Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siłownia

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
magdzik
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

A czy któraś z Pań chodzi do "studio- hawaii" bo mam w planach zacząć tam chodzić ale nie znam żadnej opinii..
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ja nie znam, nie byłem, ale co za problem raz pójść i samemu wyrobić sobie opinię? ;) Akurat to, czy siłownia jest dobra, czy zła to zależy w dużej mierze od indywidualnych upodobań, jednemu starczy sztanga, obciążenie, dobra ławka i hantle a inny wymaga samych maszyn i orbitreków itp.

Pozdrawiam!
magdzik
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Iść idę w sobotę ;) Pytałam z czystej ciekawości.. Myślałam że może ktoś tam był i powie czy dużo czy mało kobitek tam chodzi itp ale jak wrócę w sob sama dodam opinie ;)
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

http://www.studio-hawaii.pl/ tu masz strone jakby co ;)
anikia
Forumowicz
76 postów
Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

12 lat temu

pi pisze:Chodziłam na siłownię na Przemysłowej. Przeniosła się, więc spróbowałam 39,5 na Semeko. Niestety w takiej ciasnocie nie jestem w stanie ćwiczyć i urządzenia też jakieś inne, nie pasują mi. Musiałam więc pojechać do Rumii. Siłownia jest na tyłach hotelu Adria. Klimat mocno industialny, ale jest dużo przestrzeni. Cena wzrosła. Na razie nie pozostaje mi nic innego tylko dojeżdżać.
Czy do ćwiczenia na maszynach potrzeba duzo miejsca? Chodze do 39,5 i jest ok. A jak kiedyś chodziłam na przemysłowa to nie zauważyłam zeby było wiecej miejsca.
fakt ze czesciej jestem na fitnesie i spinningu, niz na siłowni, ale mi się podoba.
Awatar użytkownika
Oni!cio?
Znam to forum
92 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

12 lat temu

hey, a chciałby ktoś z was odkupić bieżnie elektryczną? Kupiłam, ale częściej chodzę na siłownie/fitness i na tak malutkie mieszkanie jak moje (tyci kawalerka) to trochę jednak za dużo zajmuję, bięznia ma dwa tygodnie używałam jej tylko 4 razy... jakby co dajcie znać bo karton został niestety wyrzucony i tylko w Redzie mogę ja komuś podrzucić ^^"
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

jak teraz funkcjonuje siłownia na moksirze? na stronie podają, że 10-12 i 14-21. Czy nadal jak dawniej bierze się kluczyk od Pana w portierni przy wejściu na stadion?
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

12 lat temu

Ogólnie jest otwarta w wyżej podanych godzinach, jeśli chcesz przyjść wcześniej to bierzesz z portierni :)
ODPOWIEDZ