Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Miejsca warte odwiedzenia - co polecacie?

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Witam.
Polecacie jakieś fajne ciekawe miejsca w okolicy gdzie można wybrać się samochodem, zobaczyć coś ciekawego, przejść się... itp... np. na Niedzielną wycieczkę po obiedzie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Zegar kwiatowy w Słupsku.Dolina Charloty.Kompleks sportowy w Gniewinie.Park w Krokowie.Park w Wejherowie.
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Rzucewo już zaliczone, w Słupsku też kiedyś byłem. Gniewino odwiedzone....

A może ktoś coś więcej napisać o Krokowej? Może jeszcze jakieś propozycję?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Jak będziesz w parku w Wejherowie to tam jest mapa z wszystkimi zespołami pałacowymi w pow.wejherowskim.Jeden z nich mieści się w Krokowej.
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Rzucewo już zaliczone, w Słupsku też kiedyś byłem. Gniewino odwiedzone....

A może ktoś coś więcej napisać o Krokowej? Może jeszcze jakieś propozycję?

Tylko nie idźcie na lody do tej restauracji na terenie kompleksu pałacowego!!!my poszliśmy i dostaliśmy cm pasek rolady lodowej(może nie z B....ki,ale blisko ) i talerz pociapany musem owocowym za ok 20 zł.A jeśli chodzi o zwiedzanie to niewiele do oglądania-my pojechaliśmy zobaczyć jak wygląda po renowacji.


Ja polecam zobaczyć pałac Below w Sławutówku-piękne otoczenie i sam budynek-ma swój klimat,a w restauracji naprawdę smacznie

http://www.below.tp1.pl/index.php
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

A powiedzcie jak wygląda jezioro Wyspowo, jest tam gdzieś jakieś miejsce by urządzić jakiś pikniczek nad wodą?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:A powiedzcie jak wygląda jezioro Wyspowo, jest tam gdzieś jakieś miejsce by urządzić jakiś pikniczek nad wodą?
Jest mnóstwo miejsca, sporo ludzi tam jeździ na pikniki, ale tłoku nie ma.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

To jeszcze jakby ktoś mógłby powiedzieć z której strony najlepiej dostać się do tego jeziorka oraz czy da się tam dojechać jadąc ulicą Gniewowską czy tak jak mi nawigacja pokazuje czyli jedziemy kierunek Wejherowo a potem odbijamy w lewo koło stacja SKM Śmiechowo?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Nad jezioro Wyspowo najprościej jechać ul. Gniewowską, za cmentarzem w lewo, do Zbychowa i w Zbychowie w prawo, chyba jest oznakowanie. Możesz jechać również prosto do Gniewowa, ale droga kamienna i pod górkę, rowerem z małym pasażerem z tyłu, nie za bardzo. Przez Wejherowo zdecydowanie nadkładasz drogi.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Chodzi mi o jazdę samochodem Nawigacja samochodowa wogóle nie uwzględnia tej drogi tylko kieruję od razu tak jak napisałem na Wejherowo.

Ale dzięki @goya za potwierdzenie, że Gniewowską też da radę tam dojechać

To teraz jeszcze niech mi ktoś napisze z której mańki najlepiej podjechać do tego jeziorka
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Ta droga w lewo jest dopuszczona do ruchu tylko dla mieszkańców Redy i Zbychowa-często stoi policja i sprawdza z jednej lub drugiej str - na wprost to nie radzę,no chyba,że masz terenówkę,bo tam jest koszmar-niby bruk,ale miejscami gigantyczne uskoki-szkoda misy olejowej,zawieszenia.A nad jezioro-wjeżdżasz do Zbychowa,za zbiornikiem wodnym jest rozwidlenie-jedziesz polną drogą w prawo i cały czas prosto,mijasz domki i jak zacznie się znowu las to w lewo i zaraz znowu w lewo-za ok 200m po lewej jest kąpielisko,a ciut dalej po prawej parking i takie miejsca piknikowe(chyba 3 domki)-ale tam trzeba wcześnie,bo są oblegane
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

GPS już niejednego wywiódł w pole ...i dosłownie i w przenośni.
Dobra mapa i kompas nigdy
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Dzięki Blinka, po twoich wskazówkach dojechaliśmy do celu fajne jeziorko i sporo miejsca by odpocząć na łonie natury
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ile kilometrów jest nad to jezioro z Redy? chciałabym się wybrać rowerem i zastanawiam się czy dojadę
ODPOWIEDZ