Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siatkówka w Redzie!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ok
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

codriver pisze:12 odpowiedzi, więc można coś ustalić.
Spotkania 2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki, w godzinach 19-21.
To można odczytać na podstawie odpowiedzi, które 'przodują'
Gdzie są Ci siatkarze ? Co tak nagle stracili zapał ?
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Jak to gdzie , przed komputerem
To są siatkarze internetowi , przerabialem już podobny temat z piłką nożną i chętnych 100 a na boisko dotarły 4 osoby.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
codriver
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Z siatkami z Biedronki chodzą
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Myślę, że chęci są duże, ale brak zorganizowania wszystkich zainteresowanych.
Od tamtego tygodnia chyba nic się nie zmieniło i wszystko ustało w martwym punkcie...
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Osoby zainteresowane wciąż te same. Po co pisać " o tak, jak wspaniale, będę na pewno itp." Jak później zlewa się totalnie temat. Trzeba by było zebrać numery kontaktowe do wszystkich zainteresowanych ( z 10 osób ) i napisać parę dni wcześniej wiadomość sms z miejscem datą i godziną spotkania za potwierdzeniem obecności. Na pewno z chęcią parę osób by popykało w siatkę no ale z taką organizacją to niestety się nie uda.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

A ja sądzę, że nie jest to kwestia tylko i wyłącznie organizacji, lecz także słomianego zapału ludzi. Nie raz nie dwa bawiłam się w "kaowca" przy różnych okazjach i doskonale wiem, że masa osób entuzjazm wykazuje tylko na etapie pomysłu. A potem - ten nie może, temu coś wypadło, tamtej się odechciało, ten nie wiedział, ten pomyślał, że nic się nie stanie, jak raz nie przyjdzie i wszystko się rozjeżdża.
Inna sprawa, że aby ruszyć jakąś grupkę ludzi, też trzeba mieć w sobie trochę charyzmy, a nie tylko na zasadzie "to może coś zróbmy" Mnie się z pomocą dwóch znajomych udało jesienią zebrać parę osób, ale akurat w Trójmieście i nie chodzi o siatkę, tylko inny sport, ale zaraziliśmy ich swoim entuzjazmem i teraz każdy karnie przychodzi na spotkania A im dłużej się znamy, tym te spotkania stają się przyjemniejsze.
Czego i Wam siatkarze życzę
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Słusznie należał się nam opiernicz...po pierwszym nieudanym podejściu wysłałem mój nr do dareksz- oczywiście jeśli nadal ma chęć na organizację siatki, to czekam na sms, może rzeczywiście kontakt telefoniczny będzie mniej wirtualny ?
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja też przypominam że jakby co ja +1, nie zrezygnowaliśmy i nadal ammy nadzieję że coś wypali z tej siatki.
PS. Nr tel. również wysłany do dareksz
MeTeo
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Ja jestem jak najbardziej zainteresowany tylko w grę wchodzi jeszcze ew. cena (nie przeglądałem wszystkich stron tematu). Jestem biednym studentem szukającym pracy Zatem jeżeli niska kwota, lub za darmo to ja się piszę. Myślę, że też byłbym w stanie pociągnąć dodatkowo 1-3 osoby, gdyby były za darmo, albo niewielką opłatą.

Takie rzeczy najlepiej zorganizować za pomocą Facebooka. Założyć grupę, podać tu link i ludzie dołączają. A następnie eventy w grupie. Jak ktoś nawali raz czy drugi, to się wywala go z grupy No i daje się do wiadomości, żeby zapisywać się tylko w razie pewności. Jak ktoś z tematu wyrazi chęć organizacji, to podam w PW numer do siebie

Z racji, że raczej większość pracująca, to raczej musiałyby być to godziny wieczorne.
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Witam, ja również bardzo chętnie przyłączył się i pograł w siatkówkę.

Nie wiem kto zajmuje się organizacją ale czy mógłbym prosić o jakieś konkretniejsze informacje? Kiedy, gdzie, jaki koszt, ograniczenia wiekowe, jaki poziom (zakładam że amatorski:))? Z góry przepraszam bo pewnie wszystko jest w wątku, ale jest on strasznie chaotyczny.

Gdzieś wyczytałem, że raz udało się coś zorganizować. Czyli jest już sala zarezerwowana/dostępna?
Żeby pograć wystarczą 4 osoby (można pograć na zasadach plażowych).

Pozdrawiam
Marcin

mój kontakt: bojar304@o2.pl
na PW mogę podać numer telefonu
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Tak jedno spotkanie się odbyło...było Nas trzech. Jak najbardziej szukamy większej grupy ludzi - szkoda, aby to stanęło w miejscu.
wszystkie informacje dotyczące ceny jak i terminów ustala dareksz - do niego na prv można kierować swoje pytanie, emaile i numery telefonów.
mam nadzieje, że po ostatnich postach coś się ruszy.
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

gizboy pisze:Wczoraj było Nas 3
Sala była gotowa do gry, ale niestety nikt inny się nie zgłosił...a szkoda
Doszliśmy do wniosku, że może przeslemy numery telefonów do dareksz i wtedy będziemy się kontaktować w ten sposób
Jednym z tych 3-ech był mój kumpel spoza forum, którego ściągnąłem.
Ustaliłem z gizboy (jedyni którzy uaktywnili się nie wirtualnie), że minimalny poziom startowy sportowo/finansowy to 8 osób. Ja dostałem na razie 5 telefonów kontaktowych.
Też chętnie bym się poruszał, bo nie mogę grać w piłkę nożną, gdzie jestem organizatorem i w którą gramy na sali w ZS1 od kilku lat.
Jak dostanę 7 telefonów kontaktowych, to spróbuję zarezerwować kolejny termin. Zauważcie, że standardem jest zawarcie umowy i wtedy ma się termin do wejścia. Więc liczę na to, że następna grzecznościowa rezerwacja wypali, tzn. stawi się odpowiednia ilość osób.
Udać, to się nam w końcu ta zabawa uda, ale szkoda opóźnienia.
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Mój numer już masz. Także proszę o info o rezerwacji i no 100% się pojawię. Pasuje mi każdy dzień, tylko godziny po 18:00.
Czekam na info.
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Witam. Zgłaszam swoją osobę do gry. Zasadniczo również mogę wieczorem ale w razie czego można być pewnym mojej obecności. Pozdrawiam.
drac
ODPOWIEDZ