Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Co tam panowie z "Deutsche welle"?

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Co tam panowie z "Deutsche welle"? Z którą to reprezentacją w rankingu przegraliście 2:0? Która to niby tam jest nasza liga w rankingach?
Już nigdy więcej nie wygramy z Niemcami w tym stuleciu. Ale to nic. Żyję w chwili historycznej. Brawo.
Chyba zaraz zadzwonię do Jacoba, kolegi z Hamburga i spytam się, co słychać?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Mój kolega z Kolonii powiedział : "Wam Polakom też się coś od życia należy" Wynik jest ważny, ale gra była średnia...gdyby nie Wojtek to kto wie, kto wie.
Troche racji ma
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

... no cóż, Niemcy śpiewają ,, Deutschland - es ist nichts passiert ,,

gdyby było 1-0 to by za Odrą mówili przypadek, ale 2-0 to już jest coś

Wspaniale MILIK !!!
Fantastycznie MILA !!!
Brawo SZCZĘSNY !!!
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Dziwny byl to mecz... kazdy strzal w nieszczesnego, ktory wcale nie byl jakis dobry... No coz... mowi sie trudno... zdarzaja sie wypadki przy pracy...
Mamo.... bo się potnę !!!
valencianistas
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

co z Wami nie tak? Jakiej wy kurde jesteście narodowości? polaczki (specjalnie z małej) - wieczni narzekacze, przegrać - źle, remis - też źle, wygrać - równie źle co przegrać. WSTYD
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Zgadzam się z przedmówcą. Wygraliśmy dwiema bramkami z aktualnymi mistrzami świata.
Pozdrawiam.
dark1605
Ja tu zaglądam
17 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Mecz może i dziwny jak to Mazur pisze ale, żeby Szczęsny był słaby to chyba nie ten mecz oglądał kolega. Nic dziwnego malkontentów i hejterów ta ziemia nosi za dużo a przecież co w sieci się liczy. 2:0 tyle i obyśmy nie musieli czekać znowu pół wieku na coś niezwykłego a póki co cieszyć się należy:-)
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Piękna sprawa
Po cichu liczyłem na 3 punkty, ale przed meczem remis brałbym w ciemno - piękna sprawa

Teraz tylko, żeby poszli za ciosem i pyknęli Szkotów
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

a co tam było dziwnego ? zwykłe odwrócenie sytuacji, które zawsze były naszym udziałem - zawsze wypracowywaliśmy mnóstwo sytuacji, byliśmy aktywni, a i tak wygrywali przeciwnicy... teraz stało się dokładnie na odwrót - Niemcy byli aktywni, mieli więcej akcji, ale to my byliśmy skuteczniejsi - normalny mecz.... mnie martwi ta fala nienawiści na forach - dam przykład : "C... wam w d.... niemieckie chamy my Polacy dzis 2:0 z wami wygrywamy!!", albo "Jazda z ku...mi.!!!!!!! Polska 2:0 niemcy ^^"
zero komentarza.......
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Ja "poetyką" komentarzy już dawno przestałem sie przejmować. Obojętnie jaki temat zawsze są bluzgi. Biorę udział w tych forach, gdze mozna w miare kulturalny sposób wymieniac sie pogladami.

A co do meczu...no cóż trener Górski mawiał "mecz mozna wygrać, przegrać lub zremisować". No i wygraliśmy. To sie liczy. Inaczej troche to wygląda w statystyce meczowej...oni strzelali w światło bramki, a my nieliczne strza ły zamienialismy na gole.
ODPOWIEDZ