Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jakich miejsc należy unikać?

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

No faktycznie Favele bez tasaka lub maczety ani rusz. A ta młodzież jaka agresywna to szok
Kapelusznik nie przesadzasz aby odrobinkę.
To zwykły socjal i zwykli ludzie A nie zagłębie przestępcze
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
basta
Znam to forum
114 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Ogrodowa i okolice są bardzo niebezpieczne, sam byłem tam świadkiem pobicia, ciągali mnie potem po sądach. Generalnie uważam Redą za w miarę bezpieczną. Ostatni poważny incydent miał miejsce podczas hophopowego koncertu, gdy grupa naćpanych mieszkańców naszego miasta stwierdziła, że pobije jednego z artystów. Później płakali i prosili o litość gdy policja dobrze wykonała swoją pracę.
Awatar użytkownika
reda29
Bywalec
246 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Bezpieczna Reda ?

http://www.nadmorski24.pl/wiadomosci/22 ... klepu.html
reda29
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

Wyjątek potwierdzający regułę

a o jaki sklep chodzi?
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

9 lat temu

Z informacji na www.nadmorski24.pl wynika, że to menelstwo z sąsiednich miast przyjechało do Redy na "gościnne występy", licząc na to, że ich facjaty są tutaj mniej znane. Z faktu, że policja schwytała ich b.szybko można wywnioskowac, że nie byli to debiutanci i mieli już podobne osiągnięcia w swoich kartotekach. Kiedyś w latach 90-tych bywało, że ekipy z Trójmiasta przyjeżdżały w nasze okolice, aby włamywac się do domków jednorodzinnych. Może "nasi" z kolei jeżdżą gdzie indziej na "występy". Tym niemniej brawa dla policji za szybką akcję.
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

drhacken pisze:No faktycznie Favele bez tasaka lub maczety ani rusz. A ta młodzież jaka agresywna to szok
Kapelusznik nie przesadzasz aby odrobinkę.
To zwykły socjal i zwykli ludzie A nie zagłębie przestępcze
To fakt - to zwykły socjal. Zapraszam więc na letnie spacery, zwłaszcza w weekendy - fajnie jest
Awatar użytkownika
Darq
Znam to forum
105 postów
Znam to forum
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

RECIECH pisze:A swoją drogą ja kojarzę takiego misiowatego gościa spod Dominika, który prosi o drobne i poza tym, że sprawia na mnie wrażenie niedorozwiniętego, to nie widziałem nigdy, żeby wąchał klej - czy to on ?
Zgadza się - to ten misiakowaty, nie raz mijałem go na wysokości Polomarketu - wyciągał siateczkę i się inhalował bez krępacji. Często mnie zaczepiał kiedyś o drobne, za każdym razem ładnie sugerowałem mu znalezienie sobie pracy.

A ogólnie co do tematu, to według mnie w Redzie jest relatywnie bezpiecznie - nie mamy jakichś typowych żulerni chyba nawet.
Close the world...
                         ...txen eht nepO
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Ale za to jestem pod wrażeniem ostatnio ilości patroli pieszych i moto Policji.
No jest ich mnóstwo
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Leo pisze:Ale za to jestem pod wrażeniem ostatnio ilości patroli pieszych i moto Policji.
No jest ich mnóstwo

tak, tak to prawda - nawet patrole konne się pojawiają
Awatar użytkownika
Leo
Bywalec
158 postów
Bywalec
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

RECIECH pisze:
Leo pisze:Ale za to jestem pod wrażeniem ostatnio ilości patroli pieszych i moto Policji.
No jest ich mnóstwo

tak, tak to prawda - nawet patrole konne się pojawiają

nawet dla mnie mogą na żabach zapierniczać po mieście, aby byli.
nie ma głupich pytań, ale odpowiedz może Cię zaskoczyć...
szubi81
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 14 lat temu

9 lat temu

Jak nikt nie będzie reagował na "gościa" z woreczkiem kleju to dla niego stanie się normą stanie w takich miejscach jak opisywane.

Drodzy koledzy i koleżanki jeśli chcemy żyć w bezpiecznym i czystym mieście, wzywajmy w takich sytuacjach odpowiednie służby które powinny się zająć takimi ludźmi, możemy też samemu jeśli mamy odwagę zabrać i wyrzucić worek z klejem, jeśli gość jest na haju to i tak nic nie zrobi, a klej nie jest narkotykiem który jak w przypadku heroiny zażywanej dożylnie jest nam w stanie zaszkodzić. Nie chcemy chyba aby w Redzie za kilka lat każdy zakamarek wyglądał jak boczne uliczki wokół rynku w Wejherowie.
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

8 lat temu

Jak nie było tam tych komunalnych bloków na Leśnej to chodziliśmy tamtędy na spacery do lasu. To było miłe miejsce. Ładny widok z górki. Ale z tych bloków ktoś do nas strzelał z wiatrówki i zmieniliśmy trasę.
słucham zza płota...
ODPOWIEDZ