Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siatkówka w Redzie!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

dareksz pisze:boisko jest przy rzece koło parku, tylko piasek przydałby się świeży

ale w tym roku chyba nikt tam siatki nie rozwiesił, a może się mylę?
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

my juz tam gralismy chyba z 2 razy już , tu nie chodzi o sam piasek ale szkła od butelek i powinni jakos to ogrodzic bo trzeba sprintem biegac po piłke jak w strone rzeki leci już nie mówie o tych krzakach tam typu osty itp
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

chyba licza na jakis wolontariat w tym miejscu , a boisko juz w sumie zarasta zielskiem , juz nie mówie ze powinno byc osłoniente od strony rzeki , tak samo było kiedys za gim nr 1 w centrum były 2 boiska same szkła i gruz wywalany tam był nikt o to nie dbał wydaje mi sie że zrobili i na tym ich rola sie skonczyła
Robin
Częsty Bywalec
470 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Normalnie ręce "opadajom" Się panom nawet pozbierać przeszkadzającego śmiecia nie chce! "osłoniente" piszesz, ale ruszyć się, żeby sobie umożliwić pogranie to już za dużo! Może mocne słowo, ale to forum czytają też ludzie z czasów, kiedy na osiedlu była jedna zdezelowana piłka a grało się dosłownie wszędzie. Zdrowia życzę !
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

no to chyba ktoś z radnych się odezwał abo od koryta odciągnął śmieci jeśli tam grałeś to zakopane pęknięte szkła jest tam normą więc tego nie idzie zauważyć a odgrodzenie od rzeki powinno być tak czy owak
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

p.s chyba graliście w piłkę nożna nie siatkówkę o której nie masz pojęcia jak widać w wypowiedziach
bunos
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Hej, jestem chętny do grania. Ktoś mnie wprowadzi czy coś gracie czy temat pozostaje tylko na forum?;)
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

siemanko wszystkim probuje odświezyc temat ) czy ktoś pogrywa w siateczkę, można sie dołączyć ? )
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

mysle że hala odpada raczej plażówka albo jakis orlik
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ja bym pograł ale ludzi do gry nie ma
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

no wlasnie Baku, chodzi o to, zeby zebrac gromadke ludzi, zorganizowac sie i pograc lisek_88 plazowka to chyba w parku, a na orliku kolo MOKSiRu chyba mozna, ale szczegółow nie znam.
Czyli rozumiem, ze 3 osoby juz mamy ja , Baku i lisek_88. Ktos jeszcze ?
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

a co do hali to moze moznaby zalatwic cos w jakiejs szkole ? jakas skladka, wynajac boisko na 2-3godzinki i ogień
lisek_88
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

niewiem jak z ludzmi bedzie bo siatkówka w redzie słabo prosperuje patrząc np. na zawody organizowane przez moksir nie wiem ale chyba w kat. open nie zgłosiła się żadna drużyna ale pewności nie mam w kat gimnazjum chyba 3-4 wiec z siatkówką słabo bardziej piłka nożna tutaj działa
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

szkoda. no, ale mimo wszytsko moze znajdzie sie kilka osób chętnych. Chodzi o to, zeby pograc chociazby dla zabawy i przyjemnosci w tygodniu lub w weekded. Patrzylem na strone moksiru i boisko do siatki jest bezpłatne.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ciężki temat odnowiłeś na forum. Tu wszyscy są chętni, a jak już sala i termin ustalony, to nikogo nie ma.
O, przepraszam, dwie osoby chyba były
ODPOWIEDZ