Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Wypadek w Celbowie

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Romek pisze:Ja też jeżdżę "na dorsze" Tak, zgadza sie sporo jest przyjezdnych. "Mój" szyper nie wpuszcza na pokład pijanych. nie pozwala również pic na pokładzie. Nie i koniec. Taki juz jest. Po powrocie...i owszem pare kieliszeczków "pod rybkę" to obowiązkowo. Wszyscy przyjezdni z "mojego" kutra zostaja na noc. Też pare razy musiałem zostać.
RECIECH, 8 - 10 na morzu? To nieźle. Na "moim" kutrze po 5-6 godzinach ( no raz było 8) mamy już rybki i jestesmy juz dostatecznie nawedkowani.

Ofiarom wypadku RIP, rodzinom ofiar kondolencje i wspólczucie
Romek, to zależy na jakiej łajbie wypływasz - zdarza się, że kuter jest szybki i więcej czasu masz na wędkowanie, ale ja dwa razy trafiłem na łodzie, które pierwsze wypływały (ok.7.00) - potem nas mijały inne jednostki i ostatni wracaliśmy - choć pierwsi kończyliśmy...powrót do portu ok.15-16tej samo dopłynięcie na łowisko to ok 1,5 - 2 h, chyba, że płyniesz z Helu na tzw. "wraki"
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To co już wiadomo: nie byli ze Ślaska tylko z Warszawy i Wyszkowa.
Nie było swiadków wypadku.
Nie trzeba być geniuszem by wyobrazić sobie atmosferę w dużym amerykańskim samochodzie którym 5 facetów jedzie na ryby..
Powodu dla którego nie było widać śladów hamowania - również.
Ja np dlatego nienawidzę rannego wyjeżdżania - mało razy jechałem skokami po parę kilometrów bo po prostu wycina?! Wyłącza świadomość?! To juz w nocy lepiej.
...no a skoro o łowieniu ryb
Ostatnio miałem "przyjemność" byc na takim pływaniu
zapraszam jak kto ciekaw jak toto wygląda :
https://picasaweb.google.com/mariusz.roboczy/KUTER02
miłego oglądania
good by my love, good bye...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Z całym szacunkiem Panowie,ale to ,że samochód amerykański,to że sami panowie nim jechali i że pewnie wędkować i że kierowca był zmęczony i jechali bardzo szybko i że być może zasnął... to tylko Wasze przypuszczenia.Teoretycznie mogli zmieniać się za kółkiem nawet co godzinę
Nie zgadzam się również z tym,że to że się pisze ,to przestroga dla innych...jaka przestroga?Wypadków jest bardzo duzo,często ewidentnie z winy kierowcy,przepełnione auta,pijani za kółkiem...czy ktoś się tym przejmuje?kto ma zasadę jeździć wypoczęty i trzeźwy ten tak robi ,a kto ma to gdzieś ,to takie pisanie nie robi na nim najmniejszego wrażenia.
A pisanie o pasji wędkowania,ile kto na morzu i ile złowił...to też apropos śmierci 5 osób?
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

z całym szacunkiem "redzianka"
- nie piszemy pod nekrologiem ofiar wypadku tylko w dziale "Okolice" Forum Reda.
My tu omawiamy swoje p r z y p u s z c z e n i a - na dodatek w oparciu o własne doświadczenia.
Gadamy o tym co wiemy; przedstawiamy swoje racje i "widzimięsie"; dyskutujemy z opozycjonistami...
Wybacz jeśli naruszam twoje zasady zachowania się w podobnej sytuacji - niechcący.

Natomiast w części dotyczącej samej przyczyny wypadku - jakoś nie widzę "twojej racji".
Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo że istnieją jakieś inne przyczyny
niestety ten wypadek nosi zbyt dużo cech "typowych"
mało tego - wciąż powtarzających się!
Wiec - wartych wciąż przypominania i ostrzegania.
I nie sądzę by pisanie o tym:
NIE WYGRASZ ZE SNEM ZA KÓŁKIEM
mogło zaszkodzić komukolwiek
a zapalanie "świeczek" czy pisanie RIP jak to ma miejsce chocby na forach motocyklowych - pomóc
good by my love, good bye...
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Nie ,Podmiejski nie naruszyłeś moich zasad zachowania.Ja wyraziłam tylko swoje zdanie,jak ja to widzę.Wy oczywiście możecie widzieć to w inny sposób.pozdr
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redzianka pisze: Nie zgadzam się również z tym,że to że się pisze ,to przestroga dla innych...jaka przestroga?
Wypadków jest bardzo duzo,często ewidentnie z winy kierowcy,przepełnione auta,pijani za kółkiem...czy ktoś się tym przejmuje?kto ma zasadę jeździć wypoczęty i trzeźwy ten tak robi ,a kto ma to gdzieś ,to takie pisanie nie robi na nim najmniejszego wrażenia.
A taka przestroga, że ktoś może z tego wyciągnąć wnioski?
Tak niektórzy się przejmują czyimś losem - może to dla ciebie dziwne - ale tak jest!
Widzę, że masz bardzo egoistyczne podejście do świata - ukradli komuś kółka od wózka - to pisałaś że dobrze... - teraz że kogo to obchodzi czy ktoś ginie w wypadku, czy jeździ pijany..
Uwierz,że takie pisanie - ma sens i działa na wyobraźnię, - podobnie jak programy tv - chociażby na TVN Turbo itp..
No ale cóż - ty wiesz swoje..
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

zejdź ze mnie,bo mi duszno.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redzianka pisze:zejdź ze mnie,bo mi duszno.
Schodzę, bo mi coś uwiera...
ODPOWIEDZ