Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Runeda - biegaj z nami!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Bori
Ja tu zaglądam
24 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Również twierdze, że jest to bardzo fajny pomysł. Faktycznie w Redzie co raz więcej osób biega. Może jakiś wspólny bieg w najbliższą sobotę lub w inny dzień.
siwy90
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Bori pisze:Również twierdze, że jest to bardzo fajny pomysł. Faktycznie w Redzie co raz więcej osób biega. Może jakiś wspólny bieg w najbliższą sobotę lub w inny dzień.
Zapraszam na FB. Myślę, że cyklicznie np. co sobotę będziemy organizować wspólne treningi/wybieganie w okolicy. Wszystko na bieżąco będzie ogłaszane.

Zachęcam również do udziału w najbliższym Biegu Niepodległości w Gdyni. Zapisując się na liście należy podać klub - RUNEDA. Będzie to pierwsza wspólna impreza biegowa naszej inicjatywy.

http://gdyniasport.pl/pl/kalendarz-impr ... 2o%C5%9Bci

http://www.biegniepodleglosci.sts-timing.pl/lista.php
tomko
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja startuje w niedziele 13.10.2013r. w kawinach http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... 6&bieganie jak i również 11.11.2013 Gdynia oczywiście reprezentuje klub Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Mam nieśmiałe pytanie do założycieli Runedy oraz jej wielbicieli i członków Czy Wy się gdzieś regularnie w Redzie spotykacie na wspólne biegi/treningi czy każdy biega sobie sam, a spotkania to tylko wówczas, gdy jest jakaś większa impreza np. Bieg Niepodległości?
Tak mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie, jakby tu przeżyć aktywnie zimę, oprócz basenu i spinningu (bo latem głównie śmigałam na rolkach i rowerze) i pomyślałam o bieganiu właśnie. Wprawdzie niewiele w życiu biegałam tak "z sercem", ale kondycję jako taką myślę, że mam, więc może nie byłoby źle Tylko właśnie jak na wstępie - czy istnieje już jakieś "koło wzajemnej adoracji" i konkretne terminy treningów?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jak masz konto na FB to zerknij na ich profil. Jednakże pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie, jak na razie odbywają się wspólne biegi w sobotę o godz. 9:00 przy Mostku przy Kazimierskiej. Ale warto zaglądać na ich profil, bo zawsze pojawia się wcześniej info.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

No właśnie nie mam konta na FB, trochę z przekory Ale pewnie trzeba będzie założyć, żeby być na bieżąco. A kolejne pytanie - czy dużo osób z Redy spotyka się i biega? Może ktoś z forum jeszcze?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Z tego co pamiętam, to w zeszłą sobotę były dwie osoby Ale grupa raczkuje, dopiero się rozwija... tak więc miejmy nadzieję, że z każdą sobotą będzie więcej
Ja też chciałem iść, ale na razie jestem w fazie leczenia kontuzji
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Mnie troszkę ta sobota rano nie do końca pasuje, bo zakupy, sprzątanie itp. zatem więcej czasu miewam wieczorami, nawet w powszednie dni, ale zobaczymy, co da się zrobić. Najwyżej sobie grafik inaczej ustawię. Ale na razie to muszę buty do biegania kupić. Redziaczki, jakbyś już wrócił do formy, to daj znać.
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No jak ktoś chce się na inną godzinę umówić to trzeba napisać i damy radę wspólnie coś wymyślić. W sumie w weekend jest najłatwiej zebrać większą ilość osób. W tygodniu to każdy ma swoje godziny wolne żeby chociaż kilka km zrobić. Jakby co to zapraszam do rywalizacji:) http://www.endomondo.com/challenges/12852949
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

To ja od razu zaklepuję sobie ostatnie miejsce
FcMarekDupnica
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ostatnie miejsce jest już chyba zaklepane bo jak na razie nie ma żadnego wyniku:) Także wiele nie potrzeba, żeby zaistnieć w rankingu. Generalnie chcemy zebrać jak najwięcej osób na bieg niepodległości 11.11.
Ja biegłem w czerwcu w biegu świętojańskim na tej samej trasie, dla początkujących bardzo fajna trasa, a biegnie tak dużo ludzi że nie musisz się kompletnie przejmować wynikiem:D
siwy90
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Po Biegu Niepodległości ruszymy na pewno z regularnymi cotygodniowymi treningami o bardziej zorganizowanym charakterze - rozgrzewka/bieg (odległość zależnie od zaawansowani grupy, możliwość podziału na krótszy i dłuższy dystans)/rozciąganie. Będziemy mogli się poznać, podzielić doświadczeniami i pomysłami. Poza tym jednak wszyscy klubowicze mogą się już umawiać dowolnie na wspólne bieganie. Myślę, że z każdym tygodniem będzie nas więcej,a co za tym idzie, zwiększą się również nasze możliwości.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Może ktoś z mniej doświadczonych biegaczy chciałby się sprawdzić w najbliższą sobotę 26 października na dystansie 1km, może uda mu się pokonać Prezydenta Miasta Gdyni

http://gdyniasport.pl/pl/aktualnoci-2/i ... szczurkiem
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jutro o godzinie 9:30 zapraszamy wszystkich chętnych na PORANNY ROZRUCH Z RUNEDĄ.

Do biegu niepodległości zostało już tak mało czasu, że długie treningi nie poprawią już naszej wydolności. Postaw tak jak my- na aktywną regenerację i przyjdź rozruszać swoje nogi o poranku.

Zbiórka przy mostku- w parku miejskim w Redzie.

W programie:
- rozgrzewka,
- przebieżka po parku (tempo bardzo spokojne),
- ćwiczenia gibkościowe, rozciąganie,
- rozdanie koszulek klubowych dla tych wszystkich, którzy w komentarzach pod tym postem potwierdzą swój udział w rozruchu.

Zapraszamy!

Rozruch prowadzi: Paweł Miziarski- blog "Sportowe życie"
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy zacząć biegać albo już biegacie a chcielibyście polepszyć swoją technikę biegu zapraszamy na cotygodniowe wspólne treningi w Parku Miejskim.

Poniżej reportaż telewizji TTM z wczorajszego treningu Runeda

http://www.telewizjattm.pl/dzien/2013-1 ... ml?play=on
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
ODPOWIEDZ