Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Speedway Fun

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Speedway_GKS
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Heyka

Dziekuje ci wicek za ukazanie swoich pogladow na temat pilki noznej ja mam inne odczucie jesli chodzi o pilke i bede sie upieral ze sportem narodowym powinnien byc zuzel. Ty mnie nie zrozumiesz a ja ciebie to jest podobnie jak z jedzeniem jeden woli pizze a drugi schabowego i tez sie oni nie dogadaja.

Kazdy znas ma inne poglady na swiat i zawsze widzi przez swoj pryzmat.

Ja kocham zuzel i na to nie poradze a nie moge patrzec na nasza reprezentacje chlopaczkow gdzie wyzej sraja i glowe maja-- Sorki za to okreslenie ale tak to wlasnie widze.

Za rok 2012 najlepszym zawodnikiem w polsce zarabiajacym byl Tomasz Gollob na drugim byl jakis pilkarz z legi tylko nikt nie patrzy ze polski zawodnik zeby zarobic to musi jezdzic caly tydzien.
Niedziela- Liga polska
Poniedzialek_ LIga szwecka
Wtorek- liga angielska
srode- liga niemiecka
czwartek- liga Dunska
Sobota- Turniej GRand Prix lub Druzynowe Mistrzostwa Swiata i inne turnieje.

Lewandowski zeby strzelic bramke potrzebuje 5 sytuacji czy to jest rasowy napastnik chyba nie, a zuzlowiec na 5 biegow musi dla druzyny zdobyc od 9 do 15 punktow plus bonusy

Na pilkarza zarabiaja jego nogi i tylko biega i cos tam robi a zuzlowiec zeby mogl jedzic to musi miec wlasny Team mechanikow i swojego tunera od silnikow i to wszystko idzie z portfela zawodnika bo o ma firme jedno osobowa i zatrudnia tych wszystkich wczesniej wymienionych ludzi.

Takze trzeba bylo spojrzec jakie osiagniecia ma dana dyscyplina np. Ile razy Polska reprezentacja byla mistrzem swiata w przeciagu 20 lat a ile Polska druzyna zuzlowa byla mistrzem swiata w przeciagu 20 lat.
Jesli nasza reprezentacja chce dorownac naszym zuzlowcom to musi sie brac ostro do roboty bo inaczej bedzie wstyd na maksa i zenada.

To jest moje zdanie na ten temat i nie trzeba tu sie klocic tylko trzeba uszanowac druga osobe i jego poglady. Jesli lubicie pilke to prosze bardzo to jest wasz wybor moj wybor jest inny.
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ilu ludzi interesuje żużel?
NIKT z moich znajomych nie interesuje się tym sportem, NIKT. Piłka nożna, ktoś tam siatkówką albo rugby ale nikt żużlem. Wbij sobie do głowy ze ten twój sport zawsze będzie niszowym sportem w Polsce, ZAWSZE!
A przy okazji zapraszam wszystkich na mecz z Chojniczanką w sobotę a w środę na Koronę.
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Ta jest... wszyscy na mecz z Chojniczanka !!! a z zuzlem dajemy sobie tzw. "czopa"...
Mamo.... bo się potnę !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

w sobotę derby w środę Korona czas na dwie wygrane! DO BOJU ARKOWCY! MARSZ MARSZ MARSZ! DO BOJU MARSZ!
Speedway_GKS
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

widzisz dlog nawet nie masz pojecia ile osob sie interesuje sie zuzlem, napewo wiecej niz ta peknieta pilka, powiem ci ze vardzo duzo osob jedzi na mecze z wejherowa czy z redy i pucka, jakbys sobie kiedys obejrzal mecz zuzlowy to bys zobaczyl ze ten sport w polsce na duza ilosc fanow. A widac ze ty i twoi koledzy albo nie dorosliscie do meskich sportow albo wolicie ogladac tandetna pilke, jak lubicie ogladac i chodzic na badziewie to zycze szerokosci
Speedway_GKS
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

dlog pisze:w sobotę derby w środę Korona czas na dwie wygrane! DO BOJU ARKOWCY! MARSZ MARSZ MARSZ! DO BOJU MARSZ!
a ta wasza arke niech zaoraja tak jak to zrobili kiedys i przerobili na korty tenisowe bo ci chlopacy nie umieja kopac pilka bardziej to przypomina lige podworkowa hehehhehe
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

oj poczytales cos o weglu... tfu zuzlu i teraz na sile starasz sie zainteresowac tym innych Co to za sport gdzie liczy sie maszyna ?? dlog piateczka;)
Mamo.... bo się potnę !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

tak tak:) a te dzieciaki co dzisiaj widziałem na boisku to pewnie udawały Goloba i Hampela (jeśli pomyliłem nazwiska to sory). Jakoś to piłka przyciąga miliony ludzi przed telewizory i na stadiony to ta peknieta piłka przyciąga grube miliony ale ok! Żużel na sport narodowy! buhahahhahaahaha. Na sport narodowy proponuje Rugby i przy okazji też zapraszam na Narodowy Stadion Rugby. Reda znaczy Arka! Arka znaczy POMORZE!. Mazur piąteczka
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

dlog pisze:Ilu ludzi interesuje żużel?
Wbij sobie do głowy ze ten twój sport zawsze będzie niszowym sportem w Polsce, ZAWSZE!
A przy okazji zapraszam wszystkich na mecz z Chojniczanką w sobotę a w środę na Koronę.
ja tam lubię żużel
Ostatnio zmieniony |30 Paź 2018|, o 20:17 przez partagas, łącznie zmieniany 1 raz.
;]
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

jeśli już coś jest niszowe to klub P.Trockiego
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Mowcie co chcecie. Curling i tak rządzi!
Mamo.... bo się potnę !!!
dlog
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

o CURLING też jest dobry.
Sport narodowy nr 1: Speedgówno
sport narodowy nr 2: Curling
A tak nawiasem Pasy własnie wygrywają z vice liderem! HEJ HEJ CRACOVIA!
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jezu po co ta cała dyskusja
Żużel nigdy nie będzie sportem narodowym i tyle w temacie.
Za chwilę na forum wpadnie fan Crash Candy Sagi z Fejsa i będzie nas przekonywał że niebawem ta gra zostanie sportem narodowym bo na fejsie gra w nią ileś tam ludków
Piłka to piłka i zawsze będzie nr 1.
A żużel nadal zostanie niszowy (nic mu nie ujmując)
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Speedway_GKS pisze: i bede sie upieral ze sportem narodowym powinnien byc zuzel. Ty mnie nie zrozumiesz a ja ciebie
ale ja Ciebie rozumiem. Wszedłem z Tobą w polemikę tylko w kwesti tego czemu żużel nie jest sportem narodowym, a czemu jest piłka. Ja rozumiem Twoje zamiłowanie do żużla i nie widzę w tym nic złego - chyba nie czytałeś mnie ze zrozumieniem. Serio życzę Ci aby udało Ci się w Redzie założyć fan club...
Speedway_GKS pisze: To jest moje zdanie na ten temat i nie trzeba tu sie klocic tylko trzeba uszanowac druga osobe i jego poglady. Jesli lubicie pilke to prosze bardzo to jest wasz wybor moj wybor jest inny.
ja szanuje Twój pogląd i wcale się nie mam zamiaru kłócić. Po prostu mam inny pogląd i stąd wziała się dyskusja - nie kłótnia.
Ja w poprzednich postach napisałem Ci czemu to piłka jest sportem narodowym. Podałem Ci dane ile osób w Polsce to gra, podawałem przykłady że prawie każdy z Twoich sąsiadów chciał być na EURO2012 a o Grand Prix w Bydgoszczy czy Toruniu mało kto w ogóle wie... ale nie chodziło mi, aby powiedzieć że to śmieszny sport... tylko wykazać CZEMU NIE BĘDZIE NARODOWYM

partagas pisze: niszowe to są wlaśnie te mecze srarki
a o co Tobie chodzi?
Dostałeś za ten wpis jakieś punkty w rankingu chuliganów czy co?
Po co to chamstwo?
RedaMojeMiasto
Ja tu zaglądam
39 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Tobie proponuje gks jak chcesz promować ten swój śmieszny żużel to nie obrażaj innych klubów.taka dobra rada dla Ciebie.

Proszę bez obrażania
ODPOWIEDZ