Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siatkówka w Redzie!

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

no trudno szkoda mam nadzieje, że na następnym spotkaniu już będziesz i zapraszam na facebooka

https://www.facebook.com/groups/697845390308643/
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

przypominam - DZIŚ, godz 19:00 boisko przy MOSKiR Reda gramy ! ! !
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

to chyba ostatnio słoneczny i ciepły weekend, więc trzeba to wykorzystać ktos chetny na dzisiaj lub na jutro ?
Mielini
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Sory , sory ! Wiem zawracałem głowę , pytałem się i mnie nie było. Niestety nie było mnie jakiś czas w Redzie , kurcze zawsze w środę sie spotykacie , czy da rade czasem w czw ? U mnie środa to słabo z czasem ;/ Nie mam fb jak coś Więc tylko forum przeglądam . Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Siemanko wszystkim pogoda jaka jest każdy widzi, coraz mniej słońca, coraz więcej deszczu no sorry, taki mamy klimat w związku z powyższym, najwyższy czas zorganizować sale do grania ale żeby tak się stało, najpierw musimy zebrać ekipę min. 10-12 osób proponuje zatem poniżej wpisywać kto jest chętny, dopisując jaki dzień komu pasuje
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

siemanko spotykamy sie dzisiaj o godz 18-19 na orliku przy MOKSiR w Redzie przy Łąkowej zapraszam )
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Siemanko wszystkich chętnych - tych zdecydowanych oraz tych niezdecydowanych zapraszamy w niedziele, na godz.18:00 niedługo wchodzimy na salę, więc to może być ostatnia szansa, żeby dołączyć do zobaczenia
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

JUŻ JUTRO - NIEDZIELA - godz.18:00 - boisko przy MOKSiR Reda )) ZAPRASZAMY )
Baku
Forumowicz
41 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Zapraszamy wszystkich chętnych/chętne dziś godz. 18:00 boisko przy MOKSiR Reda ( za darmo ) na grę w siatkówkę w doborowym towarzystwie!Będzie się działo! Musisz tam być!
Awatar użytkownika
beniamin84
Forumowicz
62 postów
Forumowicz
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

no i stało się w PIĄTEK wchodzimy na sale
sandy
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam wszystkich,

jestem nowa na forum. Zauważyłam wątek na temat siatkówki i to skłoniło mnie do rejestracji na tym forum. Chciałam się zapytać czy potrzebujecie jeszcze osób do gry w siatkówkę? Jeżeli tak, to w jakie dni i o jakiej godzinie odbywają się spotkanie i czy są odpłatne?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gizboy
Bywalec
274 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Tak zapraszamy...
Gramy co piątek od godz 19.00 do 21.00 na hali sportowej w ZS 2 na ul. Brzozowej. Koszt ok. 5-6 zł za spotkanie - opłaty za wynajem.
ODPOWIEDZ