Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

TK Chopin - telewizja cyfrowa

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

12 lat temu

Moduł CAM wkłada się do gniazda CI telewizora. Pozwala na odbiór płatnej telewizji bez dodatkowego dekodera i pilota. TK Chopin sprzedaje moduły CAM za ok. 160 zł. Warto kupić gdy ma się telewizor z tunerem DVB-C MPEG-4.
Mike El
Znam to forum
128 postów
Znam to forum
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Dziś do bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej doszedł nowy kanał Puls 2. Cała darmowa oferta DVB-T składa się teraz z następujących kanałów:
1. ATM Rozrywka TV*
2. Eska TV*
3. Polo TV*
4. Polsat
5. Polsat Sport News
6. Puls
7. Puls 2*
8. TTV*
9. TV 4
10. TV 6
11. TVN
12. TVN 7
13. TVP 1 HD*
14. TVP 2 HD*
15. TVP Historia
16. TVP Info / Gdańsk
17. TVP Kultura
18. TVP Polonia*
Z niecierpliwością czekam, aż TK Chopin uzupełni ofertę Pakietu Białego o brakujące kanały (oznaczone gwiazdką) jeśli zależy mu, żeby ktoś zechciał wykupić ten pakiet.
Awatar użytkownika
Podmiejski
Częsty Bywalec
460 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

co oznaczają gwiazdki? Jak może być TVP 1 i 2 HD bezpłatne skoro ja mam całkiem niewąski pakiet a piszą mi że "wykup abonament"?!
good by my love, good bye...
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Podmiejski pisze:co oznaczają gwiazdki?
Mike El pisze: Z niecierpliwością czekam, aż TK Chopin uzupełni ofertę Pakietu Białego o brakujące kanały (oznaczone gwiazdką)
Lotnik
Nowy/a na forum
1 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Czy moduł CAM od tkchopin będzie działał w gnieździe CI+ ?
ediek
Ja tu zaglądam
22 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Lotnik pisze:Czy moduł CAM od tkchopin będzie działał w gnieździe CI+ ?
heh:) Tak, z tym że pamiętaj, że oni mają kodowanie Conaxa i taki moduł musisz kupić.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Czy ktoś z Was przechodził z telewizji analogowej na cyfrową w TKChopin? Jak dla mnie, kwota 500zł za aktywację pakietów cyfrowych jest porażająca! Osobną kwestią są koszty dekodera.
Awatar użytkownika
Johny Bravo
Częsty Bywalec
312 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Zigi pisze:Czy ktoś z Was przechodził z telewizji analogowej na cyfrową w TKChopin? Jak dla mnie, kwota 500zł za aktywację pakietów cyfrowych jest porażająca! Osobną kwestią są koszty dekodera.
Polecam zadzwonić, lub osobiście się wybrać do siedziby TV CHOPIN.
Dla mnie te 500 to chyba jakiś zapis mocno nieaktualny..
Pamiętam jak niecałe 3 lata temu zamówiłem TV CYFROWĄ i żadnych opłat instalacyjno-podłączeniowych nie ponosiłem! Dekoder można dzierżawić - wychodzi 5 lub 10pln/m-c (SD/HD), a po upływie 2 lat - można go wykupić za 20/50pln i dalej już nie płacisz nic poza abonamentem!
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

to chyba nie do konca tak jest. bo latwiej byloby zrezygnowac i podpisac nowa umowe. Kilku moich znajomych ktorzy mieszkaja dobre pare lat w redzie i od poczatku maja chopina, teraz maja cyfrowke takze od nich i nikt nie placil takiej kasy. Co do dekodera, to faktycznie jest jakas oplata miesieczna, my chyba placimy cos kolo 9zl. Plus takij dzierzawy dekodera jest taki ze jak cos nawali to wymienia na nowy, w moim przypadku wymienili na nowszy lepszy model przy tej samej cenie miesiecznej dzierzawy
zadzwon i porozmawiaj.....
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2876 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ok, to się dowiem. Ta opłata wisi na ich stronie internetowej.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

jesli faktycznie taka oplata obowiazuje to jest smieszne. teraz kazda platforma, kazda kablowka oferuje obraz cyfrowy i jesli oni sobie zycza 500zl za przelaczenie z analogu to cos im sie chyba pomieszalo w glowkach...
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Marcin
Prawie Lider
520 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Ja przechodziłem na cyfrową rok temu, aktywacja to chyba symboliczna złotówka, dekoder HD - płacę jakoś 10 pln/mc a te ceny na stronce to tylko nie działają na ich niekorzyść...
julik
Znam to forum
112 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Na 100% nie ma takiej opłaty bo podpisywaliśmy niedawno umowę
To pewnie odnosi się do tej * pod tabelką czyli -
* w przypadku braku sieci - wycena indywidualna, podłączenie dla firm - wzrost kosztu o 15%
direks
Forumowicz
50 postów
Forumowicz
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Za przejście z telewizji analogowej na cyfrową, opłata w chopinie wynosi 50 zł, niedawno zmieniałem .
antek
Bywalec
167 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

10 lat temu

Czy ktoś się orientuje ile w chopinie kosztuje podłączenie kabla do telewizora w drugim pokoju, które nie ma gniazdka TV? Dzwoniłem do chopina, ale twierdzą, że to zależy od kosztów rzeczywistych a chciałbym chociaż zorientować się o kwocie, jakiego rzędu jest mowa.
ODPOWIEDZ