Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

rejestrator w Wejherowie

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

cały czas działa, nawet są wystawione tablice informujące o tym rejestratorze
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Ale czy wysyłają nadal zdjęcia? Kiedyś, gdzieś, ktoś mówił, że jego ustawienie jest niezgodne z prawem.
tola
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Tu jest link do facebooka, gdzie się szczegółowo tym zajmują i informacje spływają na bieżąco https://www.facebook.com/pages/Liczniki ... 46?fref=ts
tajnyzbieraczchrustu
Nowy/a na forum
6 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Niestety miasto znalazło łatwy sposób na łatanie dziury budżetowej, która de facto jest bez dna. Czasem z przekąsem żartuję sobie, że była to również reklama miasta, bo przecież byle kogo w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej za darmo nie pokażą. Szkoda jednak, że konsekwencje używania rejestratorów w tym miejscu były, są i będą najróżniejsze. Mandaty to jedno, ale gwałtowne hamowanie, szczególnie teraz w okresie zimowym jest bardzo niebezpieczne.
Wracając do pytania - wydaje mi się, że działają. Znajomi skarżyli się całkiem niedawno, że niestety i na nich trafiło
altairpl
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 2 lat temu

2 lat temu

Witam chyba odkopuje temat gdyż mam do Was tutaj zapytanie o te światła na początku Wejherowa przy Redzie przy biedronce. (Orzeszkowa wejherowska)
Czy te kamery działają i łapią ludzi na światłach ?
Widziałem artykuł, że dostali przykaz z ministerstwa na anulowanie tego skrzyżowania jako rejestratora kilka lat temu.
A ja parę dni temu zapomniawszy się przejechałem światła na żółtym albo już czerwonym i mam mały problem z własnej glupoty. Dziękuję za odpowiedź
hanns
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 8 lat temu

2 lat temu

Wydaje mi się że nie działają
ODPOWIEDZ