Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

nauka pływania

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Mateusz111
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam. Wiecie może gdzie w okolicach redy organizują kursy pływania dla 27 latka ? W sumie nigdy za późno na naukę.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Hotel Faltom - Rumia
Miejska Pływalnia - Rumia
Hotel Wieniawa - Rekowo
i za rok Aquasfera - Reda
Mateusz111
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

dziękuje pozdrawiam
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

szkoda, że tylko drugie klasy, ale na początek dobre i to
dobrze wydane pieniążki
Redzkie dzieci nauczą się pływać

Dzieci z drugich klas szkół podstawowych zaczynają zajęcia na basenie. Miasto przyznało na ten cel blisko 90 tyś zł.


W przyszłym tygodniu około 350 uczniów klas II szkół podstawowych z terenu Miasta Redy rozpocznie naukę pływania. Miasto rozstrzygnęło Otwarty Konkurs Ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Miasto Reda w 2017 roku w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Kwotą 86 tys zł na prowadzenie nauki pływania dla dzieci “Umiem pływać” dofinansowano Uczniowski Klub Sportowy “Jedynka”.

- mam nadzieję, że ten program wpisze się w nasze cykliczne działania, będziemy rok rocznie organizowali program “Umiem Pływać”, mamy na to przeznaczone dość znaczne środki – informuje Piotr Grzymkowski z Urzędu Miasta Redy.

Zajęcia będą odbywać się w redzkim aquaparku.
http://moja-reda.pl/edukacja/redzkie-dz ... ie-plywac/
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Burmistrz spełnił obietnicę, że dzieciaki będą korzystać z basenów. Dlaczego tylko II klasy? Proste, w aquaparku nie ma warunków, a okoliczne baseny są przepełnione, nawet Rumia, mająca fajny basen, musi wozić część dzieciaków do Kosakowa.
Czy i kiedy zostanie zbudowany prawdziwy pełnowymiarowy basen w aquaparku? O ile pamiętam, był w planach.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Jest w planach. Choć nie wiem, jak wygląda obecnie planowana data oddania do użytku.
zrazik.wolowy
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Duży basen jest w trakcie budowy. Z tego co wiem to chcieliby się wyrobić "przed" sezonem, ale nie wiadomo czy dadzą radę. Podobno od września ma być czynny i nauka pływania (Aquaszkoła) właśnie tam ma się przenieść.
ODPOWIEDZ