Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siatkówka w Redzie!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Co tu taka cisza? Co z naszym graniem?
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ciężko chyba troszkę z organizacją, Dareksz napisz nam kto już jest pewny i ile nas się do tej pory zebrało jako pewnych?
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

5 osób przesłało mi numery telefonów, dracul pewnie dośle, to mamy 6 osób + ja, to 7 osób. Wszystkie osoby powinny przyjść na zaproponowany termin, a jest to optymistyczny scenariusz. Może pomogłyby jakieś nowe kanały promocji tego pomysłu. Idzie bardzo powoli.
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A jaki jest zaplanowany termin spotkania? Ja nie dostałem żadnej informacji a podałem nr telefonu
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Zarezerwowana jest sala w SP3 ul. Brzozowa na ten piątek na godz. 18-20. Potrzebna jest piłka. Jeśli odpowiednia ilość osób nie potwierdzi sms-em przyjścia, to uważam, że trzeba wprowadzić wpłaty startowe na określone konto i jak np. 10 osób wpłaci po 50zł to możemy podpisać umowę na miesiąc.
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

dareksz mnie nie będzie w piątek - pracuję do 19 ale jak najbardziej pisze się na inne dni
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Mówił-prosił, wpłata na konto. Pewnie że tak - pójdzie kasa, pójdzie i właściciel. Darek dzięki za sms, ja potwierdzam.
Awatar użytkownika
dracul
Znam to forum
120 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Witam
Trochę się zagapiłem- sorki - kontakt wysłałem. Piątek o 18 też może być.
Popieram pomysł zapłaty z góry - na konto. Często mieliśmy kłopoty z dyscypliną
Pozdrawiam
drac
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Również potwierdzam obecność.

Bardzo dobry pomysł z wpłatą na konto za cały miesiąc z góry. Przynajmniej jakaś motywacja żeby przyjść będzie.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

My potwierdzamy na chwilą obecną w 50% gdyż pytanko do was, jest ktoś mobilny z reda młyn aby mógł zabrać 2 osoby (jednak kawałek drogi to jest) ?
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Niestety mnie nie będzie bo pracuję do 22. Ale jestem za składkowym na sale. Pozdrawiam
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ma ktoś piłkę?
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Potwierdził sms-em bojar88 i tu na forum madziula20+1, chyba figaro, + ja to 5 osób. Trochę mało na siatkę. Chyba, że zagramy w badmintona, polecam . Entuzjazm tych, którzy czekają jest wielki, ale chyba musi nas być conajmniej 12 chętnych ?, wtedy może 8-miu przyjdzie. Podam numer konta do wpłat i trzeba będzie podpisać umowę, bo dyrektorzy szkół patrzą już na mnie z uśmieszkiem. Po tej informacji proszę o sms-a czy ktoś przyjdzie, jakby co to badminton.
bojar88
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Zawsze można na zasadach plażowych pograć, a tam wystarczy już czwórka:) Ja proponuję nie rezygnować.
Przynajmniej się poznamy i jakoś na pewno zagramy (no chyba że będzie mniej niż 4 osoby). A zawsze może ktoś się jeszcze dzisiaj lub jutro zgłosi.
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ok dajcie znać czy ta siatka jutro wypali, i czy mozemy sie zabrać z kimś mobilnym?
ODPOWIEDZ