Zaloguj używając danych z konta społecznościowego

Nowa wersja forum e-reda.pl! Masz uwagi? Możesz je zgłosić w tym wątku: viewtopic.php?f=14&t=7402

Prezent na ślub

Hydepark, czyli o wszystkim innym
omniboss
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum

2 lat temu

Moja siostra we wrześniu wychodzi za mąż, ja jestem świadkiem na jej ślubie. Co mam im podarować na prezent? Nie mam zielonego pojęcia... Jakieś propozycje? Co się teraz daje? Od razu napiszę, że nie chcę dawac pieniedzy
tusia911
Nowy/a na forum
3 postów
Nowy/a na forum

2 lat temu

Najlepiej zapytać co jej potrzebne. Ja świadkowałam przyjaciółce. Zapytałam co chcą, żeby nie kupować czegoś co odstawią w kąt. Zażyczyli sobie zestaw obiadowy. I dostała na 6 osób (talerz głęboki, płaski duży i deserowy) Z tego co dostawała to np. Robomop z Viledy, alternatywa dla drogich iRoobot-ów, komplet pościeli dla dwóch osób. Myślę, że jak zapytasz to nic się nie stanie, zwłaszcza że każdy ma inne potrzeby, może przydałby się im komplet sztućców. Najlepiej chyba uderzyć w praktyczne rzeczy, takie co pewnie sami by sobie nie kupili. takie moje zdanie.
Romek
Lider Forumowicz
1271 postów
Lider Forumowicz

2 lat temu

Elegancki obrus (lub dwa) zawsze sie przyda (nigdy nie za dużo), pościel takze, sztućce równiez, eleganckie kieliszki np do wina również, skorupy do obiadu czy kawy tez moga byc (predzej czy później wytłuka się, wiec nie ma obawy, ze bedzie nadmiar)
kosmetyki czy krawat, to raczej na imieniny
deletter
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum

1 rok temu

Ja byłem ostatnio na weselu i dałem kase. I postaram Cię przekonać że jednak pieniądze. Myślę, że najlepiej. Bez kombinowania, wiadomo że zawsze się przyda, nie musisz dawać dużo, w końcu kopert się nie podpisuje
Tusia
Początkujący
11 postów
Początkujący

1 rok temu

No raczej kopertę daję się z kartką i szczerze ja nie miałam nic przeciwko prezentom i jak ktoś wolał coś kupić to pewnie nie ma sprawy. Sama kupowałam prezent dla brata i kupiłam mu zestaw garnków.
wiwien
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum

1 rok temu

O rety... nie pomogę z prezentem od świadka. To dość ciężki temat. Ale na ślub to najlepiej jest dać kopertę z pieniążkami. Młodzi sami je odpowiednio zagospodarują.
Romek
Lider Forumowicz
1271 postów
Lider Forumowicz

1 rok temu

deletter pisze:nie musisz dawać dużo, w końcu kopert się nie podpisuje
Podpisuje się, podpisuje. Wkłada się banknot lub kilka do kopertki z życzeniami. No i młoda para wie, co od kogo otrzymała.
Znajomy opowiadał, że był na weselu, na którym młoda para otrzymała dwie puste koperty...sknerusy, nażarli się nachlali za friko i poszli. Jak takie pomysły wpadaja ludziom do głowy. Jeśli ktoś otrzymał zaproszenie, a nie jest majetny, to kupuje taki prezent, na jaki go stać. Każdy zrozumie.
ppw
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam

1 tydzień temu

Jaki prezent na ślub? Moim zdaniem pieniądze. Młodzi na początku swojej drogi życiowej mają tyle wydatków, że pieniądze to chyba najlepszy pomysł na prezent.
Fajnym pomysłem jest też jaka fotoksiążka np od znajomych czy rodziny. Czyli pójście w coś kreatywnego.
Romek
Lider Forumowicz
1271 postów
Lider Forumowicz

1 tydzień temu

Jesli chcesz dać pieniądze, to zawsze możesz to zrobić (dodatkowo). Jednakże po latach nikt juz nie będzie pamiętał co, od kogo dostał. Pieniądze sie rozejdą Wyżej już przedstawiłem moje sugestie.
Elegancki, biały adamaszkowy lub żakardowy obrus z monogramem może byc dobry. Ceny zaczynają sie już od ok 300 zł
ppw
Ja tu zaglądam
25 postów
Ja tu zaglądam

5 dni temu

Cóż, opcji jest tak dużo, że nawet nie wiem nad czym sie tutaj zastanawiać. Najlepiej dać kase. Ewentualnie jakiś praktyczny prezent.
ODPOWIEDZ