Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Salon Meblowy Agata

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

narek pisze:byłem pod wrażeniem ilości samochodów i ilości ludzi ciągnących do nowo otwartego sklepu... czy naprawdę to takie super meble i super ceny - Mam spore wątpliwości
a tu chyba nie o super meble chodzi, tylko o nowość w mieście
Jak przystało na dobrych sąsiadów, każdy chciał zajrzeć i przywitać się
narek
Prawie Lider
574 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

6 lat temu

rzeczywiście dobrze napisane
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Super meble to nie w tym sklepie. Pod pojęciem super rozumiem meble solidne, funkcjonalne no i zeby mi się podobały. Obecne meble nie sa drogie, ale za to nietrwałe. Po kilku latach można juz kupowac nastepne.
Byłem tam. Podobał mi sie fotel, nie był drogi , wiec kupiłem. wiem że za kilka lat bedę musiał kupic nowy, bo przy składaniu widział em że to cudo długo nie pożyje, ale jak sie nie ma co się lubi...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Romek, meble tanie i szajsowate, ale w sumie może i dobrze, bo jak za 10 lat Ci się znudzą albo wyjdą z mody, to nie będziesz szkoda wyrzucić i kupić coś nowego
Ostatnio zmieniony |18 Paź 2017|, o 18:54 przez Salamandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

6 lat temu

Jestem tego samego zdania, ale sądzę że takie meble jak sofy, albo kanapy wypoczynkowe szybciej się
zużywają niż się znudzą, chyba że komuś portfel się nie domyka i zmienia częściej ,
10 lat to trochę zawyżona ilość, 5 lat to bardziej realne na dzisiejsze czasy.
Jak kupiłem kiedyś komplet wypoczynkowy bezpośrednio od prywatnego producenta,
nawet mając trochę znajomości miałem nadzieję że wykonany zostanie naprawdę solidnie,
to niestety 2 lata mijają i mebel nie trzyma już swoich parametrów.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

6 lat temu

Salamandra pisze:Romek, meble tanie i szajsowate, ale w sumie może i dobrze, bo jak za 10 lat Ci się znudzą albo wyjdą z mocy, to nie będziesz szkoda wyrzucić i kupić coś nowego
Miałem właśnie swój ulubiony fotel sprzed wielu lat. Chciałem dac go do naprawy, lecz tapicer powiedział taka cene, że mnie zmroziło. Wyrzuciłem z bólem serca, a raczej innej części ciała No i mam nowy
Podobnie jest z innymi dobrami konsumpcyjnymi rtv, agd, samochody itp. Czy te nasze domy bedą jeszcze stały za 100 lat? Nie sądzę. Nasi nastepcy pewnie je zburzą i postawią nowe, lepsze nowoczesne. Gdyby zostały zbudowane z pełnej cegły doskonałej jakosci, przykryte dachówka prawdziwą, , to pewnie tak. ale ile to by kosztowało...
Kupuj, kupuj, kupuj...no i kupujemy, nie ma wyjscia
ppw
Ja tu zaglądam
34 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 9 lat temu

6 lat temu

Nie liczcie na to,że skoro meble są w niskich cenach to będą miały jakąś super jakość. Za wysoką jakość trzeba czasami zapłacic bardzo wysokie pieniądze.

Proponowałbym jeszcze wybrać się do OBI. Tam również mozna kupić całkiem niezłe meble kuchenne. Szafki kupujemy gotowe ( tak więc trzeba wszystko wymierzyć). Ale blat można u nich zamówić na wymiar.Dzięki temu meble prezentują się praktycznie tak samo jakby były zamawiane na wymiar.
Ostatnio zmieniony |3 Lis 2017|, o 06:49 przez ppw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

Ale Agata to nie są tylko meble kuchenne, a z kolei w OBI nie dostaniesz kanap, krzeseł, szaf, łóżek itd.
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

6 lat temu

poza tym Agata to też wyposażenie mieszkania.
Prześcieradła, koce, talerze, świeczuszki, światełka i inne duperele
ODPOWIEDZ