Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

co myślicie o wyprzedaży garażowej?

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Maximreality
Prawie Lider
575 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

W Anglii tak samo, raz wtygodniu zjeżdżali się ludzie i wystawiali swoje niepotrzebne sprzęty z domu - zawsze można było coś ciekawego wyrwac ;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Bardzo fajna sprawa.ostatnio gdzieś wyczytałam,że w jakimś mieście,nie pamiętam jakim w Polsce,ludzie takie wyprzedaże raz na jakiś czas robili na jakiejś hali sportowej.U nas pewnie tez by się miejsce znalazło.Dobrze rozreklamować i było by dużo chętnych pewnie.
Awatar użytkownika
Zigi
Wygadany Lider
2865 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Myślę, że to bardzo fajny pomysł na coś a'la miejską imprezę. Widać, że przydałby się organizator. Może Dział Kultury?
torgal
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Pomysł fajny jestem za, tylko z organizacją może być kłopot, musiało by być właśnie dobrze rozreklamowane.
MarcinGTD
Częsty Bywalec
498 postów
Częsty Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

niektóre rzeczy można oddać za darmo a niektóre za jakieś pieniążki ja jutro jak wreszcie znajde troszke czasu to zrobię spis rzeczy do oddania za przysłowiowego browarka
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

I co zrobisz z tym spisem? właśnie o to chodzi,że wielu ludzi ma coś do oddania ,a niekoniecznie chcą się umawiać na oglądanie tych rzeczy u siebie w domu.Myślę,że to by była naprawdę fajna rzecz,aby udostępniono mieszkańcom jakieś miejsce na takie ala targowisko raz na jakiś czas
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Kiedyś w Rumi,w Domu,w którym straszy w ogrodzie,dziewczyny organizowały coś podobnego,ale tam można było sprzedać-kupić-wymienić ubranka dla dzieci,zabawki i inne artykuły-ale nie wiem czy jeszcze to funkcjonuje.
Też dobry pomysł
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

skoro tyle o tym się mówi (pisze) to pozwoliłem sobie skrobnąć e-mail na adres UM Reda o takiej treści :
"Witam,
jako uczestnik forum e-reda spotkałem się z tematem tzw. giełdy garażowej. Pojawiło się bardzo duże zainteresowanie, ale również obawy o prawną stronę takiego działania - czy Miasto (w szerokim tego słowa znaczeniu) może pomóc mieszkańcom Redy i np. zaproponować miejsce do przeprowadzenia takiej akcji, udostępnienie nieodpłatnie miejsca na słupach ogłoszeniowych na informację o terminie i miejscu oraz warunkach ? Z kim należałoby się kontaktowć w powyższym temacie jeśli chodzi o UM Redy ? Inicjatywa ze wszech miar ciekawa - nie chodzi o element handlu, a raczej integracji społecznej - nareszcie sąsiedzi i Redzianie mieliny okazję i miejsce do spotkania i integracji - sądzę, że każda inicjatywa dążąca do aktywizacji społecznej jest pozytywna i warta wsparcia."

wybaczcie, że napisałem w imieniu całego forum, ale mi się ten pomysł również bardzo podoba i chyba warto wyjść z nim poza nasze rozmowy na forum, które (wybaczcie) sprawy nie ruszą
pozdrawiam i dobrej nocy życzę Redziaki
na Ciechocinie właśnie ulewa...
Binka
Bywalec
283 postów
Bywalec
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

Podpisuję się pod tym obiema rękami!;)
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Reciechu,jestem po wrażeniem Twojego zaangażowania .Świetnie,teraz tylko czekać na odpowiedz.
Chyba pozostaje mi zwrócić Ci honor,tak jak obiecywałam,bo widzę ,że się nie obijasz pozdrawiam
Romek
Lider Forumowicz
1394 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Binka pisze:Podpisuję się pod tym obiema rękami!;)
ja też
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

redzianko - ja zaś nigdy w Ciebie nie wątpiłem - rączki całuję (no chyba, że jesteś zagorzałą feministką )
redzianka
Lider Forumowicz
1249 postów
Lider Forumowicz
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Awatar użytkownika
magdaeska
Bywalec
212 postów
Bywalec
Rejestracja: 16 lat temu

11 lat temu

No właśnie to jest fajny temat. Tylko ja osobiście nie mam odwagi go rozwinąć - szczerze mówiąc brak mi poparcia mojej lepszej połówki . Może kiedyś się szarpnę - mam naprawdę wszystko przemyślane, ale to wymaga sporego zaangażowania. Na razie to co mi najbardziej zalega w garażu wystawiłam na Allegro. Może kogoś zainteresują:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2627655
A jeśli ktoś ma zbędne książki to można oddać dla Fundacji:
http://www.krs-online.com.pl/fundacja-p ... 29452.html
słucham zza płota...
Awatar użytkownika
RECIECH
Prawie Lider
664 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 11 lat temu

11 lat temu

no cóż, jak widać UM nie jest zainteresowany nawet odpowiedzią na e-mail, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi....
ODPOWIEDZ