Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Jakich miejsc należy unikać?

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
mcantym1504
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

9 lat temu

Witam

Mam pytanie...zupełnie nie znam okolicy...jakich miejsc należy unikać?
Może wiecie, gdzie ktoś przyjezdny nie powinien zapuszczać się sam? Lub po prostu, gdzie jest tak bardzo nieciekawie, że lepiej głowy sobie nie zawracać
Nie lubię tracić czasu, a tym bardziej kręcić się po "ciemnych zaułkach"

Z góry dzięki za info
Awatar użytkownika
drhacken
Bywalec
215 postów
Bywalec
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

To Reda a nie Rio . Unikaj Favel bo tam niebezpiecznie. W Warszawie ul Szwedzka i okolice a w Redzie to chyba pod Lidlem w nocy . A tak na poważnie to mieszkam tu kilka lat i nigdy nie poczułem się zagrożony.
Nie polemizuj z idiotą -najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a później pokona doświadczeniem.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

też nie znam miejsca w Redzie, gdzie byłoby niebezpiecznie.
Jak jeździsz samochodem to uważaj na Rekowskiej Górce - to jedyne co mi się kojarzy pod hasłem niebezpieczeństwo + Reda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

9 lat temu

No dziś nie miła niespodzianka mnie spotkała. Co prawda czytałem już o tym na FB ale jakoś to do mnie nie dotarło... Dziś koło 11 przy Dominiku stał koleś który w woreczku sniadaniowym miał budapren i się sztachał.... MASAKRA
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze:No dziś nie miła niespodzianka mnie spotkała. Co prawda czytałem już o tym na FB ale jakoś to do mnie nie dotarło... Dziś koło 11 przy Dominiku stał koleś który w woreczku sniadaniowym miał budapren i się sztachał.... MASAKRA
przepraszam, że użyję takiego języka - ale dostałby ode mnie takiego strzała w ryj, że by się tym klejem do ściany przykleił.... wychodzi takie gówno na ulicę, ćpa - a potem dzieciaki widzą i myślą, że to norma
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Hehe, naprawde tak myslisz? Ja bylem kiedys dzieciakiem i nawet mi przez mysl nie przeszło by ćpanie było normą

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
goya
Lider Forumowicz
1018 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

9 lat temu

redziaczki pisze:No dziś nie miła niespodzianka mnie spotkała. Co prawda czytałem już o tym na FB ale jakoś to do mnie nie dotarło... Dziś koło 11 przy Dominiku stał koleś który w woreczku sniadaniowym miał budapren i się sztachał.... MASAKRA
Stoi tam codziennie, żebrze o 50 groszy, na bułkę i są ludzie, którzy dają mu te pieniądze. A za chwilę przychodzi z workiem z klejem i wącha. Jego stała miejscówka od bardzo dawna i dopóki będą ludzie mu dawali pieniądze, dopóty tam będzie żebrał.
Pienio
Prawie Lider
674 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

9 lat temu

Rejony mieszkań komunalnych, ale chodzi o bezpośrednie rejony.
Nocami przy Żabce na Buczka bywa dziwnie.
A poza tym to jest tak jak wszędzie.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Marcin pisze:Hehe, naprawde tak myslisz? Ja bylem kiedys dzieciakiem i nawet mi przez mysl nie przeszło by ćpanie było normą

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
a wielu widziałeś ćpunów przy sklepie gdy byłeś dzieckiem ? gdy ja byłem dzieciakiem to normą przy sklepie była osoba pytająca kto jest ostatni w kolejce, ale jeśli dla ciebie normą jest pytanie - kto ma jeszcze trochę kleju, to masz rację - naprawdę tak myślę.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

Nie chcąc wdawać się w polemikę na temat ćpunów - czy ja napisałem gdzieś co jest/było dla mnie normą? Wyluzuj trochę!

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

ale ja się nie napinam - to nie u mnie zobaczysz wykrzyknik... temat ćpania w miejscu publicznym nie jest śmieszny, może jak będziesz miał dziecko i taki ćpun będzie stał w biały dzień na chodniku z workiem na ryju, to zrozumiesz o czym piszę
IzaM
Znam to forum
110 postów
Znam to forum
Rejestracja: 10 lat temu

9 lat temu

Ja mieszkam w Redzie od ok 3 lat i czuje się w sumie bezpiecznie. Jedyne "zagrożenia" jakie mnie napotkaly to tej pory to:
1. Chory chłopak chodzący po parku obmacujacy kobiety (dawno go nie widziałam ale może znów Wyjdzie jak się cieplej zrobi)
2. Właśnie ten facet o którym piszecie stojący pod Dominikieim. Zaczepia szarpiac za rękę i prosi o złotówkę a to dość nie przyjemne
I to tyle. A jeśli ktoś chce dodatkowo zadbać o swoje bezpieczeństwo to MOKSiR Reda organizował swojego czasu bezpłatne kursy samoobrony dla kobiet. Bardzo dużo się tam nauczyłam i bądź co bądź czuje się pewniej
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

9 lat temu

RECIECH pisze:ale ja się nie napinam - to nie u mnie zobaczysz wykrzyknik... temat ćpania w miejscu publicznym nie jest śmieszny, może jak będziesz miał dziecko i taki ćpun będzie stał w biały dzień na chodniku z workiem na ryju, to zrozumiesz o czym piszę
To ile jeszcze dzieci muszę mieć? Ja rozumiem o czym piszesz, uważam jednak że dzieci trzeba wychowywać, tłumaczyć itd. Świata nie zmienisz, a już na pewno nie soczystą piąchą. Od tego jest straż miejska/policja i tam należy zadzwonić jak facet będzie zaczepiać ludzi czy ćpać w miejscu publicznym. Reasumując, też uważam, że facet powinien zniknąć z tym workiem, nie zgadzam się tylko z tym, że dla każdego dziecka to może wyglądać na normalkę...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

Marcin pisze:
RECIECH pisze:ale ja się nie napinam - to nie u mnie zobaczysz wykrzyknik... temat ćpania w miejscu publicznym nie jest śmieszny, może jak będziesz miał dziecko i taki ćpun będzie stał w biały dzień na chodniku z workiem na ryju, to zrozumiesz o czym piszę
To ile jeszcze dzieci muszę mieć? Ja rozumiem o czym piszesz, uważam jednak że dzieci trzeba wychowywać, tłumaczyć itd. Świata nie zmienisz, a już na pewno nie soczystą piąchą. Od tego jest straż miejska/policja i tam należy zadzwonić jak facet będzie zaczepiać ludzi czy ćpać w miejscu publicznym. Reasumując, też uważam, że facet powinien zniknąć z tym workiem, nie zgadzam się tylko z tym, że dla każdego dziecka to może wyglądać na normalkę...

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk
Marcin - bardzo ładnie mi to wytłumaczyłeś (tym razem) i dziękuję. Straży miejskiej nie mamy, na policję nikt nie dzwoni - i to ciekawe, bo z tego co piszą forumowicze jest to widok nagminny i nikt do tej pory tego nie zrobił. Ja tego nie zrobiłem, bo jak pisałem "dostałby" - tryb warunkowy. A swoją drogą ja kojarzę takiego misiowatego gościa spod Dominika, który prosi o drobne i poza tym, że sprawia na mnie wrażenie niedorozwiniętego, to nie widziałem nigdy, żeby wąchał klej - czy to on ? Marcin - jeszcze raz dziękuję za normalną i bardzo rzeczową odpowiedź - pomimo tego, że nie chciałeś polemizować pozdrawiam
kapelusznik
Bywalec
183 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

9 lat temu

W Redzie też są favele. Nowy socjal przy ul. Leśnej to właśnie takie miejsce. Zwłaszcza latem, gdy "młodzież" siedzi tam przy drodze i szuka zaczepki.
ODPOWIEDZ