Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

rejestrator w Wejherowie

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Prawdę mówiąc, to ja niezbyt rozumiem o co tam właściwie chodzi. No bo właścicielem drogi jest Rejon Dróg (czy coś w tym rodzaju) zaś mandaty kasuje miasto. Dlaczego właściciel drogi nie może (nie chce) wydłuzyc czasu świecenia pomarańczowego światła? Czy pare sekund wpłynie na bezpieczeństwo lub płynność ruchu?
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

10 lat temu

Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

To jest dobre.... Dyrekcja od dróg zawiesiła radar....zrobił sie szum...no to za kare dyrekcja od dróg ograniczy prędkość. To, że starosta jest temu przeciwny nie ma znaczenia. on jest od dróg powiatowych, natomiast Dyrekcja jest Panem na drogach krajowych. A, że starosta, burmistrz, czy wójt sie nie zgadzają...to nie jest ważne, że droga wiedzie przez "ich" powiat, miasto, gminę....Dyrekcja się nie zgadza i już
Ciekawe co dyrekcji od dróg wpadnie jeszcze do głowy....
Awatar użytkownika
mika
Bywalec
168 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

10 lat temu

"...łubu dubu łubu dubu..."
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

10 lat temu

no to teraz wszyscy dostaniemy po d..., bo jak będzie 50-tka na całej trasie to dopiero się fotoradar Straży Miejskiej rozgrzeje do czerwoności.... i wychodzi na to, że tak czy siak SM jest wygrana, a pan Starosta nie ma nic do powiedzenia - chora sytuacja
Rafotograf
Ja tu zaglądam
27 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 16 lat temu

10 lat temu

Oglądałem program w TVN i chyba przedstawiciel policji powiedział, że być może trzeba będzie zmniejszyć dopuszczalną prędkość do 50km/h. Zaniepokoiła mnie ta wypowiedź, a teraz widzę że tak się stanie. Po ograniczeniu prędkości do 50km/h większość będzie jechała ok 70km/h i okaże się że jednak można wyhamować...
Jeżdżę tą drogą i bardzo dobrze wiem z jaką prędkością poruszają się samochody na odcinku między Redą, a Wejherowem.
Uważam, że obok istniejącej kamery powinien być zamontowany miernik prędkości. Wówczas byłoby dla wszystkich jasne, czy samochody jadą za szybko, czy czas świecenia światła pomarańczowego jest za krótki.
Proszę zauważyć, że jeśli chodzi o DK6 to na odcinku od Redy do Gdyni jest ograniczenie do 50km/h (w dzień). Od granicy Wejherowa z Bolszewem do Redy jest 70 km/h, a teraz się to zmieni na gorsze i to na nasze życzenie...
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/18 ... italu.html

I znowu wypadek przy tym skrzyżowaniu. Od lotosu jechałem w korku... od razu wiedziałem, że wypadek lub kolizja będzie właśnie w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

I bardzo dobrze
http://www.telewizjattm.pl/dzien/2014-0 ... ml?play=on
... teraz jeszcze tylko te znaki 50 km/h
partagas
Częsty Bywalec
310 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

te znaki 50km/h mogłyby zostać..
;]
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Prędkość została zmniejszona do 50 km/h, lecz światła które są w Wejherowie pozostały bez zmian i jadąc zgodnie z przepisami stajemy prawie na każdych światłach na czerwonym.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Racja, któryś raz, od Gościcina do Śmiechowa żeby przejechać światła, trzeba nieźle grzać... tylko, czy o to chodziło?

Wysłane z mojego GT-P5110 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
Artur75
Prawie Lider
559 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Dają po hamulcach.
http://www.telewizjattm.pl/dzien/2014-1 ... ml?play=on
Pod koniec września około godziny 7.00, dzień po dniu widziałem trzy kolizje w tym miejscu.
FranzMaurer
Forumowicz
49 postów
Forumowicz
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Powstają nowe wideorejestratory w Luzinie i Mostach pod Lęborkiem. Szczegóły w artykule:
http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/21 ... stach.html
Pozdrawiam.
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

Czy ten osławiony rejestrator na wjeździe do Wejherowa cały czas działa? Wie ktoś, coś na ten temat?
ODPOWIEDZ