Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Nowy fotoradar w Rumi

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Parę minut przed 23.00, droga krajowa zupełnie pusta i prosta, a nagle z pola wyjechał nieoświetlony samochód okolicznego rolnika. Pół zostało po lewej, pół po prawej stronie drogi. Tak to się czasem kończy. Przestrzegaj przepisów, nie próbuj być mądrzejszy, nie będziesz musiał narzekać na fotoradary.
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Z założenia wszystkie fotoradary są ustawione od 61 km/h. Paranoją są fotoradary ustawione w Debrznie. Ustawione są po jednej stronie ulicy i łapią od przodu i po drugiej stronie ulicy i łapią od tyłu. Czyli jadąc ponad 60 km/h dostajesz z automatu dwa zdjęcia z różnicą 2 min, jedno od przodu, drugie od tyłu. Ja miałem takiego pecha, że wracając znowu załapałem się na zdjęcia i dostałem razem 4 mandaty z jednego miejsca i jednej prostej. Nie mogłem uwierzyć, że polskie prawo pozwala na takie oszustwo. Bo jak inaczej nazwać dwa mandaty za jedno wykroczenie.
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Też dostałem fotkę z Debrzna Najlepsze jest to, że wysłali mi zdjęcie, zrobione od tyłu miałem się określić czy to ja prowadziłem i chcę 100zł i 2pkty czy ktoś inny i mandat 150zł bez punktów. Odesłałem im to. Po ponad pół roku przyczepiła się do mnie skarbówka że blokują mi konto w banku za niezapłacony mandat... okazało się że wysyłali listy na mój adres a te nigdy do mnie nie dotarły (adres się zgadzał, zawsze był ktoś w domu więc to nie możliwe żeby list był awizowany trzy razy) ... sprawa się wyjaśniła, ale a musiałem opłacać wszystkie koszty ... paranoja xD
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

gnysek pisze:Parę minut przed 23.00, droga krajowa zupełnie pusta i prosta, a nagle z pola wyjechał nieoświetlony samochód okolicznego rolnika. Pół zostało po lewej, pół po prawej stronie drogi. Tak to się czasem kończy. Przestrzegaj przepisów, nie próbuj być mądrzejszy, nie będziesz musiał narzekać na fotoradary.
Tak szkoda, że w tym miejscu nie stał fotoradar...zabezpieczą nas 2 pasy ruchu, szerokie pobocza, dobre oznakowanie dróg i logiczna ich organizacja. Inwestowanie w kolejne radary zamiast w drogi i nazywanie tego dbaniem o bezpieczeństwo jest co najmniej kuriozalne
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

siwykonik
Ja tu zaglądam
20 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Artur75 pisze:16 tysięcy zdjęć w 42 dni:
http://www.tvn24.pl/16-tysiecy-zdjec-w- ... 228,s.html
No to jestem w szoku.
gnysek
Znam to forum
103 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Ale co niektórzy powiedzą, że zamiast fotoradarów, trzeba lepsze drogi robić. Lepsze drogi nie sprawią, że na czerwonym ludzie nie będą przejeżdżać.
angeela87
Ja tu zaglądam
16 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 10 lat temu

10 lat temu

Fotoradary są potrzebne, aczkolwiek nie jest to złote rozwiązanie wszystkich problemów
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Odcinkowy pomiar prędkości w Rumi
Odcinkowy pomiar prędkości w Rumi będzie wykonywany na odcinku o długości 2 km od skrzyżowania ul. Jana III Sobieskiego i Sabata (przy Galerii Rumia) do granicy miasta w kierunku Gdyni

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... tylko.html
brzezins
Bywalec
207 postów
Bywalec
Rejestracja: 14 lat temu

10 lat temu

Chyba kogoś Bozia opuściła.
Zapraszam na bloga o finansach - http://wnioseknabiznes.blox.pl/
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Normalnie nie wierzę w to co czytam heh
Mamo.... bo się potnę !!!
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

No co, Gnysek załatwił ile tam jest 50?70?
Awatar użytkownika
Mazur
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

Heh jak Gnysek załatwił to nie ma lipy...
Mamo.... bo się potnę !!!
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

10 lat temu

Niedługo i tak wszyscy będziemy mieli czarne skrzynki w autach... Choć i na to Polak znajdzie obejście
ODPOWIEDZ