Inwestycje przy ul. Kosynierów

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
vintager
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum

2 tygodnie temu

Dzień dobry,
Śledzę wątek od ponad roku, ale dopiero się zarejestrowałem :)
Będę mieszkał w okolicy tego gazociągu. Z tego co udało mi się wywnioskować, działki z gazociągiem nie mogą być zabudowane, jedyną możliwą opcją jest szybkorozbieralny parking po uzgodnieniu z zarządcą terenu (PGNiG?). Rozmawiałem z kilkoma osobami ze środkowej Polski, którzy dostali pozwolenie na wybudowanie parkingu na takiej sieci gazowej, ale przy udziale zarządcy (nadzór). Czy było to opłacalne? Nie mi to oceniać.

Odnośnie działki naprzeciwko MARINE, zaraz przy CUBIC - wg moich informacji Semeko nie jest właścicielem tego terenu, czy gdzieś na GUNB można zdementować moje informacje? Widziałem jak jakiś czas temu robiono przewiert pod Kosynierów od działki między Multi Dom a Marine, na rury ciepłownicze (OPEC), które idą do CUBIC'a. Musieli wypompować niezłe ilości wody, z dwóch stron podłączone pompy z drenami. Szkoda tylko, że wypompowana woda trafiała na działkę między Marine a Porto Bianco, na trasę gazociągu.

Panie Wicek - przyjemnie czyta się Pana posty, wiedzy nigdy za wiele, tak trzymać!
Wicek
Wygadany Lider
2410 postów
Wygadany Lider

1 tydzień temu

Dzień dobry :)

Dzięki za miłe słowa :)

Być może faktycznie pomyliło mi się z ziemią na której stoi CUBIC - w wolnej chwili zweryfikuje swoje informacje :)
Wicek
Wygadany Lider
2410 postów
Wygadany Lider

1 tydzień temu

no to zaczynamy poważniej zabudowywać drugą stronę Kosynierów :)

Niejaki "Tora-Sigma" Sp. z o.o. zgłosił plan budowy "Zespołu sześciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz budynek mieszkalno-usługowy" na jednej z działek przy Kosynierów.
Załączniki
canvas.png
http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek/80a07f0b-f73c-4dfe-a06e-98710de1906d/
ODPOWIEDZ