Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

co myślicie o wyprzedaży garażowej?

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

Ja bym im więcej czasu dała. To nowy temat i muszą to przetrawić. Pewno sobie przerzucają po biurkach, żeby znaleźć frajera co się tym zajmie.
słucham zza płota...
Awatar użytkownika
Salamandra
Lider Forumowicz
1976 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

RECIECH pisze:no cóż, jak widać UM nie jest zainteresowany nawet odpowiedzią na e-mail, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi....
Daj im jeszcze trochę czasu Ja na odpowiedzi z UM czekałam czasem nawet 2-3 tygodnie, często nie obyło się bez ponownego wysłania pytania. Trzymam kciuki i podpisuję się pod tym pomysłem.
Awatar użytkownika
Dorma
Wygadany Lider
3166 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

magdaeska pisze:No właśnie to jest fajny temat. Tylko ja osobiście nie mam odwagi go rozwinąć - szczerze mówiąc brak mi poparcia mojej lepszej połówki . Może kiedyś się szarpnę - mam naprawdę wszystko przemyślane, ale to wymaga sporego zaangażowania. Na razie to co mi najbardziej zalega w garażu wystawiłam na Allegro. Może kogoś zainteresują:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2627655
A jeśli ktoś ma zbędne książki to można oddać dla Fundacji:
http://www.krs-online.com.pl/fundacja-p ... 29452.html
Ja akurat szukam żyrandola , a raczej lampy wiszącej na 3 żarówki do salonu.. Może ktoś ma na zbyciu, pozbywa się swojego starego?
Zapytać nie zaszkodzi
wrona
Forumowicz
73 postów
Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja mam taki do sprzedania,wciąż aktualne
http://e-reda.pl/viewtopic.php?f=3&t=30 ... 482#p43482
Lea
Ja tu zaglądam
29 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Ja też się pod tym podpisuje,ponieważ tak jak wcześniej pisałam,widziałam kiedys jak taka wyprzedaż przeradza sie na przestrzeni paru lat w super imprezę coroczną z wyprzedażą garażową,straganami z kolekcjami do wymieniania się,lokalnymi artystami,Paniami które tworzą cuda rękodzieła w domu.Była to świetna impreza,ponieważ mieszkańcy małej miejscowości dowiadywali sie,że obok nich mieszkaja artyści tworzący pieknę rzeczy lub kolekcjonerzy.Na pewno w Redzie mieszkają ciekawi ludzie ale sie nie znamy a takie imprezy pomagają w nich.
Lea
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Albo może by coś w stylu car boot jak w UK.
https://www.google.pl/search?q=car+boot ... 66&bih=610
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Chetnie bym zobaczyl/wzial udzial w takie wyprzedazy. W redzie na Moksirze bylo juz cos w stylu wymiany ubran i dodatkow, wiec zorganizowanie czegos na styl wyprzedazy garazowej tez mogloby powstac.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
zuziamarzec123
Nowy/a na forum
2 postów
Nowy/a na forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Mój znajomy ma kawiarnie w Warszawie i dwa razy do roku organizuje przed nią wyprzedaż garażową, zawsze sięcieszy ona dużym zainteresowaniem mieszkańców więc według mnie to świetny pomysł!
Ranking lokat - zestawienie najwyżej oprocentowanych lokat
Awatar użytkownika
Tosca
Znam to forum
113 postów
Znam to forum
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

A ja chętnie urządziłabym ciuch-party, bo każda z nas ma w szafie coś, czego nie nosi a szkoda wyrzucić, można by wymienić, nie mówiąc o ciuchach dla dzieci, tylko gdzie to zrobić, by móc poprzymierzać itd... Przecież nie w domu. Może w salce przy kościele? Warto zapytać ks. Jana.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Czy podobnych akcji nie organizował Moksir/Dział Kultury w Redzie?
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
alutka
Bywalec
234 postów
Bywalec
Rejestracja: 17 lat temu

7 lat temu

Wprawdzie to nie wyprzedaż garażowa ale temat pokrewny. Szykuje się pchli targ
http://moja-reda.pl/aktualnosci/pchli-targ-redzie/
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

No i jak z tym pchlim targiem wyszło? Byłam na urlopie i dowiedziałam się po fakcie, ale bardzo mnie interesuje czy to się sprawdziło?
słucham zza płota...
Awatar użytkownika
Huherko
Lider Forumowicz
1790 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

Niestety prognoza pogody była na tyle niekorzystna, że akcję odwołano, ale okazało sie, że pogoda jednak była dobra i ponoć ktoś przyszedł. Czekamy na kolejny oficjalny termin
Jam jest Huher - pierwsza maruda redzka ...
Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

7 lat temu

No tak - doczytałam się na FB. Może to nie chodziło o pogodę. Tak się zaczęłam zastanawiać czy to było z PKP uzgodnione, bo z tego co się zorientowałam to "kocyki" z towarem miały być porozkładane na terenie działki PKP. To chyba zgodę właściciela trzeba mieć na takie działania.
słucham zza płota...
ODPOWIEDZ