Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ROWEROWA REDA - Stowarzyszenie REDA CYKLO GROUP / MTB

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Witam,
poszukuje ludzi chętnych do stworzenia kolektywu/stowarzyszenia o nazwie REDA CYKLO GROUP i wydzielonej drużyny REDA MTB TEAM, które skupiało by miłośników rowerów, kolarstwa górskiego, szosowego i nie tylko.

CEL: Wspólne treningi, udział w rajdach, maratonach i wypadach w teren oraz wycieczkach z rodziną oraz cykliczne przejazdy rowerowe jak to się ma w innych miastach.

MISJA: propagowanie jazdy rowerem i popularyzacja aktywności fizycznej w każdym przedziale wiekowym

Wierzę, że tacy ludzie się znajdą!
Trzeba trochę śmiałości i odwagi do realizowania pasji, dlatego mój pomysł może wypalić...

A może są jakieś nieformalne kluby, skupiska choćby kilkuosobowe, które już istnieją?

Jestem amatorem kolarstwa górskiego (mam 34 lata) i szukam chętnych do współpracy bardziej i mniej doświadczonych, po prostu ludzi z inicjatywą. W pojedynkę ciężko było by wszystko zorganizować, choć nie jest to niemożliwe, ale wiadomo

Można by założyć stronę z informacjami, forum czy stronę na facebook'u do prostszej i szybszej komunikacji czy też później koszulki klubowe, emblematy etc.

Jeżeli temat się rozwinie i znajdzie się grupa osób, które chcą w takim czymś uczestniczyć, to myślę, że trzeba będzie zrobić spotkanie by omówić sprawy organizacyjne, podyskutować, dać własne pomysły itd.

Ktoś chętny?

kontakt:
Marcin
degs@o2.pl
Ostatnio zmieniony |15 Sty 2016|, o 17:44 przez degs, łącznie zmieniany 2 razy.
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Na sprawy organizacyjne brak mi czasu ale pośmigać czemu nie. Mam plan żeby kondychę troche podbudować a potem pyknąć rajd wzdłuż wybrzeża PL, to taka moja mała misja na wrzesień
Ornitolog
Forumowicz
42 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

degs odbierz maila
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Tak jak myślałem poziom zainteresowania i zaangażowania społecznego jest bardzo niski.
Dla niedowiarków grupa i tak powstanie w formie stowarzyszenia z pozyskanymi funduszami itd.
Już wkrótce będzie można zobaczyć kilku... rowerzystów w grupowych koszulkach.

@figaro plan bardzo ambitny, a jakże ciekawy sam wziąłbym udział w takiej ekspedycji. Jal chcesz wspólnie potrenować, to daj cynk. Ja też odnawiam formę i startuje w pobliskich maratonach...
Pozdrawiam
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Świetny pomysł chętnie się przyłączę do inicjatywy, również organizacyjnie. Sądząc po ilości ludzi, którzy dołączyli w Redzie do WPR to chętnych nie zabraknie. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z Redy: http://mtk.pl/galeria/wielki-przejazd-r ... reda-rumia
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Zapytajcie chłopaków z Nypla-oni jeżdżą,a poza tym u nich zbierają się inni jeżdżący,więc tam najprędzej uda się kogoś wyłowić
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

basta pisze:Świetny pomysł chętnie się przyłączę do inicjatywy, również organizacyjnie. Sądząc po ilości ludzi, którzy dołączyli w Redzie do WPR to chętnych nie zabraknie. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z Redy: http://mtk.pl/galeria/wielki-przejazd-r ... reda-rumia
Miło, że chcedz pomóc organizacyjnie. Na razie 3 osoby do tych spraw się zgłosiły, ale im więcej tym lepiej Jeszcze trochę i zrobimy pierwsze zebranie...
Chętnych jak na razie mało, ale by trzeba było sprawę tak fajnej inicjatywy nieco mocniej rozdmuchać. Postaram się zrobić w najbliższym czasie ogłoszenia i zobaczymy ile osób przyjdzie na spotkanie "założycielskie"
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Binka pisze:Zapytajcie chłopaków z Nypla-oni jeżdżą,a poza tym u nich zbierają się inni jeżdżący,więc tam najprędzej uda się kogoś wyłowić
Wiem, znam Ale nie o to chodzi, żeby kogoś wyławiać itd. Ludzie muszą sami tego chcieć
Pozdrawiam
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Tak jak napisałem Ci w mailu. Daj znać dużo wcześniej z terminiem ze względu na pracę i czas urlopowy.
P/S Jeżeli chodzi o serwis Nypla to mnie fachowością rozczarowali.
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Witam serdecznie,może tak rowerem po Puszczy Darżlubskiej za grzybami
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Jeździłem tam sporo "za małolata" polecam zjazd ścieżką która kończy się koło pętli na 12 Marca, a zaczyna na kamiennej drodze która biegnie z Redy do W-wa za szpital...można się rozpędzić, gwarantuję, że grzyby wtedy nie w głowie
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Wredol heheheh,starsza pani nie będzie szaleć na rowerze-mam się rozlecieć .
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

To MTB czy szosa ?, bo roznica jest raczej zasadnicza.
Co do skupisk , czesto z WTC jezdze na "Nocne Patrole"

https://www.facebook.com/wejherower
http://www.wejherower.org/forum/18
Artur
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

ArturB pisze:To MTB czy szosa ?, bo roznica jest raczej zasadnicza.
Co do skupisk , czesto z WTC jezdze na "Nocne Patrole"

https://www.facebook.com/wejherower
http://www.wejherower.org/forum/18
Przeczytaj dokładnie mój pierwszy post.
Wyjaśniam jeszcze raz MTB - wydzielony team z calej grupy, a można takowy zrobić i na szosę. Ale wpierw musi się zebrać STOWARZYSZENIE, żeby można pozyskiwać fundusze. Na razie nie ma wymaganej ekipy 15 osób.
Więc jak wolisz WTC i utożsamiasz sie z Wejherowem, a nie Redą to jeździj z nimi.

Co do ścieżek to naprawdę jest gfzie jeździć i to w wszelakim terenie.

Czekam dalej na zgłoszenia, żeby zrobić spotkanie założycielskie...
A chętnych nadal niewielu.

W stowarzyszeniu w planach nie tylko przejazdy jakie miały miejsce ostatnio ale i min. także szkółki dla dzieciaków z trenerami. Zakres będzie naprawdę szeroki, ale szczegóły na spotkaniu założycielskim.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

ArturB pisze: Więc jak wolisz WTC i utożsamiasz sie z Wejherowem, a nie Redą to jeździj z nimi.
Jak ktos pisze cos rownie glupiego to ja juz nie mam o czym z nim rozmawiac ani tym bardziej jezdzic i przebywac w jego towarzystwie.
Ty pewnie masz z 15 lat prawda ?
BTW A czemu nie zrobic podzialu na Pieleszewo i Betlejem ?
Artur
ODPOWIEDZ