Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wycieczka rowerowa Reda -> Rewa

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
bulimaxiu

9 lat temu

Witam.

Planujemy wycieczkę rowerową w najbliższą sobotę 19 lipca około 11:30 z Redy do Rewy.
Tempo turystyczne, 10-12km/h.
Warunek: ładna pogoda i ciepło.

Czy ktoś byłby zainteresowany się przyłączyć?
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Witam,a nie lepiej do Pucka lub Wladysławowa . Ps gdzie start wycieczki?
bulimaxiu

9 lat temu

Na razie chcemy dojechać do Rewy - nie chcemy za daleko i żeby w razie co była komunikacja miejska jeśli ktoś przeliczy się z siłami (część z nas to amatorzy). Jeśli dojdzie do skutku, to dołączymy się do kilku osób z Wejherowa.

Spotkamy się najprawdopodobniej gdzieś tutaj: https://mapsengine.google.com/map/edit? ... 3g5D1uUGzQ, a więc przy moście w trójkącie ul. Obwodowa, Kazimierska, Mostowa.

Żeby nie było niejasności - celem nie jest wyczynówka odległościowa ani prędkościowa, mamy nadzieję, że pojedzie kilka rodzin z dziećmi, więc do nich dopasujemy tempo i chcemy, żeby wszystkim dobrze się jechało - miło i spokojnie.
Awatar użytkownika
xyz55
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Dziękuję za odpowiedź,będą dzieci,więc zrozumiałe,że wybieracie Rewę, to od Redy tzw rzut beretem,życzę miłej jazdy i nie zapomnijcie o kaskach. Jedziecie w złych godzinach tzn najsilniejsze słońce, koniecznie krem z filtrem i przewiewna koszula z długim rękawem jak was przypiecze słońce to okryć się bo wracać będziecie ze słońcem świecącym w twarz,wiatr będzie chłodził ale słońce zrobi swoję. Ja śmignę sobie chyba do Juraty,pozdrawiam.
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

i jak po wycieczce? może jakaś mała relacja?
ODPOWIEDZ