Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Galeria Rumia

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Galeria Rumia od dziś ma nowego zarządcę. Ciekawe - być może będzie szansa na poprawę oferty...

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 52220.html
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Ja w tej galerii, ani w zadnej innej, nie głoduję wcale. Wchodze z listą zakupów, kupuję i wychodzę. zajmuje mi to 20-25 minut. A gdy mnie najdzie ochota na pizzę, tom robię ja w domu. Wiem, co jem, jem co lubię
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

w Galerii 20 min?
Na pewno chodziło Ci o galerie, nie o Biedronkę?
W tej Rumskiej to ok... tam 20 min wystarczy, bo tam w sumie prawie nic nie ma, ale w każdej innej, czas godny pozazdroszczenia
rkwiat
Bywalec
156 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Wicek pisze:w Galerii 20 min?
Na pewno chodziło Ci o galerie, nie o Biedronkę?
W tej Rumskiej to ok... tam 20 min wystarczy, bo tam w sumie prawie nic nie ma, ale w każdej innej, czas godny pozazdroszczenia
To zależy, po co się tam przyjeżdża. Jeśli do kina, to na pewno trwa więcej niż 20 min. Jeśli małżonka wejdzie do sklepu z ciuchami, to też nie musi się skończyć na 20 minutach, itd. A tak w ogóle, jak dla mnie, to galeria jest całkiem spoko, nieduża, tłoku tam raczej nie ma, wygodny parking i ja akurat mam dobry dojazd do niej.
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Wicek pisze:w Galerii 20 min?
Na pewno chodziło Ci o galerie, nie o Biedronkę?
W tej Rumskiej to ok... tam 20 min wystarczy, bo tam w sumie prawie nic nie ma, ale w każdej innej, czas godny pozazdroszczenia
Tak jak pisałem. Lista zakupów. I nic więcej. Nie ciepie tych molochów. Bywam tam tylko jeśli muszę. Najwięcej czasu spędzam (jeśli muszę) w sklepach budowlanych. Czesem trzeba kupic jakis młotek czy pare śrubek lub jakies inne duperele. Wiele jednak rzeczy z tej branży mozna kupić w "Dźwigni" na Puckiej
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Romek, galerie handlowe jak nazwa sugeruje służą do tego, żeby chodzić i podziwiać (ewentualnie kupić xD) i dla niektórych takie łażenie i oglądanie jest formą miłego spędzania czasu. Mnie tak samo to nie rajcuje.

Ale powiem Ci, że sklepy budowlane typu Castorama czy Leroy Merlyn to też swego typu galerie ... niektórzy tam przychodzą, tylko po to, by zobaczyć jakie mają podłogi, jakie płytki, czy jakieś fajne narzędzia, promocje ... takie galerie ale dla innego typu klientów
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

7 lat temu

Huherko pisze:
Ale powiem Ci, że sklepy budowlane typu Castorama czy Leroy Merlyn to też swego typu galerie ... niektórzy tam przychodzą, tylko po to, by zobaczyć jakie mają podłogi, jakie płytki, czy jakieś fajne narzędzia, promocje ... takie galerie ale dla innego typu klientów
Masz rację. Pare razy juz zdarzyło mi się, że w takim sklepie zauważyłem produkty, o których istnieniu nie wieedziałem...ot człowiek uczy sie całe życie
laki
Forumowicz
70 postów
Forumowicz
Rejestracja: 11 lat temu

7 lat temu

Dla mnie Galeria Rumia to tylko Multikino i ewentualnie MyGym. Godny polecenia jest też nowy bar w miejscu Chińczyka, nazywa się Wiem Co Jem. Jadłem burgery i tortille były mega dobre.
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

No i korki z obu stron kończące się na światłach przy tej galerii. Może dlatego unikam tego miejsca jak mogę...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalk
Major
Prawie Lider
601 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

5 lat temu

Pod koniec 2019 r. "Galeria Rumia" zmieni nazwę na "Pomerania Outlet"
ma tam powstać całoroczne centrum wyprzedażowe gdzie będzie można zrobić zakupy w atrakcyjnych niższych cenach
ale też w ramach rewitalizacji obiektu planują rozbudowę i modernizację części rozrywkowej i gastronomicznej w której będzie jeszcze więcej atrakcji, pięciosalowe kino pozostanie bez zmian.

http://male-trojmiasto.pl/galeria-rumia ... nia-outlet

... duże wyprzedaże na pewno przyciągnął ludzi, ale jeśli to będą przeceny wielkości 10 - 20 procent, to szału wielkiego nie będzie :)
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

5 lat temu

To chyba ostatnia deska ratunku dla tego obiektu. Od początku było źle zarządzane. Ten pomysł wydaje się być sensowny.
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

5 lat temu

zwróćcie uwagę jaki ma być podział pięter - -1 "misz-masz"/przemysłówka, 0 odzieżówka/wyprzedaże, 1 rozrywka/gastronomia

na ym jednym poziomie tak czy siak nie zmieści się zbyt wiele sklepów - na pewno będzie ich więcej niż teraz :D ale i tak nie za dużo
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

5 lat temu

A dlaczego nazwano to "rewitalizacja" To przeciez zwykła modernizacja lub adatacja. Rewitalizacja to co innego. Kazdy może sprawdzić
ODPOWIEDZ