Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

ROWEROWA REDA - Stowarzyszenie REDA CYKLO GROUP / MTB

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Nie wiem co w tym głupiego, może przeczytaj sam swój post.
Widzę, że naprawdę nie czytałeś pierwszego postu.
Więc bez uzasadnień, nie dyskutuj i nie śmieć tematu.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony |19 Cze 2014|, o 19:09 przez degs, łącznie zmieniany 1 raz.
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

BTW proszę bardzo jak masz możliwości, finanse, organizację rób sobie podziały na dzielnice etc. i zobaczymy ile będziesz mieć przynależności.

Krytykować łatwo, a zrobić coś dla spiłeczeństwa to już "wielki zachód".

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

degs pisze:BTW proszę bardzo jak masz możliwości, finanse, organizację rób sobie podziały na dzielnice etc. i zobaczymy ile będziesz mieć przynależności.
Odnioslem sie do glupiego podzialu My/oni i ataku na mnei ze smiem miec znajmowych w Wejherowie i znimi jezdzic dla przyjemnosci.
Otoz mam znajmoych i jezdze z nimi nie tylko z Wejhrowa i nie widze w tym nic zlego ani powodu do ataku.
Poprzez agresje do innych nie zbudujesz stowarzyszenia i fajnej paczki.
degs pisze:BTW proszę bardzo jak masz możliwości, finanse, organizację rób sobie podziały na dzielnice etc. i zobaczymy ile będziesz mieć przynależności.

Krytykować łatwo, a zrobić coś dla spiłeczeństwa to już "wielki zachód".
To rzes trafil kula w plot.
Ale w sumie masz racje, od poczatku jak organizujemy WPR to pomaga mi tylko jedna kolezanka w Redzie, nigdy nikogo to nie obchodzilo i nikomu sie nie chcialo i nie chce. W niektore lata nawet czesc Redy byla obwieszana i czyszczona z plakatow przez kolegow z Wejherowa ...
EOT.

PS: Zycze Ci i innym abyscie zbudowali fajna grupe/paczke osob o wspolnych zainteresowaniach i pasjach ktora lubi ze soba byc i sie wspolne bawic/ciwczyc.
Artur
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

ArturB pisze: Odnioslem sie do glupiego podzialu My/oni i ataku na mnei ze smiem miec znajmowych w Wejherowie i znimi jezdzic dla przyjemnosci.
Otoz mam znajmoych i jezdze z nimi nie tylko z Wejhrowa i nie widze w tym nic zlego ani powodu do ataku.
Poprzez agresje do innych nie zbudujesz stowarzyszenia i fajnej paczki.
Jak widać dalej brniesz w jakieś domysły, domniemania, nie czytasz uważnie co kto pisze i nie zrozumiałeś mnie. Ja nie robię żadnych podziałów o czym już pisałem, a to że jeździsz z WTC itd. i masz tam znajomych w niczym mi nie przeszkadza, nie krytykuje tego i nikogo nie atakuje.
Dla kolejnego wyjaśnienia założeniem stowarzyszenia jest budowanie i integracja społeczności lokalnej tj. Redy i nie tylko. W Reda Cyklo Group dla Twojej i wszystkich wiadomości będą także jeździli również ludzie spoza Redy, także min. z Wejherowa. Nikogo nie odrzucamy!
ArturB pisze: To rzes trafil kula w plot.
Ale w sumie masz racje, od poczatku jak organizujemy WPR to pomaga mi tylko jedna kolezanka w Redzie, nigdy nikogo to nie obchodzilo i nikomu sie nie chcialo i nie chce. W niektore lata nawet czesc Redy byla obwieszana i czyszczona z plakatow przez kolegow z Wejherowa ...
EOT.
Przykre to czytać, ale tak to już jest z ludźmi.
ArturB pisze:PS: Zycze Ci i innym abyscie zbudowali fajna grupe/paczke osob o wspolnych zainteresowaniach i pasjach ktora lubi ze soba byc i sie wspolne bawic/ciwczyc.
Dziękujemy
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Witam, czy jest więcej zainteresowanych?

Takie stowarzyszenie naprawdę ma sens jeśli zarejestrowane będzie w KRS, o profitach tutaj http://www.ngo.pl/x/586156 i tu http://www.ngo.pl/x/363115
Na chwilę obecną zdeklarowanych jest 9 osób, więc do minimum brakuje ta 6...
Myślałem, że zainteresowanie będzie większe i szybko zrobimy spotkanie założycielskie, ale nadal trzeba je przekładać...
ArturB
Lider Forumowicz
1023 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Jesli bedziecie miec 14 osob i 1 wam zabraknie to wam pomoge swoja osoba.
Ale z gory mowie ze mnie MTB nie interesuje, a szosowka czysto wyczynowo w ciagu roku, zazwyczaj sam. Czasami jakies wypady kilkaset km ale to tez zawsze po jezdni, zadnych chodnikow i drog dla rowerow wiec w tym stowarzyszeniu wam do niczego sie nie przydam. Pozatym bardzo intresuje mnie rozwoj pro transportowy mojej Redy i aglomeracji gdanskiej jako calosci zwiazany z rowerami - uspokajanie ruchu i przyjaznosc dla ludzi infrastruktury drogowej i otoczenia.
Artur
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Szanowny degs!
Podziwiam Twoja determinację i chęc zrobienia czegos sensownego. Brawo. Wydaje mi sie jednak, że niepotrzebnie wdajesz sie w "wymiane ciosów' Tym raczej nie przyciągniesz zwolenników Twojej idei.
Byłem członkiem kilku stowarzyszeń i o ile zebranie 15 członków założycieli nie stanowiło wiekszego problemu, to później w trakcie działalności pojawiły sie "schody" W takiej organizacji potrzebne są 2-3 osoby pełniace role lokomotywy, poniewaz poczatkowy zapał pozostałych członków powoli wygasa. Jedni chcą a nie mogą inni moga a nie chcą. do tego dochodzi nieustanny bój o pieniadze na działalność (składki nie wystarczą)
Tak czy owak zycze powodzenia

A dlaczego "REDA CYKLO GROUP/MTB ? gdyby było GRUPA ROWEROWA REDA to nie byłoby dobrze? To samo, lecz po polsku
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

@ArturB Fajnie, że chcesz pomóc, ale stowarzyszenie nie ma w zamyśle tylko MTB, a również i podgrupę szosową, do której mam już lidera. Fajnie gdyby kiedyś mogła pojechać grupa amatorów ze Stowarzyszenia nawet w Tour de Pologne na przykład.


Myślę o otworzeniu podgrup w poźniejszym czasie:
- turystyka
- szosa
- mtb
Takich grup jest "trochę" w Gańsku, Gdyni, a dlaczego nie może być w Redzie?


@Romek Masz rację, taka wymiana zdań niepotrzebna, ale tylko chciałem wyjaśnić... nieważne już.
Zdaję sobie dobrze sprawę z tego, że musi być ta lokomotywa, która wszystko pociągnie... A co do pieniędzy to tylko wchodzi w grę stowarzyszenie rejestrowane w KRS, żeby pozyskiwać pieniądze z zewnątrz dla całej grupy.
Gdybym chciał otworzyć stowarzyszenie zwykłe to już dawno by ono istniało, ale pieniądze wtedy tylko ze składek i te boje, niepotrzebne kłótnie; ten da, a ten nie da kilka zł więcej... lepsza opcja to ta, o której cały czas myślę, czyli wiążąca wszystkich rowerzystów z Redy i okolic - duża grupa z dofinansowaniem.
Pieniądze od "sponsorów", darczyńców etc. szły by na:
- koszulki, loga
- wypady turystyczne z ogniskiem i kiełbaskami, lodami, napojami etc.
- organizację przejazdów rowerowych i wycieczek do innych miast
- sprzęt dla liderów i zawodników poszczególnych grup, którzy braliby udział w zawodach i maratonach
- itd.

"A dlaczego "REDA CYKLO GROUP/MTB ?"
To tylko nazwa tematu, rzucone hasło, nikt nie pokusił się cokolwiek zaproponować jak na razie Pewnie propozycje będą padać na spotkaniu założycielskim...
W zasadzie mogłem dodać do tematu jeszcze: szosa, wycieczki etc. Po prostu chciałem przykuć uwagę.

A już zgłosiła się kolejna osoba chętna do wstąpienia do stowarzyszenia
wojh
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

I na czym ten pomysł się zakończył? Powstało to stowarzyszenie?
wojh
wojh
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Ja się piszę na jazdę MTB i maratony . Ktoś chętny?
wojh
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

wojh pisze:Ja się piszę na jazdę MTB i maratony . Ktoś chętny?
@wojh wiesz ja zawsze chętny no i na Garmin MTB Series w Rumi i Redzie napewno mnie zobaczysz tak jak widzieliśmy się w Gdańsku
Marcin

Stowarzyszenie ostatecznie nie powstało ale może jeszcze kiedyś powstanie.
Stworzy się na pewno team MTB, ale to pogadamy o tym przy następnym spotkaniu...
Ostatnio zmieniony |1 Paź 2015|, o 23:43 przez degs, łącznie zmieniany 1 raz.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Szukam chętnego na objazd Garmin Reda. Kogoś kto zna trasę. Mogę być z kolegą i chętnie porozmawiać o jakiś wspólnych planach.
wojh
Nowy/a na forum
4 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 12 lat temu

8 lat temu

Objazdowke robię z MyGym Rumia, w czwartek 16,30 Rumia a w przyszłym tygodniu Reda
wojh
degs
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

8 lat temu

Objazd Garmin MTB Series Reda pojadę na pewno poniedziałek i wtorek. Godzinowo mogę się jeszcze dostosować ...
Dajcie znać
No i jak kolega wyżej pisze w czwartek będzie objazd z MyGym'em.
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

8 lat temu

Proponuję wtorek 16 30 parking przy szkole nr 6 na Gniewowskiej.
ODPOWIEDZ