Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Mecze piłkarskie forumowiczów e-reda.pl

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców
Awatar użytkownika
HarrY
Częsty Bywalec
407 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

robimy jakąś pobudkę, po wakacjach treba sie wziasc troche do biegania :P może jutro?
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Na jutro nie będzie rezerwacji. Co najwyżej jak się znajdą chętni to na bocznym boisku. Ja niestety jutro odpadam.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

HarrY pisze:robimy jakąś pobudkę, po wakacjach treba sie wziasc troche do biegania :P może jutro?
Ok, tylko przypominam o nowych zasadach. Żeby zarezerwować boisko muszę dostać listę 12 chętnych z potwierdzeniem, że są one z Redy (adres).
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

hmm według mnie możemy nawet grać na tym boisku przy gimnazjum nr 1 ;) inna nawierzchnia ale można grać tylko niestety zmieści się tak na 5 vs 5 ale można by było zrobić kilka zespołów ;)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Michał pisze:hmm według mnie możemy nawet grać na tym boisku przy gimnazjum nr 1 ;) inna nawierzchnia ale można grać tylko niestety zmieści się tak na 5 vs 5 ale można by było zrobić kilka zespołów ;)
Ja bym się raczej martwił, czy uda nam się znaleźć 10 osób ;) No i tam chyba nie da się zrobić rezerwacji? Trzebaby liczyć, że boisko będzie puste.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1795 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

ewentualnie gdyby termin byłby dobry to mógłbym przyjść też cielsko trochę rozruszać, bo ogólnie czuję się już zwapniały xD
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

tam przeważnie dzieci młodsze grają , my tam zawsze wchodzimy bez większych problemów , wiem że to nie fer ale też kiedyś tak miałem że starsi mnie wywalali ;) ale jak coś to mogły by z nami zagrać
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jak już wspominałem jak będzie lista to zgłaszam akces. :)
Macius222
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Również jestem chętny do gry czy to na sali czy na boisku. Jak szukacie chętnych to dajcie proszę znać.
reelman
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam wszystkich,
To jest mój pierwszy wpis na forum :) Widząc, że są chętni do gry w piłkę chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość dołączenia. Od jakiegoś czasu próbujemy zorganizować się z sąsiadami, ale jest nas za mało. Było by jedwabiście gdyby można było pograć.

Chętnych było by max 6 osób.
Kuba
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

reelman pisze:Chętnych było by max 6 osób.
My aktualnie nie gramy, bo też było nas za mało. Michał ma kilkoro znajomych, Ty masz paczkę 6 osób, więc w sumie moglibyście stworzyć fajne zespoły.

Ja niestety nie wiem w co ręce włożyć i nie dam rady się tym zająć, ale nie widzę powodu, aby ktoś z Was nie miał przygotować listy chętnych i przekazał ją MOKSiR (możecie się na mnie powołać).

Przypominam, że ostatnią informacja z MOKSiR-u na temat rezerwacji boiska na Orliku brzmiała tak, że należy przygotować imienną listę z adresami (bo mogą rezerwować ludzie z Redy) i przekazać ją do MOKSiRu i ustalić termin rezerwacji.

Jak uda się Wam stworzyć listę, to mogę ewentualnie pomóc.
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Dobra Panowie. Zigi nie ma czasu to mogę się za to zabrać. Poproszę dane na priv. Zrobię listę i się przejdę żeby to załatwić. Może jeszcze opowiedzmy się za jakimś najlepszym terminem w tygodniu żeby mniej więcej wszyscy mieli czas. Moja propozycja na razie to dowolny dzień powszedni z wieczora. Może oprócz piątku, ale upierał się nie będę. Pozdrawiam
Sanity
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Minęło parę dni. Na razie na liście jestem tylko ja. Jak z takim zapałem będziemy się zbierać do kupy to nie zagramy do wiosny. Nie wiem być może mam za mało postów żeby wzbudzić wasze zaufanie. W każdym razie odpuszczam. Może ktoś inny się podejmie i będzie miał więcej cierpliwości. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony |22 Paź 2010|, o 11:19 przez Sanity, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Pocieszę Cię, że na moją listę też się nikt nie zapisał :) Ja bym się nie zrażał... Może to ta pogoda?
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

A może dlatego, że w ogóle trzeba się wpisywać na jakąś listę. Jak jej nie było to chyba jakoś było więcej chętnych. Powiem szczerze, że dziwny jest troche pomysł z tą imienna listą i jeszcze do tego trzeba podać adres? Żeby zagrać sobie w piłkę na boisku które podobno miało być dla wszystkich którzy przebywają w Redzie. Trochę przesada
ODPOWIEDZ