Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

mandat SM Wejherowo

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Cześć forumowicze
Prośbę mam o poradę - bo ja nie ukrywam, że mam wątpliwość.
Straż Miejska z Wejherowa lepi mandaty za postój przy ulicy, w pobliżu znajdującego się tam budynku Wejher Park.
wejher park.jpg
I tutaj moja wątpliwość - znak zakazu zatrzymywania się jest na ulicy głównej przed zjazdem na tę boczną ulicę, więc sam zjazd według mnie jest skrzyżowaniem, które anuluje ten znak. Tym samym wlepianie mandatów za parkowanie na tej ulicy chyba jest nadużyciem ?? Jak sądzicie ? załączam linki do street view.

https://www.google.pl/maps/@54.6035694, ... 312!8i6656


https://www.google.pl/maps/@54.6035003, ... 312!8i6656
msn
Ja tu zaglądam
18 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Zauważ, że jest tam znak "strefa zamieszkania", a w niej postój pojazdów dozwolony jest tylko w wyznaczonych miejscach.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

msn pisze:Zauważ, że jest tam znak "strefa zamieszkania", a w niej postój pojazdów dozwolony jest tylko w wyznaczonych miejscach.
msn - bardzo Ci dziękuję, bo nie zwróciłem uwagi na ten znak (wstyd ) praktycznie zamknąłeś temat jak najbardziej mandat się należy
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

Pytanie tylko czy ten znak stoi tam na pewno legalnie czy też niekoniecznie (nierzadko zdarza się, że mieszkańcy samowolnie stawiają znaki po to, żeby im było wygodnie).
Swego czasu w przychodni w Wejher Parku powiedziano mi, że bez problemu można parkować wzdłuż całej tej uliczki (tak zresztą wszyscy parkują), ponieważ parking podziemny jest na zaledwie kilkanaście samochodów i w większości zajmują go pracownicy tego biurowca. O możliwości parkowania wzdłuż ulicy powiedziano mi też w Tiger Gymie.
Dlatego jestem dość zdziwiona tą sytuacją.
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Salamandra pisze:Pytanie tylko czy ten znak stoi tam na pewno legalnie czy też niekoniecznie (nierzadko zdarza się, że mieszkańcy samowolnie stawiają znaki po to, żeby im było wygodnie).
Swego czasu w przychodni w Wejher Parku powiedziano mi, że bez problemu można parkować wzdłuż całej tej uliczki (tak zresztą wszyscy parkują), ponieważ parking podziemny jest na zaledwie kilkanaście samochodów i w większości zajmują go pracownicy tego biurowca. O możliwości parkowania wzdłuż ulicy powiedziano mi też w Tiger Gymie.
Dlatego jestem dość zdziwiona tą sytuacją.
na to pytanie nie znam odpowiedzi, ale muszę uczciwie przyznać, że panowie ze Straży Miejskiej z uwagi na pierwsze wykroczenie dali tylko pouczenie, więc przełamali stereotyp Strażnika Miejskiego, który goni tylko za kasą
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

7 lat temu

Dziś byłem tam dwa razy z kosiarką i stałem przed warsztatem.Zresztą wszyscy tam stają.Miejsca są tylko wydzielone tam gdzie są lekarze.
Puka72
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 9 lat temu

7 lat temu

Niestety, w tym przypadku SM wymierza karę zgodnie z prawem. 30 metrów przed budynkiem powstał parking. Płatny - opłatę wnosi się w budynku w recepcji. Zatem brak miejsc parkingowych w bydynku to problem znany administratorowi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ