Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Małgorzata_
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam,
szukam Pań w ciąży które byłyby zainteresowane ćwiczeniami np. joga czy pilates. Z tego co wiem w Redzie nie ma takich zajęć, ale jeżeli zbierzemy grupkę chętnych osób prawdopodobnie uda się stworzyć regularne zajęcia np. w fitness 39 i pół - tam jest taka możliwość. Zainteresowane Panie proszę o wpisy w tym wątku; skontaktuję się ze wszystkimi jak będzie nas już więcej:) Pozdrawiam! Gosia
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

jestem chętna
Małgorzata_
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witaj Iza, niestety jesteśmy tylko dwie więc czekamy dalej. Jeżeli byś się dowiedziała, że gdzieś ruszyły takie zajęcia w Redzie daj znać:)
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

No jak widać chętnych dalej brak.
Czy może ktoś się oriętuje czy w Redzie są zajęcia dla kobiet w ciąży? Ja (obecnie ciężarna) ćwicze sobie regularnie na siłowni w MOKSiRze,chodzę na fitness i biegam. Oczywiście wszystkie ćwiczenia z głową i tylko te które wolno mi wykonywać w tym stanie. Jeśli ktoraś z ciężarnych ma chęć dołączyć i ma zgodę lekarza to zapraszam, w kupie raźniej.

PS. Jestem też dyplomowaną instruktorką fitness więc służę też radami i pomocą. Jak coś to zapraszam na priv.
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Zapraszam i czekam na kontakt na forum lub priv
piksel
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ja rowniez jestem chetna! Czy wlasnie wiadomo czy cos takiego dzieje sie Redzie w miare regularnie?
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Niestety nie ma nic takiego w Redzie dlatego ja chodze na silownie i fitness i cwicze tak i to co wolno w ciąży.
mo-da1
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Chodze z kolezanka do 39,5 na zajecia pilates i widzialam tam panie w ciazy, cwiczace pod nadzorem instruktora.
redakowa
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ale takie ćwiczenia chyba mogą być wykonywane - w zależności od organizmu - do pewnego etapu ciąży, prawda? Podobnie później, inaczej gdy poród jest naturalny, inaczej, gdy cesarka. Orientuje się ktoś w takich obostrzeniach?
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ja jestem w 9 miesiącu ciąży i dalej chodzę na fitness i siłownię. Wszystko zależy od organizmu, przebiegu ciąży,wielkości brzuszka i przede wszystkim od lekarza prowadzącego ciążę. Jeśli się wcześniej nie ćwiczylo (tzn nie byłaś aktywna przed ciążą) to ciążą to kiepski czas by taka aktywność rozpocząć. Co do zajęć z pilatesu to większość ćwiczeń można robić aż do rozwiązania. Trener prowadzący zajęcia musi wiedzieć o tym ze jesteś w ciąży i instruowac Ci co wolno a co nie. Jak wykonać ćwiczenia by były bezpieczne dla Ciebie i malenstwa
ODPOWIEDZ