Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Galeria handlowa w Rumi Janowie

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

Galeria handlowa ma stanąć przy ul. Gdańskiej i Dębogórskiej naprzeciw Osiedla Królewskiego. Obiekt będzie posiadał 3 tys. mkw powierzchni użytkowej. W jednopoziomowym centrum handlowym będzie 7 lokali handlowo-usługowych oraz market spożywczy o powierzchni 1 tyś mkw. Dla klientów przewidziano parking na 112 samochodów.

http://mtk.pl/artykul/bedzie-nowa-galer ... mi-janowie
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
figaro
Bywalec
262 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Galeria handlowa to mocne słowo...za mocne chyba?
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Ależ to brzydkie. Galeria? W takiej budzie to jedynie jakies warsztaty i to daleko za miastem. Mam nadzieję, że Starosta na takie cos nie wyrazi zgody
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

nazwa Galeria to faktycznie trochę przesadnie brzmi w stosunku do 7 lokali
ale wszystko zależy od tego jakie sklepy tam będą...

Ta część Rumi mocno się rozwija, więc miejsce na handel jest...tylko faktycznie mogliby zrobić jakiś efektowniejszy budynek niż blaszak ale supersam lat dziewięćdziesiątych
ProElke2587
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Widzę, że szał ostatnio z tymi galeriami. U mnie w mieście rodzinnym też postawili dwa budyneczki po kilka sklepów i się dumnie obnoszą, jakie to galerie handlowe mamy.

Tak swoją drogą, zbliża się termin oddania galerii do użytku, wiecie może, jak postępują prace?

____________________
Kliknij - jesteś na naszej stronie. Najtaniej u nas http://www.polishdruk.pl przekonasz się sam.
Ostatnio zmieniony |19 Sie 2014|, o 11:54 przez ProElke2587, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Przypomina to trochę sklepy przy dworcu w Chylonii...

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalk
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

W naszych domach kiedyś największy, reprezentacyjny pokój to była jadalnia lub stołowy, teraz to salon. Często to małe pomieszczenie, ale salon.
Kiedyś zakład fryzjerski to był po prostu "Fryzjer damsko-męski" teraz to studio lub salon. Osiedle mieszkaniowe to było po prostu osiedle, teraz to, Plaza, Park itp konieczne są zagraniczne słowa. Podobnie z nazwami knajp, klubów i wielu wielu innych.

nie mam z tym problemu, lecz czasem mnie to śmieszy.... "...Polacy nie gęsi i swój język mają"
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Zadziwiająca inwestycja szczególnie teraz, kiedy widać coraz szersze przejścia pomiędzy wieszakami w 2 rumskich centrach handlowych. Na półkach coraz luźniej, rzeczy coraz gorsze i znów trzeba zasuwać do 3city po dobre rzeczy. Ktoś przesadził z inwestycjami i teraz nie dają rady utrzymać poziomu. Z przyszłego sklepu najbardziej cieszą się pewnie miejscy urzędnicy. Dojdą kolejne m2 za które wpadnie niezły podatek do miasta ..... Tylko szkoda, że żaden taki duży nie płaci do naszej kasy.
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Napewno będzie tam Biedronka .
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

ciekawy jestem jacy tam będą najemcy - poza Biedronką oczywiście.

Poza Biedrą będzie tam jeszcze 7 lokali... ciekawe jakie... bo jakoś nie widzę tam najpopularniejszych marek. Stawiam na jakiś salon GSM, Chwilówki i kiosk itp.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

To ja obstawiam : Pizzeria, i koniecznie placówka bankowa, bo to taka tradycja w naszym kraju.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ponoć otwarcie tego cuda ma być 13 stycznia...
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

To się opózniło, a miało być 10-go grudnia 2014

Niektórzy rumianie mówią na to dom handlowy, a nie galeria

... ale to mało istotne, ważne by przyciągało ludzi.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

dziwne, że wciąż nic nie wiadomo o najemcach (poza Biedrą oczywiście)
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

No właśnie, Biedronka jak stonka jest wszędzie. Plaga dopadła nawet "ekskluzywną" Galerię Rumia, sprowadzając ją do poziomu lokalnego targowiska... gdyby nie kino to nikt by tam nogi nie postawił.
Całe szczęście nie mamy w Redzie galerii, wystarczy pobliski "oszołom".
ODPOWIEDZ