Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy fotoradar w Rumi

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Romek pisze:Dla mnie nie ma zadnego znaczenia czy ten radar jest pomalowany na żółto czy na zielono, czy jest znak "Uwaga radar"czy nie ma. Dla mnie wazne sa pozostałe znaki drogowe. Jakiś taki niedzisiejszy jestem i jeżdżę prawidłowo. Mam "prawko" ponad 20 lat na koncie 2 mandaty i "0" punktów karnych.
Jeden mandat dostałem, gdy musiałem (fizjologia) się zatrzymac w lesie (okolice Drawska)
A drugi za?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Prawdopodobnie ten fotoradar to model Sensys Traffic RLSS który przede wszystkim ma za zadanie robić fotki pojazdom przejeżdzającym na czerwonym świetle... nie wiem czy także za przekroczenie prędkości ale po braku znaku i nie przepisowym kolorze można sądzić, że prędkości to on mierzyć nie będzie.

Filmik poglądowy systemu Sensys Traffic RLSS

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Johny Bravo pisze:
Romek pisze:Dla mnie nie ma zadnego znaczenia czy ten radar jest pomalowany na żółto czy na zielono, czy jest znak "Uwaga radar"czy nie ma. Dla mnie wazne sa pozostałe znaki drogowe. Jakiś taki niedzisiejszy jestem i jeżdżę prawidłowo. Mam "prawko" ponad 20 lat na koncie 2 mandaty i "0" punktów karnych.
Jeden mandat dostałem, gdy musiałem (fizjologia) się zatrzymac w lesie (okolice Drawska)
A drugi za?
Aż wstyd sie przyznać. Będąc w Poznaniu miałem do pokonania albo długi objazd, albo krótka (50m) uliczka...ale jednokierunkowa. wybrałem jazdę pod prąd....a na końcu uliczki stał On

Nic nie mam na swoje usprawiedliwienie. To nic, że dzielnica peryferyjna, że ruch prawie zerowy, ze prawie wszyscy tak jeżdżą. znak to znak.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Romek pisze:
Johny Bravo pisze:
A drugi za?
Aż wstyd sie przyznać. Będąc w Poznaniu miałem do pokonania albo długi objazd, albo krótka (50m) uliczka...ale jednokierunkowa. wybrałem jazdę pod prąd....a na końcu uliczki stał On

Nic nie mam na swoje usprawiedliwienie. To nic, że dzielnica peryferyjna, że ruch prawie zerowy, ze prawie wszyscy tak jeżdżą. znak to znak.[/quote]

WOW - normalnie wzorowy kierowca.. 2 mandaty w ciągu 20 lat i to za mało istotne rzeczy!
Szacun!
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Dostał już ktoś mandat z tego urządzenia? Wiadomo jakie ma zadanie?
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Robi zdjęcia od tyłu samochodom które przejeżdzają na czerwonym świetle.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Robi zdjęcia od tyłu samochodom które przejeżdzają na czerwonym świetle.
No i chyba też za prędkość pstryka, no nie?
Now
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

A widziałeś tam znak o fotoradarze? Jest znak o pomiarze prędkości przy wjeździe z Gdynii do Rumi, ale obowiązuje na długości 1,5 km (około), czyli terenu na wysokości skm nie obejmuje.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Nie, albo masz od prędkości albo od czerwonych świateł Ten w Rumi na rondzie jest na bank od czerwonego światła
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
austTOMEK
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

redziaczki pisze:Nie, albo masz od prędkości albo od czerwonych świateł Ten w Rumi na rondzie jest na bank od czerwonego światła

potwierdzone info, od czerwonego swiatla
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

To spoko. Niepotrzebnie zwalniałem.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Prawdopodobnie już wkrótce fotoradar będzie także mierzył prędkość i pstrykał fotki po jej przekroczeniu.

http://mtk.pl/artykul/wiadomosci/fotora ... -dyskotece
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Oj, wydaje mi się, że on już prędkość też kontroluje. Stałam tam na czerwonym wyjeżdżając z ul. Żwirki i Wigury, więc samochody z Gdyni miały zielone i co najmniej cztery fotki pstryknął, samochody rzeczywiście szybko jechały.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Goya przeczytaj uważnie ostatni akapit w moim linku.
Na razie go testują, robi fotki ale one nie są wysyłane bo fotoradar jest nieoznaczony.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Nieoznaczony jak juz coś
Mamo.... bo się potnę !!!
ODPOWIEDZ