Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze piłkarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

To ustalmy najbliższą niedzielę. Liczę, że pojawią się jeszcze jacyś chętni ;)
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

to ta niedziela tak ?;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Dzisiaj pójdę się zorientować, czy i w jakich terminach jest możliwa rezerwacja.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Niestety, zmieniły się zasady rezerwacji - teraz wszystko musi iść przez Dyrektora, a teraz już nie uda się jego złapać - można próbować od poniedziałku. Pogadam w przyszłym tygodniu - może uda się załatwić stałą rezerwację dla e-reda.pl
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

A zatem - możemy zarezerwować boisko. Bezpłatnie jest tylko dla mieszkańców zameldowanych w Redzie, a zatem potrzebuję listę chętnych z adresami. Proszę przesyłać do mnie na admin@e-reda.pl . Jak uda się zebrać komplet, to zrobię rezerwację.

Tym samem zachęcam wszystkich chętnych, którzy w niedziele chcieliby pograć amatorsko w piłkę nożną na naszym Orliku. Poziom raczej początkujący, więc bez obaw. Im nas więcej, tym większe szanse, że uda się zrobić rezerwację.
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

mogę kilku znajomych zaprosić ? a jakie dane są potrzebne dokładnie ?
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Imię, nazwisko, adres zameldowania. Chodzi o to, że muszą to być osoby z Redy. No ale potrzebujemy co najmniej 12 osób! Więc liczę na pokaźną grupę chętnych ;)
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

no to niezły bezsens, jakby tylko osoba rezerwująca nie mogła być z Redy. po co im te wszystkie dane??
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

partagas pisze:no to niezły bezsens, jakby tylko osoba rezerwująca nie mogła być z Redy. po co im te wszystkie dane??
No właśnie musi być z Redy, jeśli chce za darmo zarezerwować. Poza tym, jak podejrzewam, lista osób daje pewne gwarancje, że ludzie faktycznie przyjdą i że rezerwacja nie pójdzie na marne.
Awatar użytkownika
bieniek2910
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

A sam na siebie nie możesz zarezerwować :shock: ?? Bo tak to śmierdzi mi tu wyłudzeniem danych osobowych :evil: .
IZUNIA81
Bywalec
225 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

bez przesady z tym wyłudzeniem bieniek2910
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2869 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

bieniek2910 pisze:A sam na siebie nie możesz zarezerwować :shock: ?? Bo tak to śmierdzi mi tu wyłudzeniem danych osobowych :evil: .
Ja na siebie mogę, ale obawiam się, że jedna osoba to za mało, by rozegrać mecz ;)
Takie są zasady rezerwacji Orlika w Redzie. To nie moje zasady i nie mam na nie wpływu.

A tak poważnie, to są jacyś chętni poza Michałem i jego znajomymi?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Ja bym się pisał w miarę możliwości.
Awatar użytkownika
greylin
Bywalec
223 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja bym przyszedł, ale nie mieszkam w Redzie. No i nie wiem, jak tym razem będzie z grafikiem.
Rafik26
Bywalec
241 postów
Bywalec
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Boisko ze stuczna ma służyć mieszkańcom danego miasta, gminy, wsi itp. na jakim jest zbudowane. Tak jest zapisane w ustawie o Orlikach.... Do tej pory bywało u nas różnie... zazwyczaj grywało sporo osób spoza i był duży problem z rezerwacją. Natomiast jeśli przy 10 osobach z naszego miasta dojdą dwie spoza to nie będa robić problemu - przynajmniej mam taką nadzieję. Ja np gram we wtorki w Janowie z mieszkańcami Rumi i nie ma żadnych problemów.
ODPOWIEDZ