Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siłownia

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
aisne
Moderator
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

maximus pisze:WITAM WSZYSTKICH!! BYLEM W REDZIE ,LOKAL BEDZIE. 2 X PO 50 M2 ,ODDZIELONE DRZWIAMI,KTORE NIEKONIECZNIE MUSZA BYC OTWARTE...A WIEC 2 SALE JEDNA DLA KOBIET,W WIEKSZOSCI ZE SPRZETEM CARDIO (BIEZNIE,ROWERKI,CROSSTRENERY),KILKA MASZYN SILOWYCH.NA MESKIEJ CZESCI KILKA MASZYN CARDIO I GLOWNIE MASZYNY SILOWE.JESLI WSZYSTKO DOBRZE SIE ULOZY,OTWARCIE LUTY-MARZEC.CZESC.
A można wiedzieć gdzie to ma być, mniej więcej?:) W jakiej części Redy? Chyba, ze to tajemnica biznesowa :P

P.S. Moderatorska strona mojej duszy uprzejmie prosi o wyłączenie caps locka ;)
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

MAXIMUS mówi do nas głośno dużymi literami :) - ale ja też proszę o konkrety...gdzie?
emi
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

no to trzymam kciuki, do marca jakoś się przebujam tu i ówdzie:) Na ale w marcu liczę na te m2 ze sprzętem i załogą, pzdrw. i do zob
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Czesc! Teraz malymi literami ale tresc tak samo wazna.Silownia bedzie miescic sie (jesli wszystko dobrze pojdzie) na osiedlu Semeco.tyle moge powiedziec.I jeszcze raz dzieki za wsparcie!!Nie ukrywam ze Wasze opinie mialy decydujacv wplyw na moja decyzje o powrocie do Kraju.A wiec do zobaczenia za kilka miesiecy.
Artur
Lider Forumowicz
1508 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

a użytkownicy e-reda.pl będą mieli jakieś zniżki:>:D?
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

maximus pisze:Czesc! Teraz malymi literami ale tresc tak samo wazna.Silownia bedzie miescic sie (jesli wszystko dobrze pojdzie) na osiedlu Semeco.tyle moge powiedziec.I jeszcze raz dzieki za wsparcie!!Nie ukrywam ze Wasze opinie mialy decydujacv wplyw na moja decyzje o powrocie do Kraju.A wiec do zobaczenia za kilka miesiecy.
wracaj wracaj... na Zachodzie wielka bieda, tylko u nas gospodarka się tak rozwija, przestępczość spada, Palikot dba o wygodne prawo, skm'ka bedzie jezdzić częściej niż londyńskie metro itd. itp. 8) 8) 8) 8) 8) 8)
emi
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Jak na osiedlu semeko to jeszcze bardziej mi się podoba, małą drużynę zbiorę co by się motywować nawzajem
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Znizki dla uzytkownikow e reda.pl sa absolutnie w planach.nie bede zdradzal szczegolow, zeby nie zapeszyc....pozdro
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Cóż za miła wiadomość. :D
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

zycze powodzenia, moze uda sie Tobie co mnie nie udało, duzy lokal to spory problem
Ania Frania
Prawie Lider
770 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

kurcze, znowu okazuje się, ze Reda ogranicza się do Semeko i okolicy.....
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jeżeli w Semeko to w grę wchodzi budynek W6 termin oddania kwiecień 2009. Jest on na przeciwko mojego balkonu :-)) Fitness dla Pań na pewno też się przyda bo jedyny klub na osiedlu ma ceny z kosmosu w porównaniu do Rumi 3 RAZY drożej (przy 12 wejściach)
http://www.kanamafitness.pl/cennik.html
http://www.studioruchu-kjm.neostrada.pl/cennik.html
A nic tak nie poprawia jakości usług jak zdrowa konkurencja.
Pozdrawiam
player_sct
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

a ja tu wlasnie dolaczylem i co widze..oczom nie wierze. idee calkowicie popieram!!! bo faktycznie w redzie bieda straszna w tym temacie... a nie raz czlowiek wieczorme wraca z pracy chcialby troche podygac a do moksiru juz sie dygac nie chce, a tak to bedzie praktycznie po nosem :) maximus jak najszybciej to przyjezdzaj i rozkrecaj.
wow186
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

ale w Redzie fitness już jest xD a na siłownie chodzi 7 może 8 osób każdy ma zapał a potem go traci szkoda inwestycji
wow186
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

aswywiadu pisze:Jeżeli w Semeko to w grę wchodzi budynek W6 termin oddania kwiecień 2009. Jest on na przeciwko mojego balkonu :-)) Fitness dla Pań na pewno też się przyda bo jedyny klub na osiedlu ma ceny z kosmosu w porównaniu do Rumi 3 RAZY drożej (przy 12 wejściach)
http://www.kanamafitness.pl/cennik.html
http://www.studioruchu-kjm.neostrada.pl/cennik.html
A nic tak nie poprawia jakości usług jak zdrowa konkurencja.
Pozdrawiam
Jakości napewno nioe bo to klub a studio ruchu to sala gimastyczna :) dla sprostowania
wow186
ODPOWIEDZ