Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

JUMPCITY - Park Trampolin w Rumi

Rumia, Wejherowo, Rekowo Górne i inne
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

W Rumi powstanie czwarty park trampolin JUMPCITY
Po Gdyni, Gdańsku, Katowicach przyszła kolej na Małe Trójmiasto

Hala ma powstać przy Porcie Rumia, a otwarcie ma być na przełomie wiosny i lata.

Jakieś pomysły, gdzie to może być?
Ja stawiam, że w budynku Agata Meble
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Na ich profilu Facebookowym piszą, że Port Rumia, ale faktycznie może chodzić o budynek Agata Meble
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

A może naprzeciw portu Rumia przy przystanku autobusowym w tym przeszklonym budynku który stoi na wynajem od kilku lat?

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

herring też myślałem o tym budynku, chociaż Agata Meble wydaje się lepszą lokalizacją.
Ten przeszklony budynek ma w ogóle jakieś miejsca parkingowe?

Zobaczymy, pewnie niebawem podadzą szczegóły
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

No właśnie patrząc z zewnątrz wygląda jakby zapomnieli o parkingu co jest dość istotne przy prowadzeniu biznesu ale może mają parking jakoś od tyłu budynku

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
cli1
Znam to forum
134 postów
Znam to forum
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

http://www.portrumia.pl/galeria/mapa-galerii

patrząc na mapę Portu Rumia obstawiam że to ten "box" między Smykiem a Leroy Merlin - a wejście będzie z zewnątrz, od strony parkingu dostaw Auchan, widziałem że ostatnio tam chyba powiększali ten parking
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu

a w ten sposób nie myślałem
byłem przekonany, że to w Agata Meble będzie...
ciekawa sprawa
Awatar użytkownika
herring
Częsty Bywalec
340 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Tak główne wejście ma być od tyłu, gdzie teraz zrobili porzadne przeszklenie. Otwarcie już w wakacje, na ich stronie jest wizualizacja jak mają wyglądać atrakcje

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
Wicek
Wygadany Lider
2522 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

7 lat temu


W pierwszy czerwcowy weekend w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej 108 zostanie otwarte JUMPCITY - najnowocześniejszy park trampolin w Trójmieście.

Skaczemy z radości w Rumi

Park Trampolin JUMPCITY w Rumi to ponad 2000 m2 trampolin, które będą podzielone na następujące areny: basen z gąbkami, trampolinę sportową Super-Quad o powierzchni blisko 20m2, ścieżki akrobatyczne, arenę do zbijaka, arenę główną, trampoliny z koszami oraz arenę gladiatorów. Ponadto w JUMPCITY w Rumi zadebiutuje Ninja Box, czyli tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami.

- Dzięki ponad trzyletniemu doświadczeniu w prowadzeniu parków trampolin wiemy, co lubią nasi goście. Nie wyobrażamy sobie parku bez basenu z gąbkami czy trampoliny sportowej. W Rumi zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie całkowitej nowości w JUMPCITY, czyli Ninja Box - mówi Maciej Leśniak, założyciel i pomysłodawca JUMPCITY.

Otwarcie czwartego parku JUMPCITY. Atrakcje przez cały weekend

Podczas Weekendu Otwarcia na gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich pokazy i konkursy, w których do wygrania będą gadżety i kody rabatowe od JUMPCITY. Każdy, kto zarezerwuje wejście w weekend 3-4 czerwca ma szansę zmierzyć się z trenerami na arenie gladiatorów, zobaczyć w akcji akrobatów i nauczyć się robić salto pod okiem doświadczonej kadry.

- W Rumi, podobnie jak w naszych pozostałych lokalizacjach, będzie obowiązywać godzinowy system wejść. Oznacza to, że wejście na trampoliny rozpoczyna się zawsze o równej godzinie. Pierwszeństwo będą miały osoby, które zakupią bilet online. Istnieje możliwość zakupu biletu w recepcji, ale tylko pod warunkiem, że na daną godzinę są jeszcze wolne miejsca - mówi Daria Czajka z JUMPCITY. - Dodatkowo nie zmieni się system wejść najmłodszych. Dzieci od 3 do 13 lat mogą korzystać z parku tylko pod stałą opieką rodzica lub opiekuna. Do 7 roku życia opiekun musi osobiście asekurować dziecko na trampolinach, jest też uprawniony do bezpłatnego wstępu na trampoliny, pozostaje jedynie zakup biletu dla dziecka. Po 7 roku życia opiekun musi przebywać na terenie parku i nie przysługuje mu darmowe wejście na trampoliny. Młodzież w wieku od 13 do 18 lat może korzystać z JUMPCITY za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Zgoda może być udzielona jedynie na udostępnionym przez JUMPCITY formularzu - dodaje.

JUMPCITY swoją działalność rozpoczęło w Gdyni ponad 3 lata temu, w 2016 roku kolejno powstawały parki w Katowicach oraz w Gdańsku. Znany jest już zakres cen, jakie będą obowiązywać w JUMPCITY w Rumi.

Cennik:

Wejście indywidualne na 60 minut

- online 28 zł/ osoba
- na miejscu 32 zł/ osoba

Wejście grupowe na 60 minut (od 6 osób)

- online 24 zł/ osoba
- na miejscu 28 zł/ osoba

* gwarancję wejścia mają osoby, które zakupiły bilet online
** przy pierwszej wizycie do cen należy doliczyć 5 zł za obowiązkowe skarpetki antypoślizgowe wielokrotnego użytku

Park będzie otwarty codziennie w godzinach 10:00 - 22:00
http://male-trojmiasto.pl/park-trampoli ... -3-czerwca
Marcin
Prawie Lider
519 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Czyli 4-osobowa rodzinka zapłaci za godzinę skakania ponad stówkę... nieźle, nieźle.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalk
Awatar użytkownika
Michu27
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 6 lat temu

6 lat temu

Nigdzie nie ma o tym informacji, ale słyszałem, ze dają zniżki dla rodziców z dzieckiem. To prawda?
ODPOWIEDZ