Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siatkówka w Redzie!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

dareksz no to chyba tam trzeba uderzać...jeżeli jest tyle propozycji podwózki, więc nie ma co się zastanawiać - chyba że się myle.
Dowiadywałeś się o koszty?
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

No to spoko, ja mam piłkę i chętnie się zabiorę z kimś z młyna teraz czy reszta wyraża chęć na 100% potrzebujemy 12 osób które potwierdzi, że będzie na PEWNO. Bo bez sensu jeżeli tu na forum wszyscy wyrażą chęć a przyjedziemy i tam 2 osoby
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

PS. Pisałem do SP 2 w redzie i Pan Jan Skrobul odpisał mi, iż " Możliwe jest udostępnienie hali na gry drużynowe inne niż piłka nożna ". Więc jak coś jest alternatywa.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ja mam bliżej do 2, ale i tak jadę autem, więc obojętnie gdzie, jeśli umówimy się na wt wieczór to jestem na 100%. Najbezpieczniej, żeby ten kto ogarnia salę wrzucił nr konta, każdy wpłaci pare zł (10 ?) i będzie jasne ilu nas będzie. Mało czasu co prawda zostało ale do wtorku przelewy wpłyną...
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Ja też się piszę na wtorek
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

To może osoba która pytała o salę niech ją zarezerwuje na wtorek i po prostu zrobimy zrzutę na miejscu. Przecież nie trzeba z góry płacić ( chyba ) Jeśli jest 12 osób chętnych, które na chwile obecną potwierdzą że na 100% będą to można działać.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Znając życie, pod salą zjawi się ogarniający salę i ....oby 11 zawodników, ale może tylko 3. płatność z góry mogłaby spowodować, że załatwiający nie będzie chodził bez sensu, zwł. że chyba trzeba termin ustalić wcześniej, coś tam zapłacić...czy się mylę?
codriver
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Jakby się umówić na wtorek 19-21, to też bym się pojawił. Na 18 mogę nie zdążyć. Piłkę mam, z tego co pamiętam.
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

na razie łącznie ze mną na wtorek 18-20 zgłosiły się 4 osoby, jak potwierdzi 10 osób do poniedziałku do 14.00 to zarezerwuje salę (dyrektor musiałby zrobić drobne przesunięcie w planie używania sali), koszt 50zł/godz, alternatyw oczywiście warto szukać
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Ja się piszę z partnerem czyli 2 osoby.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

potwierdzam
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ja również potwierdzam, że będę. Może uda mi się zorganizować jeszcze kogoś.
dareksz
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

na tą chwilę potwierdziło na jutro 6 osób (Baku, figaro, madziula20 + 1, gizboy, dareksz), trochę mało nas
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Może po prostu nic na hurra, dajmy czas do końca tygodnia i wtedy od przyszłego ruszamy z gra (oby...)
madziula20
Znam to forum
99 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Jestem za ale ludzie weźmy się w garść, i zbierzmy ekipe do końca tygodnia.
ODPOWIEDZ