Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Srające psy!

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

13 lat temu

Ja bym sie cieszyła gdyby ktoś o tym pamiętał dwa razy w tygodniu.. No ale zobaczymy jak będzie i kiedy puste w ciągu jednego dnia pojemniki sie uzupełni..
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

oto Polska właśnie,jak za darmo to brać ile wlezie.Ja się cieszę ,że są pojemniki gdzie tą kupę można wrzucać ,a woreczki sobie kupię,nie będę czekała,aż dowiozą.Mam nadzieję ,że ludziom w końcu znudzi się branie na zapas i zobaczą, że dla wszystkich starczy.Nie było pojemników problem,są pojemniki też problem :P
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

redzianka pisze:.......Nie było pojemników problem,są pojemniki też problem :P
tak jak piszesz - oto Polska właśnie :lol:
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

Salamandra pisze: Przypuszczalnie ludzie biorą na zapas z obawy, że się skończą (i faktycznie się kończą, więc to jest błędne koło ;-). Dokładnie taka sama sytuacja była w kilku miejscach w Gdyni. Dystrybutory stały puste tygodniami. Myślę, że osoby odpowiedzialne za to powinny uzupełniać je przynajmniej dwa razy dziennie.
Kilka razy widziałem podobną sytuację w Gdyni : pies spokojnie czyni swoje na trawniku - tuż obok pojemnika z woreczkami, a pańcia stojąca obok albo udaje, że patrzy w dal, albo ziewa, albo gapi się z zaciekawieniem na wspomniany pojemnik ......
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

A ja dziś byłam na ulicy Jana Pawła i widziałam jak pani jednego pieska wypuśćiła z bloku a on sobie spokojnie biegał po chodniku i tam sie załatwił Był bez żadnej opieki Nie rozumiem takich ludzi jak można zostawiać tak psa samego
Ryszard
Wygadany Lider
2272 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

13 lat temu

aj przesadzacie z tymi woreczkami, w pobliżu bloków przy ul B Prusa, w czwartek wieczorem nie było już woreczków, w piątek wieczorem zostały juz uzupełnione (pewnie wcześniej, ale wtedy to widziałem), więc zanim się skomentuje warto sprawdzic - to prośba do osób, które z pieskami nie wychodzą:)
uLat
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Witam mam taki problem, pytanie nawet nie wiem jak to określić.
ale pytanie brzmi następująco.
Czy w naszym pięknym mieście Redzie jest nakaz sprzątania po pupilach? :o
A jeśli nie to co zrobić z uporczywym sąsiadem, skoro on mnie straszy że zadzwoni na policje :evil:? :D
I chciał bym wiedzieć czy coś mi za to grozi?

Proszę o szybką odpowiedź.
Z Góry dziękuje :) :
kowalski
Lider Forumowicz
1606 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

13 lat temu

Oficjalnie zakazu nie ma.Ale przyzwoitosc i kultura tego wymaga.W domu też sprzątasz.Zresztą na jednym z tematów forum jest prowadzona dyskusja na ten temat.
uLat
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Jakiś link jeśli mogę prosić... :)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

w zakładce o wszystkim "sprzątajmy po swoich pupilach"
xpagax
Bywalec
174 postów
Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Zacznij po swoim psie sprzątać a problem sam zniknie :)
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1986 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

uLat pisze:Witam mam taki problem, pytanie nawet nie wiem jak to określić.
ale pytanie brzmi następująco.
Czy w naszym pięknym mieście Redzie jest nakaz sprzątania po pupilach? :o
A jeśli nie to co zrobić z uporczywym sąsiadem, skoro on mnie straszy że zadzwoni na policje :evil:? :D
I chciał bym wiedzieć czy coś mi za to grozi?
Proszę o szybką odpowiedź.
Z Góry dziękuje :) :
Naprawdę musisz mieć odgórny nakaz, żeby sprzątać po swoim psie??
A co Ci za to grozi? Etykietka buraka. Wystarczy? :)
Awatar użytkownika
bieniek2910
Ja tu zaglądam
30 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

13 lat temu

Kolego "uLat" ciekawe jak byś się czół jak by Ci sąsiad codziennie robił (srał) na wycieraczkę albo pod furtką?? Przemyśl swoje postępowanie, zwierzę to nie zabawka wziąłeś odpowiedzialność na swoje barki to zachowuj się jak dorosły. A jak nie to oddaj psa w dobre ręce kto będzie dbał i kochał o pupila a sam będziesz miał święty spokój.
Zuza
Prawie Lider
541 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Ja wogóle nie rozumiem dylematu "uLat"a ,przecież to oczywiste,że sprzątać należy -po psie,po sobie,po dziecku itd.Podstawowe normy kultury i wychowania.Wstydziłabym się zadawać takie pytania :oops:
Eryk
Częsty Bywalec
365 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

13 lat temu

Niektórym to potrzebny odgórny nakaz lub karanie ,aby zachowywać się przyzwoicie,niestety!
ODPOWIEDZ