Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Siłownia

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

WITAM FORUMOWICZOW!POTRZEBNA PORADA.MAM ZAMIAR WROCIC DO POLSKI I OTWORZYC SILOWNIE DLA PANOW I FITNESS DLA PAN W REDZIE.CZYTALEM ZE JAKIES PLANY BYLY....PROSZE O RADE.JESLI PORZADNEJ SILOWNI DALEJ NIE MA TO B E D Z I E!!!!!
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jestem za.. W tym momencie jest tylko siłownia na MOKSIRze ( to głownie dla facetów). Kobiety sie same organizuja i spotykają się na aerobiku po szkołach..
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Siłownia na MOKSiRze to zdecydowanie za mało jak na redzkie potrzeby. Kobiety też tam chodzą. Problem w tym, że co chwilę wysiada jakiś sprzęt i wtedy nawet 5-cioro ludzi na siłowni to tłok.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Na Semeko jest jakiś fitnes dla pań, ale nie wiem nic więcej oprócz tego że jest.
kaznodzieja7
Forumowicz
48 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

To prawda, siłownia MOKSiR oprócz 2 rowerków, steppera, prostego aparatu do masażu ud i kilku wyciągów na których można ustawić mniejsze obciążenie i ławeczki do robienia brzuszków raczej nie ma więcej do zaoferowania dla kobiet. Jest jeszcze sauna, ewentualnie korty tenisowe ziemne jak ktos to lubi, bieżnia też.
Od stycznia ruszą zajęcia Aerobic/ Fitness dla kobiet (jeśli możliwości finansowe pozwolą, może nawet wcześniej. Na sali kulturalno-widowiskowej zamontowano lustra niezbędne do takich zajęć.
Od października zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorkę tańca hip-hop, zbudowane zostaną 2-3 grupy (ze względu na wiek i ewentualne umiejętności).
Więcej o sporcie i rekreacji w redzie (propozycje bezpłatnych zajęć, turnieje, relacje z zawodów) na moksir.reda.pl
Aleks
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Siłownia - jak najbardziej za. Tyle tylko, że wielu ludzi uczęszcza do 3-miasta lub Rumii, więc trzeba trochę najpierw wydać na reklamę. Mam nadzieję, że wyposażenie nie będzie odbiciem tego co w MOSIR - totalna porażka (miejsce dla rekonwalescentów a nie dla sportowców). Trzymam kciuki - DZIAŁAJ!
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

szczerze piszac to byloby swietnie gdyby cos takiego powstalo,nie wszyscy lubia dzwigac ciezary zwlaszcza gdy nie ma instruktora, ktory moglby pokierowac cwiczeniami i dobrac odpowiedni zestaw ...ja osobiscie chetnie po pracy wyskoczylabym na joge czy zajecia z pilatesu, niestety nie ma gdzie :( przy dobre reklamie na pewno znajdzie sie wiele chetnych pan, ktore ucieszy fakt ze nie musza tracic czasu na dojazd bo maja pod nosem dobrze wyposazona sale i kogos kto zajecia ciekawie poprowadzi :D :D
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

Ja się dziwię, że ta nowa siłownia miałaby być tylko dla mężczyzn (a dla kobiet fitness). Jeszcze przed wakacjami do siłowni MOKSiR przychodziło całkiem sporo dziewczyn i na pewno byłoby ich więcej, gdyby sprzęt był wyższej jakości. Oczywiście pomysłodawca ma jakiś koncept biznesowy, ale może warto zrobić jakieś rozpoznanie rynku? Ale co ja tam będę podpowiadał - może sam założę siłownie tylko dla kobiet? ;) Na pewno miałaby powodzenie. A zniszczenia sprzętu, czyli koszt utrzymania na pewno mniejszy ;)
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Zgadzam się z Zigim. Nie wiem kto to wymyslił, że siłownia jest tylko dla facetów. Mnie osobiście średnio intersuje futnes. Wolałabym ścisle określone ćwiczenia na siłowni. Chodziłam na MOKSIR, ale nie za duży miałam wybór. Chcąc sobie wzmocnić mięśnie brzucha. Miałam do dyspozycji tylko jedno urządzenie, które zresztą nie było zbyt wygodne dla mnie gdyz pracując na nim zwisa sie głową w dół czego nie wolno mi robić, bo mam problemy z ciśnieniem. Pozostało mi robienie zwykłych brzuszków na wykładzinie, co równie dobrze moge robic w domu.
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

Przede wszystkim dzieki za odpowiedzi (i podpowiedzi).Chcialbym wyjasnic: mam zamiar otworzyc silownie D L A P A N i panow,jak rowniez udzielac fachowych wskazowek odnosnie treningu silowego..Krazy wiele mitow zwiazanych z "dzwiganie ciezarow" odnosnie naszej plci pieknej....
Zadna z nich nie chce byc zbyt umiesniona,lecz nie wiedza o tym ze samo kardio nie wystarczy...Zalozmy ze pani 4 razy w tygodniu biega na biezni,schudla 6 kg w miesiacu co jest realne.A wiec stracila tkanke tluszczowa ale niestety zawsze zostaje troche zwiotczalego ciala,ktoremu brakuje jedrnosci i wlasnie po to trenuje sie z obciazeniem,aby wypelnic te luke...Ladnie zaokraglone posladki i zgrabne nogi buduje sie na maszynach!!!
Poniewaz prowadze silownie i 50 % czlonkow to sa kobiety.dokladnie wiem jak zadbac o tzw ujedrnienie ciala.Polega ono na treningu silowym i cwiczeniu wszystkich miesni malymi ciezarami ze zwiekszona iloscia powtorzen.Do tego dochodzi kardio i duzo cwiczen na brzuch pod roznym katem.Slyszalem opinie ze czesc pan nie lubi byc ogladana podczas cwiczen,dlatego tez chce stworzyc cos w rodzaju oddzielnych sal,w ktorych znajdowac sie beda maszyny dla kobiet i mezczyzn.W ten sposob kazdy bedzie sie czul komfortowo.Co Wy na to?Pozdrawiam
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

15 lat temu

osobiscie uwazam pomysl za genialny, dobrze wczytałes sie w predyspozycje potencjalnych klientów, bo wiem, ze szereg pan wlasnie krepuje sie cwiczyc tuz obok panow... nie zawsze w pelni kulturalnych. kiedys i na redzkim moksirze był instruktor, ktory teraz prowadzi wlasna dzialalnosc gospodarcza w zupelnie innej branzy. to bylo cos, gdy mial kto poradzic, zaproponowac szereg danych cwiczen itd.
tym samym uwazam, ze propozycje i plany maximusa sa swietne
Awatar użytkownika
joanna
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

takie podejscie bardzo mi sie podoba :D mam nadzieje ze te plany zostana wcielone w zycie i za jakis czas bedzie gdzie pocwiczyc...3mam kciuki
aswywiadu
Forumowicz
74 postów
Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

15 lat temu

Jestem jak najbardziej za nową siłownią w Redzie bo ta na MOSIR to totalna porażka:
- mało sprzętu, do tego już w połowie zdewastowany i bardzo wiekowy
- mało miejsca 5-6 osób i tłok
- dla kobiet dwa rowerki i jakiś masażer
- do tego rezerwacje wieczorem dla klubów piłkarskich i UM
- plus za ceny i rano otworzyli na 2 godziny
P/ S Masz już jakiś lokal na oku bo o duże przestronne lokale w Redzie jest bardzo ciężko. Dla przykładu fitness dla pań na osiedlu przy Młynie - mało miejsca a ceny z kosmosu
Powodzenia
emi
Nowy/a na forum
5 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

jestem jak najbardziej za porządnym klubem fitness i siłownią. Wprawdzie osiedlowy jeden jest, ale salka bardzo mała. Także pomysł super, z tym że bez marketingu się nie obejdzie - reklama to podstawa i stronka www. Poza tym znajomość rynku redzkiego i okolicy (bo obecny klub chyba słabo jest zorientowany:(
maximus
Ja tu zaglądam
23 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

15 lat temu

WITAM WSZYSTKICH!! BYLEM W REDZIE ,LOKAL BEDZIE. 2 X PO 50 M2 ,ODDZIELONE DRZWIAMI,KTORE NIEKONIECZNIE MUSZA BYC OTWARTE...A WIEC 2 SALE JEDNA DLA KOBIET,W WIEKSZOSCI ZE SPRZETEM CARDIO (BIEZNIE,ROWERKI,CROSSTRENERY),KILKA MASZYN SILOWYCH.NA MESKIEJ CZESCI KILKA MASZYN CARDIO I GLOWNIE MASZYNY SILOWE.JESLI WSZYSTKO DOBRZE SIE ULOZY,OTWARCIE LUTY-MARZEC.CZESC.
ODPOWIEDZ