Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Arka Gdynia - Wszystko o gdyńskim zespole

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Rysiu.k z chęcią sam się pozbędzie Was... Tylko zdaje sie chętnych brak... Mam rację? Co do derbów z Gryfem za rok, to łatwo nie będzie bo w/w musiałby sie w tej 2 lidze utrzymac. A po kolejnej reorganizacji rozgrywek zostaje niestety tylko 8 klubów z czolowych miejsc.

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Co masz na myśli mówiąc ,że nie ma chętnych?Dopóki on nie odejdzie nikt nie będzie chętny.Jego nazwisko odstrasza przyszłych potencjalnych sponsorów.Włascicielem jak dla mnie powinno póki co zostać miasto Gdynia a rysio jak ma resztki honoru powinien sam odejść.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

RedaMojeMiasto pisze:Dopóki nie pozbędziemy się rysia k.to nic się nie zmieni....
??? Znaczy się, że Rysio słabo zagrał w meczu z Dolcanem, a wcześniej z ROWem???
Bo nie kumam jak to się ma do niedzielnej porażki

Rozumiem, że można gościa nie lubić, rozumiem, że można mieć do Niego pretensje, rozumiem wszystko, ale w porażkę na boisku mieszać właściciela to trochę już przesada
RedaMojeMiasto pisze:Co masz na myśli mówiąc ,że nie ma chętnych?
Pewnie ma na myśli to, że Rysio chciał oddać Arkę za 1 zł (http://www.radiogdansk.pl/index.php/wyd ... iedza.html), ale chętnych nie widać - pewnie dlatego, że czasy nie pewne, a klub na poziomie takim jak Arka wymaga rocznie budżetu przynajmniej na 8 mln...
Ale idą lepsze czasy, więc może ktoś odkupi Areczkę i wrócimy na szczyt
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Kibice w Gdyni długo musieli czekać aby zobaczyć wygrywającą Arkę na własnym stadionie. Po blisko 2 miesiącach żółto - niebiescy wygrali 3:1 z Kolejarzem Stróże. Podopieczni Pawła Sikory podnieśli się w tym spotkaniu z kolan, ponieważ to goście pierwsi zdobyli bramk
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

no porywające widowisko to to nie było, ale grunt, ze 3 pkt zostają w Gdyni
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Arka wygrywa w Niepołomicach 5-2 ! Bramki: Budka, Jarzębowski, Tomasik 2, Rzuchowski. Gratulacje!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Bramki dla Arki Jarzębowskiego na 1-1, Szwocha na 1-2, Tomasika na 1-3 i 2-4, Rzuchowskiego na 2-5

ale nie zmienia to faktu, że fajne zwycięstwo i mam nadzieje, że wszystko będzie już ok do końca rundy...
teraz dwa fajne mecze w Gdyni - najpierw w sobotę z Chojniczanką Chojnice (zapowiada się komplet 565 kibiców gości wraz z zaprzyjaźnioną Lechią) i we wtorek Puchar z Koroną Kielce
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

3-2 Arka Gdynia -Chojniczanka Chojnice !!! Juraszek w 93 minucie i Arka wskakuje na 3 miejsce w tabeli !
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

COŚ PIĘKNEGO! OLE OLE! OLE OLA! LECHIA TO .... i do tego darmowy remont sektora gości.
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Fajny meczyk, super atmosfera na trybunach i ani jednego złego słowa na chojniczankę
ARKA TO MY FANATYCY !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Na może nie na Chojniczankę ale to oni wyskoczą z kaski oj wyskoczą


I Modzie/adminie z łaski swojej nie edytuj mi postów!

Proszę nie używać wulgarnych słów, to edycja nie będzie konieczna
Moderator
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

tylko szkoda Chojniczanki (klub bez mega budżetu) za frajerstwo "przyjaciół" z lechijki, wydymali ich jak chcieli, słyszałeś doping MKS???
ARKA TO MY FANATYCY !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

A oni prowadzili coś ?
Awatar użytkownika
kula65
Częsty Bywalec
311 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

no właśnie.....gdyby nie sektorówka to uznałbym, że gramy z lechią, myślisz, że kibice chojniczanki (przy ich budżecie) wiedząc o karach zdemolowaliby tyle krzesełek i toalety?Oni zapłacą a lechijka się bawiła na ich koszt. Nie piszę więcej bo tylko OT tworzymy (tak myślę)
ARKA TO MY FANATYCY !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nie tylko krzesełka i toalety bo biura pod sektorem też są zalane i do całego remontu:) A co do chojniczanki to w du** mam czy wiedzieli czy nie:) Niech płacą. A wracając do meczu to niech Pan UCHO już kończy swoją karierę !
ODPOWIEDZ