Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

POLSKA POLICJA SOBIE RADZI - WARIAT GDYNIA - TAK SIĘ BAWI GD

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

jak dla mnie powinni aresztować wszystkich cwaniaczków
Redzianin od urodzenia
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

plażowe gimbusy to hołota, która rozrywkę czerpie z gadżetów; mocni w kupie, ale jakby 'przepytać' każdego z osobna, to przypuszczam, żeby powstał dokument o dzieciakach bez pasji, bez pomysłu na przyszłość, bezrefleksyjnych bezmózgowców. jedyny plus dla policji, że nie dała się sprowokować gnojom.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Michał
Prawie Lider
915 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

dokładnie bo jakby chcieli mogli by pokazać swoją siłę więc podziwiam ich
Redzianin od urodzenia
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 20:53 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gajos
Wygadany Lider
2029 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja też jestem zażenowana i przerażona bezsilnością tych policjantów, a jeszcze bardziej bezczynnością ludzi, nie mówię o tych tępakach, którzy to fotografowali i nagrywali. Przecież tam było pełno dorosłych ludzi, którzy mieli ...ubaw, atrakcję turystyczną na plaży. Przecież jakby to było o innej porze dnia, w godzinach wieczornych, to policjanci byliby bez szans. Ta banda by ich pobiła! Podobną sytuację, może nie aż tak żenującą, obserwowałam w naszym parku, w jakimś wątku o tym pisałam, też grupa młodzieży nic sobie nie robiła z interwencji policji. Do czego to nas zaprowadzi? Niech Palikot wprowadza legalizację narkotyków, będzie tylko lepiej...
Seeker
Znam to forum
106 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Naćpana i pijana hołota. Przypomina mi to elektorat jednej partii... Powinni kozaczków wyłapać co do jednego - wystawili się jak na tacy na tym filmie. Po artykule, który wrzucił Gajos rozumiem, że policja nie chciała używać siły ale jednak z paralizatorem w ręku byłoby znacznie szybciej.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Piszą, że ten koleś był chory umysłowo.... zastanawia mnie dlaczego jak przyszło dodatkowych dwóch policjantów to nagle stał się łagodny i grzecznie poszedł?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Normalnie przykro patrzeć na ten nasz "kwiat młodzieży" i strach się bać jakie będą następne pokolenia!a policja,wg mnie,to powinna mieć większe uprawnienia i nie chodzi mi o grubsze bloczki mandatowe,ale o możliwość konkretnego reagowania bez obaw,że zaraz będą musieli się grubo tłumaczyć albo dostaną dyscyplinarkę,żeby nie musieli po garażach sprejować radiowozu,bo np uciekające auto ich przytarło(to fakt!!!)Jakoś w Stanach można i tam policja ma poważanie,a u nas to tylko narzekania,śmiech i lekceważenie!A już na pewno jeżeli jest to kobieta!
anka_cyganka
Ja tu zaglądam
28 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

ten film to jakaś porażka. Jestem chyba z innej epoki, bo nie mogę zrozumieć zachowania tych głupiutkich ludzi na plaży. Fotografowanie, filmy, jakby to był cyrk, a nie interwencja policji. Uważam, że co niektózy powinni ponieść konsekwencje sowjego "zabawnego" zachowania. Nagrywając ten film, spodziewali się się pewnie ogromnych braw i gratulacji, ale chyba się trochę przeliczyli, bo jak widać są jeszcze mądrzy ludzie.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Powód do zatrzymania był? Był, najpierw grzecznie (to obejmowanie go - komiczne), nie chce iść, to obezwładniamy siłą i wyprowadzamy. Szybko i sprawnie. Policjanci na nagraniu sami się ośmieszają, wszystko się przeciąga, tłum się cieszy z widowiska, a stróże prawa rażą nieumiejętnością pacyfikacji gościa.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Powód do zatrzymania był? Był, najpierw grzecznie (to obejmowanie go - komiczne), nie chce iść, to obezwładniamy siłą i wyprowadzamy. Szybko i sprawnie. Policjanci na nagraniu sami się ośmieszają, wszystko się przeciąga, tłum się cieszy z widowiska, a stróże prawa rażą nieumiejętnością pacyfikacji gościa.
Zgadzam się! Na filmie widać nieudolność i kompletny brak zdecydowania w działaniu policji!
Mogli jako wsparcie wezwać tą pier....tą panią strażnik miejską!!!
Ona by pół plaży zakrzyczała i zbluzgała!

Inna sprawa - co prezentują swoją postawą inni uczestnicy filmu... Eeehhh.. Szkoda gadać!
ram13
Forumowicz
61 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony |22 Lip 2013|, o 20:52 przez ram13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1979 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

redziaczki pisze:Powód do zatrzymania był?
Ale właśnie jaki był powód? Filmu na youtube już nie ma, z tego drugiego niewiele można wywnioskować. O co właściwie chodziło w tym zatrzymaniu niepełnosprawnego chłopaka?
ODPOWIEDZ