiej strony patrząc, to fajnie wygląda ta tabela, coś innego, ciągle góra albo środek

... ja też żartem oczywiście
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

kula65 pisze:Dobry termin meczu, dobra godzina + dobre ceny biletów i MEGA słaba gra kopaczy = 3500 tys maksymalnej publiki
Dokładnie Świetne podsumowanie
Inna spraw, ze dobrze, że zrobili tą promocje, bo frekwencja byłaby niska jak za czasów 3 ligi. Myślę, że bez promocji mogłoby być 1200 osób
Major pisze:...eee tammm , Wicek za co oni mają przepraszać,jak lepiej grać nie potrafią,
totalny brak elementarnych podstaw gry w piłkę.

...raczej powinni podziękować kibicom że mają jeszcze cierpliwość przyjść na mecz.

Nie chcę być pesymistą ale myślę że zapowiadana przecena biletów raczej nic nie pomoże,
takie manewry już stosowali kilka razy.

Ale z drugiej strony patrząc, to fajnie wygląda ta tabela, coś innego, ciągle góra albo środek

... ja też żartem oczywiście
Nie sposób się nie zgodzić
Jak czytałem Twój post i zdanie, że nie potrafią grać to przypomniała mi się sytuacja z meczu Flota-Arka Glauber wrzuca piłkę w pole karne idealnie na nogę do Lecha, który byłby sam na sam z bramkarzem... gdyby przyjął piłkę, byłby bo On się tylko potknął...

Jak może gościu który gra w piłkę 20 lat... potknąć się o piłkę w polu karnym, kiedy ma tylko przyłożyć nogę i załadować bramkę
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

kurde panowie... co sie dzieje z tym zespolem??? utrzymanie w I lidze to maks na co w tym sezonie liczyc mozna... az sie serce kraje....
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

mimo wszystko piłkarsko Betony są w lepszej sytuacji. Im spadek z ligi nie grozi, więc w najgorszym dla nich scenariuszu po prostu zagrają w grupie spadkowej Ekstraklasy... ale spaść nie spadną.

My też nie spadniemy, ale jednak pozostanie w 1 lidze, to nie to samo co pozostanie w ekstraklasie.
Dla Arki cel jest tylko jeden... awans. Każde inne miejsce niż 1 albo 2 w tabeli jest dla Arki porażką i kolejnym rokiem bez "wielkiej" piłki. Kolejnym rokiem stagnacji i spadku frekwencji, a co za tym idzie dochodów.

A w naszej sytuacji mówić o awansie nie wypada
ale jeszcze liczę, że gdzieś to towarzystwo się obudzi i wywalczy takie miejsce na koniec rundy, że w przyszłym roku będa jakiekolwiek emocje (związane z awansem nie spadkiem)
andruslat
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

W tym roku awans już właściwie nie jest możliwy. Nie wiem co by się musiało stać, żeby awansowali. Gorzej, że na następny sezon też nie ma perspektyw, pieniędzy mało, skład co chwilę wymieniany. A trzeba zauważyć, że im dłużej w 1 lidze tym ciężej się będzie z tego wygrzebać. Dużo pieniędzy przechodzi koło nosa.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

nie takie rzeczy w piłce się zdarzały. Taka strata jest do odrobienia, wystarczy na zimę zejść ze stratą max 6-7 pkt i można w drugiej rundzie to odrobić.
Arka ma stratę 11 pkt i gra dzisiaj z Zagłębiem, które jest na pozycji dającej awans - przy wygranej strata wynosiłaby 8 pkt - więc byłoby to do odrobienia...ale podobnie jak Ty także średnio w to wierze ponieważ:

- Ława w wywiadzie dla trojmiasto.pl powiedział "...przedsezonowe plany, czyli walka o awans, jednak trzeba zweryfikować. Mamy za dużą stratę do czołówki..." - wiec skoro sami kopacze nie wierzą w awans... to o czym tu mówić - zresztą ta wypowiedź dużo mówi o ambicji naszych grajków
- postawa piłkarzy to druga sprawa. Można by liczyć na odrobienie pkt. gdyby ich postawa była ambitna, a kopacze zachowują się jak panienki. Dostaną bramkę i po meczu - załamują się
- brak pomysłu kadry szkoleniowej. Lubie Nitka, ale nie rozumiem pewnych ruchów. Z uporem maniaka gramy 1 napastnikiem. Drużyna, która chce wygrywać gra 1 napastnikiem? Kowalski czy Lech grają tragedie... a i tak na ogół na boisku się znajdą, choć ich zastępcy grają znacznie lepiej

Stąd jak nawet Arce zdarzy się wygrać to robi to ledwo ledwo 1-0 na jakimś mega farcie. Jedyna nadzieja w tym, ze po wejściu do sztabu Witta coś się zmieni i Arka będzie inną drużyną
bo tak nędznie grającej Arki (nie chodzi o wyniki) to już dawno nie widziałem.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

To juz nie jest smieszne... nieprawdopodobne wrecz, ale... wg mnie kazdy kolejny mecz Arki jest JESZCZE gorszy od poprzedniego! A niby gorzej byc nie moze... Wstyd i hanba!!!!!!
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Oglądałem na orange ten dramat, jak to mówią " z gó**a bata nie ukręcisz" tu nawet Pep Guardiola nie pomoże, Pogoń Siedlce to tylko fart, podpisuje się pod wypowiedzią Mazura....Wstyd i hańba
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

coraz bardziej myślę, że to ktoś celowo robi... przecież to jest nieprawdopodobne

Kowalski w każdym meczu w którym gra należy do najgorszych na boisku. Włączam TV patrze na skład i co widzę... Kowalski w wyjściowym składzie - efekt? 3 bramki jego stroną, za każdym razem nawet nie chciało mu się gonić rywala... rewelacja
Od stu lat wiadomo, że Marcus nie może grać jako jedyny wysunięty napastnik - co widzę. Marcus gra jako jedyny wysunięty napastnik - efekt? Jakby go nie było na boisku

Przecież to nie możliwe, żeby Nitek tego nie widział, że Kowalski ma w poważaniu tą drużynę i nie chce mu się biegać, że Marcus nie może grać jako dziewiątka - a i tak z uporem maniaka w kolejnym meczu wystawia taki skład.

Mamy 14 kolejkę, ta taktyka nie sprawdziła się ani w sparingach ani w 13 poprzednich kolejkach... ale Nitek i tak jej nie zmienia i konsekwentnie stawia na tą samą beznadziejną taktykę - nawet nie spróbuje zagrać 4-4-2... przecież 14 kolejek plus 8 sparingów to za mało by stwierdzić, ze ta taktyka do tej drużyny nie pasuje.

4-0 co za wstyd....
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ciekawe co teraz wymysla by w piatek ludzi na stadion przyciagnac! Darmowe bilety, a do tego kielbasa i herbatka??? hehe... to taki smiech przez lzy... za mojej kadencji nigdy Arka nie grala tak slabo... druzyna kompletnie bez jaj, charakteru, ambicji i woli walki! Oczywiscie umiejetnosci gry w pilke nozna tez bliskie zeru...
Mamo.... bo się potnę !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

najgorsze jest, że nic nie wymyślą, focha jeszcze strzelą... przecież oni się starają. Trenerzy rywali ich chwalą... a ja mam odczucia podobne do Twoich. Od 20 lat chodzę na Arkę i nigdy nie widziałem tak mało ambitnie grającej Arki... nigdy nie miałem tak jak teraz - autentycznie nie chce mi się tam w piątek iść. Oczywiście jak zawsze pójdę i znów zobaczę mecz na poziomie Orlęta - Wietcisa Skarszewy
andruslat
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Bez wyników kibiców na pewno nie przyciągną. Zaczyna się robić nieciekawie, bo niedługo wpadną w błędne koło => Brak wyników => brak frekwencji => brak wpływów z biletów, brak sponsorów => brak wzmocnień => brak wyników. Nie chcę krakać, ale 2 liga to byłby dramat. Ciężko by się było stamtąd wydostać. Szkoda, że nie powtórzyliśmy drogi Cracovii czyli natychmiastowy powrót.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Lekkie od dna odbicie.....Udało się Ława załatwił Nam 3 pkt. a co jak Bartek kiedyś nie zagra (U Nas-w Gdyni, na wyjazdy nie liczę)??
Tak myślę, że Pogoń Siedlce, Chrobry Głogów, Bytovia a teraz nawet Miedź Legnica to będzie w tym sezonie taka "nasza półka" - oby nie skończyło się spadkiem....
Jak na taki dzień 2300 - niezły wynik, spodziewałem się max 1500 osób...

A na koniec MIMO WSZYSTKO cieszę się z tych 3 pkt. przydadzą się
ARKA TO MY FANATYCY !!!
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

3 pkt. bliżej utrzymania i tyle można powiedzieć, bo gra nie powalała

ale niech ciułają te punkty - czym szybciej zdobędą te 37 pkt dających utrzymanie tym lepiej
tylko powinni już zacząć budować drużynę na następny sezon, żeby od pierwszej kolejki grać zgranym składem.

Czyli powinni przesunąć na stałe do rezerw Kowalskiego czy Abotta i zimą zakontraktować grajków z myślą o kolejnym sezonie.
ODPOWIEDZ