Warsztat samochodowy Reda zaprasza
Tanie i solidne stoły rozkładane i krzesła w w PomorskieMeble.pl
/informacja w sprawie ogłoszeń drobnych: admin@e-reda.pl/

Z biegiem Redy...

Hydepark, czyli o wszystkim innym
Damian
Prawie Lider
679 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 17 lat temu

11 lat temu

Bardzo grzeczna agitacja. Czyżby zbliżały się jakieś wybory? A moim zdaniem to pomysł dobry - pod warunkiem spełnienia wielu, wielu innych podstawowych potrzeb w mieście. Dodajmy, niezbyt zasobnym. Mamy budować ścieżkę podczas gdy wielu mieszkańców mieszkających przy drogach gruntowych brodzi po kostki w błocie?
pi
Prawie Lider
538 postów
Prawie Lider
Rejestracja: 15 lat temu

11 lat temu

Chcę sprostować: Janusz Molak chciał zbudować ścieżkę rowerową z Redy do Rewy, nie ścieżkę nad rzeką.
Po drugie: nikt nie oczekuje, że ścieżką powstanie natychmiast. Chodzi tylko o to, by wpisać ją do długoletniego planu inwestycyjnego.
Po trzecie: Ja też brodzę w błocie, ale mimo wszystko chciałabym, żeby o ścieżce pomyśleć i w przyszłości ją wykonać.
pi
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Możliwe, że chciał zbudować ścieżkę rowerową do Rewy, ale tą ścieżkę rekreacyjną wzdłuż rzeki też miał w swoim programie...

Dokładnie, to jest długoletni plan inwestycyjny, więc warto zainteresować tą inicjatywą władze naszego miasta.... nikt nie wymaga żeby ją zaraz robili, ale za parę lat... czemu nie?!
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
Awatar użytkownika
Proxima
Znam to forum
142 postów
Znam to forum
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

Ścieżkę wzdłuż rzeki można by powiązać ze ścieżką rowerową do Rewy - to by dopiero była gratka dla rowerzystów, ale i pieszych Naprawdę szkoda, że jesteśmy taką ubogą mieściną, bo tyle można by tutaj zrobić, a nie ma na to funduszy. Marzy mi się jeszcze porządna wieża widokowa gdzieś w okolicach szczytu ulicy Jarej i druga, dla odmiany z przeciwnej strony miasta, na którymś ze wzgórz Puszczy Darżlubskiej.
Awatar użytkownika
redziaczki
Wygadany Lider
2023 postów
Wygadany Lider
Rejestracja: 13 lat temu

11 lat temu

Taka ścieżka na pewno pod względem atrakcyjności rekreacyjnej podwyższyła by prestiż miasta

Same zalety, idealna ścieżka zdrowia, można spacerować, biegać, uprawiać nordic walking, jeździć na rowerze itp.
Reda. Tu się po prostu dobrze żyje
Runeda
River Man
Ja tu zaglądam
32 postów
Ja tu zaglądam
Rejestracja: 14 lat temu

11 lat temu

Wieża widokowa na wzgórzu w płd.-wsch. części Puszczy Darżlubskiej, czyli za nowym osiedlem pomiędzy ul. Pucką a 12 Marca to ciekawa idea. Taka wieża w połączeniu z całorocznym sztucznym stokiem narciarskim to mogłaby być mega atrakcja dla mieszkańców Redy i okolic ale i zszokowanych turystów z deskami do windsurfingu ciągnących latem na półwysep. Kłopot w tym, że Nadleśnictwo Wejherowo jest nieprzychylne wycince drzew w puszczy. Ja jestem za malutki, ale silny komitet, lub stowarzyszenia i nasz Urząd Miasta podejmą pomysł.
Ona czyli Ja
Bywalec
238 postów
Bywalec
Rejestracja: 12 lat temu

11 lat temu

goya pisze:
redziaczki pisze:Janusz Molak, ale nie moge nigdzie w sieci wyszukac tego programu wyborczego?!
Juz na emeryturze i nie musi tłumaczyć się z obietnic
To dlatego nie odpowiada na moje maile
A tak nam się miło prowadzilo korespondencję ubiegłej wiosny...
ODPOWIEDZ