Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Tragedia w Rumi

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

??????????????????????????????????????????????????????????? a gdzie są wpisy ???? mr. admin

Wpisy zostały usunięte bo łamały regulamin.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

RECIECH pisze:??????????????????????????????????????????????????????????? a gdzie są wpisy ???? mr. admin

Wpisy zostały usunięte bo łamały regulamin.
Admin, ja rozumiem, że były niecenzuralne - ale można było wykropkować i pozostawić jako przyczynek do rozmowy na temat kultury (lub raczej jej braku) na forum.... przecież temat chamstwa eskaluje i nie niknie, więc może zamiast zamiatać pod dywan warto stawić czoło ??
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Nie admin, a jeden z moderatorów. Jak ktoś wykropkuje, to się denerwujecie, że moderator edytuje. Jak usunie, to też źle Dbajmy o jakość wypowiedzi, to i moderatorzy będą mieli mniej pracy, a i innym będzie się przyjemniej czytało
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Ok - przepraszam za admina , ale unikałbym również takich ogólników "wyście" się denerwujecie - ja jestem ja, a nie "ktosie", ja się nie zdenerwuję gdy wykropkujesz słowo d..a wpisane przez Mazura, raczej należy zwrócić uwagę na przyszłość, aby takich wrzutek nie było - a wpis zostawić na wieczny wstyd i sromotę.... nie wymądrzam się jednak dalej, bo w końcu to nie ja wkładam tu swój czas na utrzymanie i prowadzenie strony pozdrawiam !
ODPOWIEDZ