Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Taxi w Redzie

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

witam wszystkich.
Chciałbym poznać wasze opinie, pozytywne i również negatywne na temat redzkich taksówek jak i taksówkarzy.
Ewa
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Wprawdzie rzadko korzystam, ale polecam taxi plus bis - mają konkurencyjne ceny co do innych kursujących w redzie
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

ja kiedyś często śmigałem redzkim busem:) ceny takie jak w taksówce osobowej, a zawsze więcej osób wejdzie:)
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

miło mi słyszeć o Plus bis i chciałbym poinformować że nr. tel pozostał ten sam jak i ceny tylko została zmieniona nazwa na CARO
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

14 lat temu

tych z Plusa to chyba całkiem sporo stoi na dworcu:)
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Tomasz pisze:miło mi słyszeć o Plus bis i chciałbym poinformować że nr. tel pozostał ten sam jak i ceny tylko została zmieniona nazwa na CARO
A to już ostatnia zmiana nazwy? Bo o ile dobrze pamiętam to przed Plus bis korporacja nazywała się Tele Taxi
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

mmm.. też mam nadzieje że to ostatnia zmiana nazwy. :)
zapraszam do korzystania z naszych usług i przypominam że mamy 10%-wą promocje na tel.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Coś tak już po pierwszym poście myslałam, że to jakby reklama.
Juz nie piszą wprost o co chodzi tylko np. pytają sięoo zdanie jakgdyby nigdy nic ;)
Nowi urzytkownicy są coraz sprytniejsi :D
KarlaJ
Forumowicz
43 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

Negatywne, dowożąc pasażerów na Moście Błota kierowcy włączali 2 strefę i w tej drugiej strefie jechali te 400 metrów pod dom :-) do tego kazali sobie dopłacić 5zł za dziury w drodze czegoś podobnego w życiu nie widziałam :-/
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

przykro mi że któryś z taksówkarzy tak postąpił. :( następnym razem proszę wziąść od kierowcy paragon i po zakończeniu kursu zadzwonić do korporacji z której była taksówka i powiedzieć jaka była sytuacja.
Zapewniam że kierowcy w/w korporacji nie robią takich numerów bo mamy duże kary za takie i inne rolowanie pasażerów. ;p

pozdrawiam
ted
Nowy/a na forum
9 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Bardzo pięknie p. Tomasz reklamuje swoją " korporację " ale pamięć go jakoś zawodzi skoro nie pamięta w ilu i w jaki sposób rozstawali się z poprzednimi korporacjami. :twisted:
Tomasz
Nowy/a na forum
8 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 15 lat temu

14 lat temu

ted pisze:Bardzo pięknie p. Tomasz reklamuje swoją " korporację " ale pamięć go jakoś zawodzi skoro nie pamięta w ilu i w jaki sposób rozstawali się z poprzednimi korporacjami. :twisted:
za bardzo nie rozumiem o co chodzi w tej wypowiedzi...
Awatar użytkownika
Maddox
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

ja co jakiś czas jeżdżę z dworca do rekowa. Ostatnio jechałem z taksówkarzem korporacji plus bis.zawsze było jakieś kręcenie z kasą,że niby taryfy,postojówki i inne pierdoły a tu proszę,szybko, bezpiecznie i za 11zł mniej. nie mam pojęcia jak niektórzy taksówkarze naliczają sobie za przejazd,ale czasami to rzeczywiście gruba przesada...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

14 lat temu

Maddox pisze:i za 11zł mniej.
za 11 zł mniej od czego? czy poprostu za przejazd 11 zł?
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
Maddox
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 14 lat temu

14 lat temu

Raz zdarzyło mi się,że taksówkarz skasował mnie 37zł! paranoja... a z tym z plus bis jechałem za 21 chyba,najniższa kwota jaką zapłaciłem kiedykolwiek na tej trasie. Nie wiem skąd wynikają tak duże różnice w cenie. Dodam,że jeżdżę zawsze po 22.
ODPOWIEDZ